ISUBÜ REKTÖRLÜK YERLEŞKESİ, KAMPÜS ALANI ve REKTÖR İBRAHİM DİLER
ISUBÜ REKTÖRLÜK YERLEŞKESİ, KAMPÜS ALANI ve REKTÖR İBRAHİM DİLER
Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 23:46 Bu haber 98 kez okundu
 
CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY: TÜRKİYE'NİN BÜYÜK ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN ARİFESİNDEYİZ
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye'yi yeni ve çok daha büyük bir şahlanış dönemine taşımanın arifesindeyiz. Faiz indirimi, enflasyon rakamlarında düşüş eğilimi, Türk lirasının değerlenmesi, konut piyasasında başlayan canlanma gibi gelişmeler, ülkemiz ekonomisinin potansiyelini ve zorluklarla baş etme kapasitesini ortaya koymaktadır." açıklamasında bulundu..
GÜNDEM Haberi
CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY: TÜRKİYE'NİN BÜYÜK ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN ARİFESİNDEYİZ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) Toplantısı'na katıldı. Toplantının hayırlı olmasını dileyen Oktay, Kurulun üyelik yapısını yeniden düzenleyen Cumhurbaşkanlığı kararı sonrası ilk toplantısının nisanda gerçekleştirildiğini hatırlattı.

İlk toplantıda, Kurul çalışmaları yol haritasının "katılımcı ve yenilikçi" bir iş birliği ruhuyla belirlendiğini kaydeden Oktay, "Türkiye'de yatırım ortamının iyileştirilmesine yönelik reform sürecine ilişkin kararlılığımızı bir kez daha vurgulayarak, çözüme yönelik, doğru tanımlanmış ve sonuç odaklı reform önerilerini öncelikli olarak ele almayı kararlaştırmıştık. 25 Nisan'dan bu yana ilk toplantı kapsamında alınan kararlar doğrultusunda önemli aşama katedilmiş, belirlediğimiz YOİKK vizyonu çerçevesinde eylem planları somut şekilde ortaya konulmuştur." ifadelerini kullandı.

YOİKK'in kamu ve özel sektörün en etkin biçimde iş birliği yaptığı bir platform olduğunu vurgulayan Oktay, "YOİKK yatırımı, istihdamı ve inovasyonu destekleyen bir fonksiyon icra etmektedir. YOİKK'in geçen toplantıdan bu yana yürüttüğü çalışmalar ortak ve yapıcı çalışma kültürünün önümüzdeki dönemde de güçlenerek süreceğini teyit etmiştir." dedi.

"ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN KAPILARINI DAHA ÇOK YATIRIMLA AÇACAĞIZ"

, Kurul üyeleri arasında koordinasyonu sağlayarak kısa sürede ilerleme kaydedilmesine katkı veren , Sanayi ve  ve temsilciler aracılığıyla eylem planlarının oluşmasına katkı veren tüm Kurul üyelerine şükranlarını sundu.

Cumhurbaşkanı  liderliğinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ile tüm kurumların inanmışlıkla Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için gereken adımları atmayı kararlılıkla sürdürdüğünü belirten Oktay, şunları kaydetti:

"Türkiye'yi yeni ve çok daha büyük bir şahlanış dönemine taşımanın arifesindeyiz.  indirimi ile birlikte başlayan  rakamlarında düşüş eğilimi, Türk lirasının değerlenmesi, konut piyasasında başlayan canlanma gibi gelişmeler, ülkemiz ekonomisinin potansiyelini ve zorluklarla baş etme kapasitesini ortaya koymaktadır. Bu yeni şahlanış döneminin kapılarını daha çok yatırım, daha çok üretim ve istihdamla açacağız.

