Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 09:53
 
ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
ÖMÜR ÇELİKDÖNMEZ
ANALİZ Haberi
ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!

Koronavirüs’ün ne tür sosyal ve ekonomik değişime yol açacağı çok merak ediliyor.

 

Dijital dönüşümü de unutmamak gerekir. Avrupa'daki askeri  hareketlilik dikkat çekici boyutta.

Pentagon, Almanya’daki askeri üslerde askeri birliklerinin sayısını artırdı, silah ve mühimmat intikali gerçekleştirdi.

 

Benim anlamadığım; koronavirüsün ağır kayıplar verdiği, toplu ölümlerin yaşandığı Avrupa ülkelerinde, neden AB öncesi yerel sınırlara zırhlı askeri araçlar yerleştiriliyor?

Bu Avrupalılar, virüs salgınını topla tüfekle durduramayacaklarını bilmeyecek kadar aptal olamazlar!

O halde bunların derdi ne?

Popo korkusu evet popo korkusu!

 

NATO Savunma Bakanları Hırvatistan’ın Zagreb Kentinde Ne Konuştu?

22’si NATO üyesi 27 AB ülkesinin Savunma Bakanları, 4 - 5 Mart tarihlerinde Hırvatistan’ın Zagreb kentinde bir araya geldi.

Toplantının ana teması, sivil hareketliliği engelleyen Koronavirüs kriziyle nasıl başa çıkılacağı değil, "askeri hareketliliğin" nasıl geliştirileceğiydi.

 

Asıl test Nisan ve Mayıs aylarında düzenlenecek olan Exercise Defender Europe 20 tatbikatıdır. AB toplantısına katılan NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, tatbikatı «Soğuk Savaş’ın sona ermesinden bu yana ABD güçlerinin Avrupa’da en büyük konuşlandırılması » olarak tanımladı.

 

US Army Europe (Avrupa’daki ABD Kara Kuvvetleri), halihazırda sahada bulunan diğer 10 000 ve NATO müttefiklerine ait 7 000 asker ile birlikte ABD’den Avrupa’ya 20 000 askerin geldiğini  belirtti.

Bu ABD askeri gücü, Avrupa bölgesine yayılmayı planlamış. ABD kuvvetleri, kişisel silahlardan Abrams tanklarına kadar 33000 parça askeri donanım getirdi.

 

Sözde tatbikat amaçlı getirilen askeri mühimmatın nakliyeleri için uygun bir altyapıya ihtiyaç var. Ancak Avrupalılar işi yokuşa sürüyor.

 

Diyorlarki bu kadar silah ve mühimmata, ABD askerine gerek yok çünkü 1990’lardan beri Avrupa’nın altyapısı yalnızca sivil amaçlarla geliştirildi.

 

US Army Europe, bir « Askeri Schengen Bölgesi » oluşturulması talebinde bulundu, ancak tek bir farkla, insanların değil ama tankların serbest dolaşımı için.

 

Tatkibat için Almanya'ya Taşınan ABD Askerlere Korona virüs Aşısı yapılmış!..

AB’nin ulaşım ağı, « Avrupa bölgesine yayılacak » olan, Koronavirüs kurallarından muaf olan 30 000 ABD askeri tarafından test edilecektir.

 

Bunun doğrulaması, US Army Europe’a bağlı ilk 200 ABD askerinin Bavyera’ya gelişine ilişkin görüntü kaydında mevcut.

Sadece birkaç yüz kilometre uzaklıktaki Lombardiya’da Koronavirüs’e karşı en ciddi kurallar uygulanırken, Koronavirüs’ün ilk Avrupa bulaşmasının kaydedildiği Bavyera’da, uçaktan inen ABD askerleri, Alman yetkililerle el sıkışıyor ve maske olmaksızın silah arkadaşlarını öpüyor.

Kendiliğinden bir soru ortaya çıkıyor: acaba önceden Koronavirüs’e karşı aşılanmış olabilirler mi?

 

Rusya Bahane İstila Şahane!..

Avrupa’nın Koronavirüs tehdidi yüzünden krizde olduğu ve Brüksel’deki NATO karargahında dahi bir vakanın görüldüğü bir zamanda, resmi olarak, Avrupa’yı herhangi bir potansiyel tehditten korumak (« Rus tehdidi »ne açıkça atıfta bulunarak) için Soğuk Savaş’ın sona ermesinden bu yana ABD’nin Avrupa’daki en büyük konuşlandırılmasının  hedefi açıkça ortada.

