Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 22:43
 
Aleyna Tilki paraya para demeyecek
YAŞAM Haberi
Aleyna Tilki paraya para demeyecek

Genç popçu Aleyna Tilki, şöhreti kısa sürede paraya çevirmeyi başardı. Adını ilk olarak 2015 yılında duyuran Tilki, dillere pelesenk olan ʹCevapsız Çınlamaʹ şarkısıyla gönüllerde taht kurdu. ʹO Sen Olsan Bariʹ parçasıyla da geçtiğimiz yıla damga vuran Aleyna, 17 yaşında olmasına rağmen kendinden büyük pek çok rakibini geride bıraktı.  ANLAŞMA İMZALANDI
2017 yılında Mayıs ile Ekim ayları arasında tam 40 konser veren Tilkiʹnin cebine 5 ayda 1 milyon TL girdi. Şöhret basamaklarını hızla tırmanan Aleynaʹnın bu başarısı markaların iştahını kabarttı. Son 2 yıldır reklam teklifleri yağan ünlü popçu, sonunda bir tanesine ʹevetʹ dedi. Bir içecek markasının reklam teklifini kabul eden Aleyna Tilkiʹnin 2 milyon TLʹlik anlaşmaya imza attığı öğrenildi.
 
BÜYÜKLERİNİ GEÇTİ
Aleyna, aldığı bu rekor ücretle de aynı kulvarda mücadele ettiği abla ve ağabeylerini geride bıraktı. Öyle ki geçtiğimiz ay bir mobilya markasının reklamlarında oynayan Hadise 800 bin TL alırken; yatak markasının reklamı için kamera karşısına geçen Hülya Avşar ise 1 milyon TLʹyi cebine koymuştu. Demet Akalın yer aldığı son reklam filminden 650 bin TL kazanırken bir konut projesinin reklam filminde oynayan Murat Boz da 1 milyon 300 bin TL almıştı….
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Aleyna, Tilki, paraya, para, demeyecek,
Haber Yazılımı