Önümüzdeki seçimsiz süreci, kesintisiz bir icraat dönemi ve ekonomik, sosyal ve siyasal reform gündemi için önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Bu dönemde, yatırım ortamının iyileştirilmesine, insan kaynağımızın geliştirilmesine, ihracatçı ve sanayicilerimiz için finansman imkanlarının artırılmasına ve dijital dönüşüme her zamankinden daha çok öncelik veriyoruz. 11. Kalkınma Planı'nda rekabetçi üretim ve verimlilik hedefimiz doğrultusunda iş ve yatırım ortamının iyileştirilmesi konusunu temel önceliklerimizden birisi olarak belirledik."

35 EYLEM PLANI HAYATA GEÇECEK

YOİKK tarafından ortaya konan vizyon ve kararlılığın son derece önemli olduğunu bildiren Oktay, şunları söyledi:

"Nisan ayındaki toplantımızdan bu yana,  temsilcisi kuruluşlarımız, üyelerinden aldıkları eylem önerilerinden en önemlilerini önceliklendirerek Kurulumuza ulaştırmıştır. İş dünyası temsilcilerimizin yanı sıra kamu kuruluşlarımız da özel sektöre iş yapma kolaylığı sağlayacak ve bürokrasiyi azaltıp yatırım ortamına olumlu katkı yapacak önerilerini aynı şekilde yine Kurulumuza iletmiştir. Gelen öneriler, konularına göre oluşturulan 8 ayrı çalışma grubunda ilgili bakanlıklarımız ve iş dünyasından temsilcilerimizle birlikte tek tek ele alınmıştır. Bu kapsamda, ilgili tüm tarafların mutabık kaldığı 35 eylemi hayata geçirme kararı aldık."

.

Eylem önerilerini Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan kabine toplantısında da değerlendirme fırsatı bulduklarını kaydeden Fuat Oktay, "Bu eylemler, iş dünyamızın beklentilerini karşılayacak, yerli ve yabancı yatırımcıları teşvik edecektir." dedi.

Çalışılmak üzere kabul edilen eylem planında öne çıkan birkaç eylemi de paylaşan Oktay, şöyle devam etti:

"Orta-yüksek ve yüksek teknolojili yatırımların geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi amacıyla bu alandaki yatırımcılara ilave destekler verilecektir. Yüksek teknoloji üreten milli firmalarımıza finansman desteği sağlayacak risk sermayesi fonu oluşturulacaktır. Organize sanayi bölgelerinin ihtiyaç duyduğu demiryolu bağlantı hatlarının yapımına imkan verilecektir. Böylelikle organize sanayi bölgelerinde üretilen ürünlerin daha uygun maliyetle ve daha hızlı nakliyesini mümkün olacaktır.

Üretim ve ihracat amaçlı ithalatta yerinde gümrükleme uygulaması hayata geçirilecektir. Yatırımcılara bürokratik öngörülebilirliği ve hukuki güvenceyi güçlendirmek amacıyla Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisimiz ve Strateji ve Bütçe Başkanlığımız koordinasyonunda özel yatırımlara yönelik çerçeve mevzuat çalışması yapılacaktır. Yatırım süreçlerini hızlandırmak ve iyileştirmek amacıyla sektörel yol haritaları oluşturulacak ve ihtiyaç duyulan mevzuat düzenlemeleri tespit edilecektir."

EMLAK RAYİÇ BİLGİLERİ

İmza sirküleri verme zorunluluğunun, ilgili kurum kuruluşların MERSİS'le entegrasyonunun sağlanmasıyla kaldırılacağını belirten Oktay, "Yatırım yeri tespitine yönelik merkezi veri bankası oluşturulacak ve tek merkezden yatırımcılar bu verilere ulaşabilecektir." dedi.