 

ABD Ordusu operasyonlarını Amerika Birleşik Devletleri Avrupa Komuta Sorumluluk Alanı'na yönlendirmekten sorumlu US Army Europe; Avrupa’daki birlik ve donanım hareketlerinin Temmuz ayına kadar süreceğini, bildirdiğine göre, Amerikalılar uzun süre daha  sarışın Alman kızlarıyla gönül eğlendirecekler.

 

Hep klasik ayak oyunu, tecavüz edilmekten kurtulan mağdur genç kıza, kahramanı tecavüz eder. Soru şu savunucu (ABD) , Avrupa’nın İstilacısı mı olacak?*

 

İngiltere değişime gidiyor!..

İngiltere Başbakanı Boris Johnson açık sözlü. Lafını evirmeden çevirmeden bodoslama "Daha birçok aile, sevdiklerini zamansız kaybedecek" demişti.

Anlaşılan adamlar kaşla göz arasında, yaşlı Kraliçe’yi de aradan çıkaracaklar. Kraliçe’nin de sürü bağışıklığı operasyonunda tasfiyesi söz konusu galiba.**

 

Koronavirüs İngiltere'nin gündemine girmeden, Kraliçe 2. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Prens Harry ile eşi Düşes Meghan Markle, Kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerinden çekildiler.

Sebeb?

 

Prens Harry ile eşi Markle’ın, Kraliyet Ailesi’nde “yenilikçi bir rol” üstlenmeyi ve “maddi bağımsızlıklarını kazanmak için çalışmayı” planladıkları belirtilmişti. 

Prens Harry eşi ile birlikte kraliyet ailesindeki görevlerini bırakıp sivil hayata geçme kararından sonra, Kanada’nın British Columbia bölgesine yerleştiler.

Hatta Prens Harry ile eşi Markle’ın, Kanada yerine Amerikanin Kuzeyi tabiri kullanmalarına bir anlam verilememişti.

Britanya Kuzey Amerikası, Kuzey Amerika kıtasında Britanya İmparatorluğu'nun kolonilerini ve yönettiği toprakları ifade etmek için kullanılır.

 

Yine aynı süreçte İngiliz hükümetinin, parlamentonun üst kanadı Lordlar Kamarasını kalıcı olarak ülkenin kuzeyine taşımaya, alt kanadı Avam Kamarasını ise "turneye çıkarmaya" hazırlandığı iddia edilmişti.***

 Prens Harry'ın Adadan uzaklaştırılması olağanüstü bir durumda Kraliyet ailesinin devamını sağlamak amaçlı olabileceği gündeme gelmişti.

 

Kraliçe Karantinada...

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü İngiltere'de de etkisini gösterdi.

İngiltere'de corona paniği artınca 93 yaşındaki Kraliçe Elizabeth de çalışanlarıyla birlikte Buckingham Sarayı'nı terk etti.

93 yaşındaki Kraliçe ve 98 yaşındaki eşi Prens Philip, Sandringham’daki Windsor konutunda karantinaya alındı.****

Daha öncede belirttiğim gibi ben bu süreci Kraliçenin tasfiyesi ve Kraliyette nöbet değişimi olarak değerlendirmiştim.

 

Yeni Kral Yahudi milyarder Rothschild Ailesinin Dostu Prens Charles...

Yahudi milyarder Rothschild ile Charles’in yakın dostluğu sır değil. Galler Prensi ve İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu Prens Charles, 16 Aralık 2019'da, Hıristiyanlar ve Yahudiler Konseyi Ödülü'nü (CCJ) Jacob Rothschild'e vermiş, Prens Charles da İsrail'i korumak için İngiltere'nin büyük sorumluluk alacağını söylemişti.

Daha da ileri giden Prens Charles, tahta çıktığı andan itibaren İsrail'in en yakın müttefikinin ABD değil, İngiltere olacağını ilan etmişti.*****

Şeyh Nazım Kıbrısi'nin gizli Müslüman ilan ettiği Prens Charles, İngiltere'nin asıl güç merkezi Rothschild hanedanından ellerini çabuk tutmasını ve kendisini bir an önce Krallık tahtına tacına kavuşturmalarını istiyor.

 

İngiliz tahtının veliahtı Prens Charles, Kudüs’te 23 Ocak’ta düzenlenen Dünya Holokost Kurbanlarını Anma Forumu’na katıldı.

Kudüs’ün Zeytin Dağı bölgesindeki kilisede büyükannesi Prenses Alice için dua etti ve mezar ziyareti yaptı.

 

Prenses Alice’in naaşı, vefatından sonra Kudüs’ün Zeytin Dağı bölgesinde bulunan Rus Ortodoks Kilisesi St. Mary Magdalene’nın bahçesine gömülmüştü.******

 

Prens Charles Yahudilerin gözüne girmiş olmalıki Kraliçe karantinaya alındı. Bir sonraki adım Kraliçenin sağlık sorunları veya mevta ilan edilmesi.

