Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 20:57
 
Başkan Mengi’den yatan hastalara ziyaret
Başkan Mengi’den yatan hastalara ziyaret
BURDUR Haberi
Başkan Mengi’den yatan hastalara ziyaret

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur Devlet Hastanesinde yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi’ye ziyareti esnasında Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ferunda Demir ve doktorlarından çalışmaları ve hastalar hakkında bilgiler alan Başkan Mengi, hastalarla tek tek görüşerek, sağlık durumları hakkında bilgiler aldı.

Başkan Mengi; ‘’AK Partimiz iktidarında sağlık alanında önemli yatırımlar yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Bu büyük yatırımlarımızdan bir tanesi de Burdur’umuza yapılacak. AK Parti İktidarı Sağlıkta devrim niteliğinde reformlara imza atıyor. Allah’ın izni ile Burdur’umuza kazandıracağımız yeni hastanemiz ile birlikte Sağlık alanında yapılan yeniliklerden de faydalanmaya başlayacağız. Yeni hastanemiz tamamen konforlu otel formatında olacak. AK Partimiz yapacağı bu yatırımla farkını bir kez daha ortaya koyacaktır.” dedi

Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, ‘’Biliyorsunuz ki Askerimiz şu anda Afrin de büyük bir zafere yürüyor. Dualarınızı Mehmetçiğimizden eksik etmeyin.” Sözleriyle sınır ötesinde devam eden Zeytin Dalı Operasyonununa da vatandaşlardan manevi destek istedi. Yapılan ziyaretten dolayı son derece memnun olduklarını dile getiren hasta ve hasta yakınları ise İl Başkanı Mengi’ye teşekkür ettiler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Mehmet Ali ÇELİK
Etiketler: Başkan, Mengi’den, yatan, hastalara, ziyaret,
Haber Yazılımı