 

Rothschild Ailesi Prens Charles'i Kral Yapabilecek Gücü Nereden Alıyor?

İngiliz Merkez Bankası yani Bank of England ödenemeyen borç karşılığında Rothschıld ailesine devredilmiştir.

Rothschild Ailesi bugün dünya genelinde yapılan elmas ticaretinin yüzde 90’ını, elmas üretiminin yüzde 40’ını, kömür-bakır-uranyum-alüminyum ticaretinin de yüzde 15’ini gerçekleştirmektedir.

 

Ailenin günümüzde en ünlü şirketleri HSBC Bank, Royal Bank of Scotland, Banco Santander, De Beers, Rio Tinto, ING Group ve Aviva’dır. Aile ayrıca 2000 yılında Fransız devletine sattıkları BNP Baripas şirketi ile Somanh Bankası’nın da (kapanana kadar) kurucusu ve sahibi.

 

Son yıllarda şarap pazarına da giren aile Fransa, Şili, Amerika ve Güney Afrika’da üretim yapmakta, Fransız şarap piyasasının yüzde 50’sini elinde bulunduruyor.

Ailenin serveti yaklaşık 2009 verilerine göre 4-5 trilyon dolardır. Kontol ettiği oara ise 15 trilyon dolar civarında.*******

Mühür kimdeyse Süleyman odur. Para kimdeyse hükümdar odur.

*

https://www.voltairenet.org/article209471.html

**

https://www.dikgazete.com/m/schengen-coktu-simdi-kuresellesmenin-dezavantaji-var-makale,2260.html

***

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/ingiliz-hukumeti-lordlari-londra-disina-tasiyacak/1707327

****

http://www.milliyet.com.tr/amp/cadde/kralice-elizabeth-corona-virus-nedeniyle-buckingham-sarayini-terk-etti-6166161

*****

http://www.milligazete.com.tr/amp/haber/3584925/herkes-bunu-konusuyor-milli-gazete-gorulmeyen-detayi-ortaya-cikariyor

******

http://www.salom.com.tr/haber-113358-prens_charles_kuduste_buyukannesinin_mezarini_ziyaret_etti.html

*******

https://www.patronturk.com/rothschild-ailesinin-serveti-ve-unlu-sirketleri/

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ABD, ile, NATO’nun, Avrupa'yı, İşgali, ve, Rothschild, Hanedanının, İngiltere’de, Kraliyet, Ayarı!,
Yorumlar
Diğer Haberler
Devlet kontrolündeki
Devlet kontrolündeki 'Eski Uzay'dan özel ve ticari 'Yeni Uzay'a
UZLAŞMA KÜLTÜRÜ…
UZLAŞMA KÜLTÜRÜ…
Göbekli Tepe Tapınak Değilse Ne?
Göbekli Tepe Tapınak Değilse Ne?
Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
Açık semalara veda soğuk savaşa merhaba
Açık semalara veda soğuk savaşa merhaba
Ruhi Su, 1969 TÖS Grevi, Kuş Hoca, Marshall, Fulbright,  Süt Tozu ve Nazmi Toker
Ruhi Su, 1969 TÖS Grevi, Kuş Hoca, Marshall, Fulbright, Süt Tozu ve Nazmi Toker
Pandeminin Çin-Batı ilişkilerine etkisi ve Türkiye
Pandeminin Çin-Batı ilişkilerine etkisi ve Türkiye
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
Bir Ahıska Türkü ile Rus General Arutyunov Gennady Vasilievich
Bir Ahıska Türkü ile Rus General Arutyunov Gennady Vasilievich'in Sıradışı Hikâyesi
Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
Kim bu Paşa?
Kim bu Paşa?
GÖRÜŞ - Gelişen bir siber aktör olarak İran’ın stratejik operasyonları
GÖRÜŞ - Gelişen bir siber aktör olarak İran’ın stratejik operasyonları
Kovid-19 salgını ve petrol savaşı yenilenebilir enerji sektörünü nasıl etkileyecek?
Kovid-19 salgını ve petrol savaşı yenilenebilir enerji sektörünü nasıl etkileyecek?
Fatimiyyun Tugayı’nın yeni savaş alanı Afganistan mı olacak?
Fatimiyyun Tugayı’nın yeni savaş alanı Afganistan mı olacak?
Atatürk Cihanşümul Kadim Türk Derin Devlet Teşkilatı ile Görüştü mü?
Atatürk Cihanşümul Kadim Türk Derin Devlet Teşkilatı ile Görüştü mü?
Rus Dış İstihbarat Servisi ile Türk İstihbaratının Ortak Suriye Operasyonu ve Sergey Narışkin
Rus Dış İstihbarat Servisi ile Türk İstihbaratının Ortak Suriye Operasyonu ve Sergey Narışkin
Küresel siyasetin geleceği ve Türkiye
Küresel siyasetin geleceği ve Türkiye
Fuat Doğu
Fuat Doğu'nun MİT'i FETÖyü Irak ve Suriye 'de Nasıl Kullandı?
Kovid-19 krizi Kuzey Kafkasya’daki istikrarsızlığı derinleştiriyor
Kovid-19 krizi Kuzey Kafkasya’daki istikrarsızlığı derinleştiriyor
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un
Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'unu Türk Doktorlara Emanet Etti!
ABD ve Çin
ABD ve Çin'in Kovid-19 tartışması BM Güvenlik Konseyini bir kez daha kilitledi
ABD Merkez Bankası Türkiye’yi  neden geri çevirdi!
ABD Merkez Bankası Türkiye’yi neden geri çevirdi!
Eşcinsel lobi iktidarın oy kaybını nasıl korudu?
Eşcinsel lobi iktidarın oy kaybını nasıl korudu?
Ankara Berlin Moskova
Ankara Berlin Moskova'nın Covid-19 dayanışması ve NATO fiyaskosu
Koca Yusuf İngilizleri Neden Korkuttu ABD HAARP Gemisi İstanbul
Koca Yusuf İngilizleri Neden Korkuttu ABD HAARP Gemisi İstanbul'dan Hangi Siyasiyi Kaçıracak?
Muhammed bin Selman
Muhammed bin Selman'ın 2030 rüyası kâbusa dönüşüyor
TBMM
TBMM'nin Açılışının 100. Yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan Ankara’ya Gelecek mi?
Rus Meclisi Duma’da Konuşan ABD Ödüllü Haydar Baş
Rus Meclisi Duma’da Konuşan ABD Ödüllü Haydar Baş'ın Sırlı Bağlantıları
MHPnin Başına Soylu’yu Taşıma Operasyonunu Kim Nasıl Bitirdi?
MHPnin Başına Soylu’yu Taşıma Operasyonunu Kim Nasıl Bitirdi?
Süleyman Soylu
Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
'Korona Düzeni'nden 'Tek Dünya Devleti'ne mi?
Covid-19
Covid-19'u Yok Eden Antibakteriyel Antiviral Ürün, Kendirden Kanser İlacı Çelikten Güçlü Zırh Yaptı!
KRİPTO TESADÜFLER.!
KRİPTO TESADÜFLER.!
Tesla’nın Türk Soylu patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları  Üretiyor!
Tesla’nın Türk Soylu patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
Salgın sonrası
Salgın sonrası 'Tarım Politikası ve Ziraai Üretim' Nasıl Olmalı?
Dünyanın peşinde olduğu Koronavirüs ilacı İlk kez Türkiye
Dünyanın peşinde olduğu Koronavirüs ilacı İlk kez Türkiye'de Tıp Literatürüne girdi
Coronavirüsün  Türk Jeopolitiğine Katkısı Kraliçeyi Konuşturdu Borisi Hastalandırdı
Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı Kraliçeyi Konuşturdu Borisi Hastalandırdı
Kovid-19
Kovid-19'un açtığı patikalar: Yeni cumhuriyetçilik ve yeni küreselleşme
Biyoterörizme Karşı Türkiye’nin Biyolojik Savunması
Biyoterörizme Karşı Türkiye’nin Biyolojik Savunması
Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı!
Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı!
Avrupa Savunma Tatbikatı 2020’ye Koronavirüs Darbesi!
Avrupa Savunma Tatbikatı 2020’ye Koronavirüs Darbesi!
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
Kovid-19
Kovid-19'dan kaçarken dezenformasyona tutulmak
Suriye ile Adana Mutabakatı’nı İmzalayan KKK Orgeneral Aytaç Yalman
Suriye ile Adana Mutabakatı’nı İmzalayan KKK Orgeneral Aytaç Yalman'ın Ölümü ve Orduların Kornovirüsle Savaşı!
Kovid-19 salgını: ABD-Çin rekabeti propaganda savaşına dönüşüyor
Kovid-19 salgını: ABD-Çin rekabeti propaganda savaşına dönüşüyor
Dinde Reform Başladı Alkol İçeren Kolonya Caiz Cemaatle Namaz Yasak!
Dinde Reform Başladı Alkol İçeren Kolonya Caiz Cemaatle Namaz Yasak!
Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
Ankara Moskova Hattında Yeni Büyükelçi Krizi!
Ankara Moskova Hattında Yeni Büyükelçi Krizi!
Rusya Orta Doğu’da ne yapmak istiyor?
Rusya Orta Doğu’da ne yapmak istiyor?
Kriz Eşiğindeki Rusya Ekonomisi Türk Ekonomisini Nasıl Etkiler?
Kriz Eşiğindeki Rusya Ekonomisi Türk Ekonomisini Nasıl Etkiler?
İngiltere Kraliyeti Kuzenleri Romanovlar Üzerinden Rusya’da  Hak İddia Ederse Ne Olur?
İngiltere Kraliyeti Kuzenleri Romanovlar Üzerinden Rusya’da Hak İddia Ederse Ne Olur?
Kovid-19 Türkiye’de: Bundan sonra ne yapmalı?
Kovid-19 Türkiye’de: Bundan sonra ne yapmalı?
İslamofobi Batı
İslamofobi Batı'dan sonra Hindistan’ın da gerçeği
İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
Riyad’da taht kavgasında yeni perde
Riyad’da taht kavgasında yeni perde
Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı bir faktör!
Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı bir faktör!
10 Yaşındaki Atakan Kayalar Yobazları Nasıl Korkuttu?
10 Yaşındaki Atakan Kayalar Yobazları Nasıl Korkuttu?
Bir diktatörün bıraktığı miras: Yavaş yavaş ölen Mısır
Bir diktatörün bıraktığı miras: Yavaş yavaş ölen Mısır
FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 ABD Darbesi Out of question Söz konusu değil İngiliz Darbesi Yolda?
ABD Darbesi Out of question Söz konusu değil İngiliz Darbesi Yolda?
Devlet Bahçeli’nin Klasik Araba Koleksiyonunu Dağıtması Türk Siyasetinin Geleceği Açısından Nasıl Yorumlanmalı?
Devlet Bahçeli’nin Klasik Araba Koleksiyonunu Dağıtması Türk Siyasetinin Geleceği Açısından Nasıl Yorumlanmalı?
Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
Gölge CIA –RAND’ın Türkiye Raporu Aman Gözden Kaçmasın
Gölge CIA –RAND’ın Türkiye Raporu Aman Gözden Kaçmasın
Çin
Çin'de devrimin başladığı kentte devrimin partisi sorgulanıyor
Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanlığının Zaaf Lüksü Var mı?
Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanlığının Zaaf Lüksü Var mı?
Küresel ticarette koronavirüs etkileri hissediliyor
Küresel ticarette koronavirüs etkileri hissediliyor
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı Amerikancı mı?
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı Amerikancı mı?
Türkiye İran Savaşı ve Suriye’nin Bölünme Süreci Başladı!
Türkiye İran Savaşı ve Suriye’nin Bölünme Süreci Başladı!
KORONAVİRÜS KÜRESEL EKONOMİNİN YENİ
KORONAVİRÜS KÜRESEL EKONOMİNİN YENİ 'SİYAH KUĞU’SU' MU?
Suriye’de MİT ve El Muhaberatın Çözemediği Derin Yapı Barış Görüşmelerini Nasıl Baltaladı?
Suriye’de MİT ve El Muhaberatın Çözemediği Derin Yapı Barış Görüşmelerini Nasıl Baltaladı?
Trump
Trump'ın Kudüs teo-politiği ve Yüzyılın 'Barış' Anlaşması
Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
Filistin Davası ve Kudüs Seviciliği İngiliz Sömürge Bakanlığının Projesidir!
İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
İdlibte Ne Oldu? Milli İstihbarat Başkanlığı mı? Polatlı Topçu Okulu mu?
Şirketlerin ödeme gücü ve kredi hacmi artacak
Şirketlerin ödeme gücü ve kredi hacmi artacak
İdlibte Ruslarla çatışmadan Önce Ayetullah Mike
İdlibte Ruslarla çatışmadan Önce Ayetullah Mike'ın Türkiye'deki Akrabalarına Dikkat!
CIA Ajanı “Ayetullah Mike" Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
CIA Ajanı “Ayetullah Mike" Uçak Kazasında Öldü-rül-dü!
20 soruda yeni koronavirüs salgını
20 soruda yeni koronavirüs salgını
Türkiye
Türkiye'nin Enerji Jeopolitiği ve Çin İstilasında Avrasya Balkanları!
Elazığ Depremini  Tetikleyen ABD
Elazığ Depremini Tetikleyen ABD'nin HAARP Silahı ve Çin'deki Corona Virüsü!
Haber Yazılımı