Yatırımcının hayatını kolaylaştıracak 35 eylemin tamamına yoikk.gov.tr internet sayfasından ulaşılabileceğini hatırlatan Oktay, "Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantıda nihai hale getirdiğimiz eylem planında yer alan tedbirlerin kısa sürede hayata geçirilmesine öncelik verecek, gerçekleşmeleri düzenli olarak takip edeceğiz. Ancak, eylem planında öngörülen tedbirlerin hayata geçirilmesinde özel sektör temsilcilerimizin de önemli rolü bulunmaktadır. Bu anlamda iş dünyası temsilcilerimizin de YOİKK çalışmalarını verimli kılacak şekilde katkı sunmasını beklediğimizi vurgulamak isterim." ifadelerini kullandı.

Önceki YOİKK çalışmalarıyla İş Yapma Kolaylığı Endeksi'nde Türkiye'nin sıralamasının 60'tan 17 basamaklık bir iyileşmeyle 43. sıraya taşındığını bildiren Oktay, şu bilgileri verdi:

"Şimdi bu kazanımlarımızı yine YOİKK bünyesinde iş dünyamızla birlikte gerçekleştireceğimiz eylemlerle çok daha üst sıralara taşıyacağız. Önümüzdeki dönemde YOİKK'te, diğer bir önemli çalışma olan Küresel Yenilik Endeksi'ni ele alacağız. Araştırma geliştirme altyapısı, rekabet ortamı, yenilikçi insan kaynağı ve bilişim birikimi gibi parametreler dikkate alınarak hazırlanan endekste ülke sıralamamızı iyileştirmeye yönelik yapacaklarımız konusunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından bir yol haritası oluşturulacak. Endekste 126 ülke arasında 50. sırada yer alan ülkemizi kapsamlı çalışmalarımızla üst sıralara birlikte taşıyacağımıza inanıyorum. Bunun yanı sıra Yatırım Danışma Konseyinin 10'uncu toplantısını yılın son çeyreğinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında gerçekleştirmeyi planlamaktayız."

Oktay, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisinin koordinasyonunda gerçekleştirilecek bu toplantının, uluslararası yatırım çevrelerini buluşturacak olmasının yanı sıra yatırım ortamındaki ilerlemelerin tüm dünyaya anlatılması ve Türkiye'deki uluslararası yatırımların doğrudan artırılmasına büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, şunları kaydetti:

"Her türlü manipülasyona, korumacı politikalara ve dünyanın içinden geçtiği çetin sınamalara rağmen ülkemiz bugün yatırım yapmak için en doğru ve güvenilir adreslerden biridir. Türkiye bugün ağırlıklı olarak Avrupa kıtasından olmak üzere toplam 80 ülkeden uluslararası yatırım almaktadır ve geçtiğimiz yıl Batı Asya bölgesinden en çok doğrudan yabancı yatırımı çeken ülke olmuştur. Tüm kıtalardan daha fazla yatırımı ülkemize çekmek için Türkiye olarak biz hazırız ve daha çok doğrudan yatırıma ev sahipliği yapmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu çerçevede Türkiye'de gerek uluslararası gerekse yerli doğrudan yatırımların artması için tüm yatırımcıları bir kez daha güvenli liman Türkiye'deki fırsatları değerlendirmeye ve ülkemize yatırım yapmaya davet ediyorum. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilgili tüm paydaşlarımızla birlikte yatırımcılara iş yapma kolaylığı sağlayacak adımları atmaya kararlılıkla devam edeceğiz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: CUMHURBAŞKANI, YARDIMCISI, FUAT, OKTAY:, TÜRKİYE'NİN, BÜYÜK, ŞAHLANIŞ, DÖNEMİNİN, ARİFESİNDEYİZ,
Yorumlar
Diğer Haberler
SON DAKİKA HABERİ... MANAVGAT
SON DAKİKA HABERİ... MANAVGAT'TA İĞRENÇ OLAY! MARKETE GİREN KÜÇÜK KIZI TACİZ ETTİ!
THK
THK'NIN İÇİNDE YANGIN VAR! 440 MİLYONLUK LİRALIK YOLSUZLUK
OKUL KANTİNLERİNDE ARTIK BUNLAR SATILAMAYACAK
OKUL KANTİNLERİNDE ARTIK BUNLAR SATILAMAYACAK
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ: 1,5 YIL İÇİNDE HİZMETE ALINACAK
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MÜJDEYİ VERDİ: 1,5 YIL İÇİNDE HİZMETE ALINACAK
TÜRKİYE İNŞAATTA DÜNYA İKİNCİSİ
TÜRKİYE İNŞAATTA DÜNYA İKİNCİSİ
DSP GENEL BAŞKANI, KAYYUM ATAMALARINA DESTEK VERDİ
DSP GENEL BAŞKANI, KAYYUM ATAMALARINA DESTEK VERDİ
MEB
MEB'DEN KAYIT PARASI HAKKINDA FLAŞ AÇIKLAMA
SANDIK BİR ANKET İSE ANKETLERDEN KAÇILMAZ!
SANDIK BİR ANKET İSE ANKETLERDEN KAÇILMAZ!
RTÜK ÜYESİ BİLDİRİCİ
RTÜK ÜYESİ BİLDİRİCİ'DEN OKÇULAR VAKFI'NIN KAMU SPOTUNA ŞERH
İSTANBUL - İZMİR OTOYOLUNDAN 1.7 MİLYON ARAÇ GEÇTİ
İSTANBUL - İZMİR OTOYOLUNDAN 1.7 MİLYON ARAÇ GEÇTİ
AHMET DAVUTOĞLU
AHMET DAVUTOĞLU'NA ŞOK PROTESTO: BURAYA GELEMEZ
ORMAN YANGINLARI DİPLOMATİK KRİZ ÇIKARDI
ORMAN YANGINLARI DİPLOMATİK KRİZ ÇIKARDI
1500 YILLIK TEVRAT TEFSİRİ ELE GEÇİRİLDİ
1500 YILLIK TEVRAT TEFSİRİ ELE GEÇİRİLDİ
CHP’Lİ BAŞKANIN ODASINDA DİNLEME CİHAZI BULUNDU
CHP’Lİ BAŞKANIN ODASINDA DİNLEME CİHAZI BULUNDU
BENZİN VE MOTORİNE YENİ ZAM KAPIDA!
BENZİN VE MOTORİNE YENİ ZAM KAPIDA!
DOĞAL YOLLARLA KARACİĞER YAĞLANMASINI DURDURUN!
DOĞAL YOLLARLA KARACİĞER YAĞLANMASINI DURDURUN!
GÖREVDEN ALINDI
GÖREVDEN ALINDI
8 EYLÜL 1999 ÖNCESİ SİGORTALI OLANLAR DİKKAT!
8 EYLÜL 1999 ÖNCESİ SİGORTALI OLANLAR DİKKAT!
BU ÇIĞLIĞI ASLA UNUTMAYACAĞIZ...
BU ÇIĞLIĞI ASLA UNUTMAYACAĞIZ...
KOMUTA KADEMESİNİN SEVİYESİ DÜŞÜRÜLDÜ
KOMUTA KADEMESİNİN SEVİYESİ DÜŞÜRÜLDÜ
YARGITAY
YARGITAY'DAN EMSAL KARAR! EŞİNE 'SÜRÜNDÜRECEĞİM' DİYEN YANDI
AHMET TÜRK: KAYYUM, SOYLU VE ERDOĞAN’A 140 BİN LİRALIK HEDİYE VERDİ
AHMET TÜRK: KAYYUM, SOYLU VE ERDOĞAN’A 140 BİN LİRALIK HEDİYE VERDİ
YÜKSEK ASKERİ ŞURA KARARLARI VE SIRAT KÖPRÜSÜNDEKİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ!
YÜKSEK ASKERİ ŞURA KARARLARI VE SIRAT KÖPRÜSÜNDEKİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ!
TUNÇ SOYER, İZMİR
TUNÇ SOYER, İZMİR'DEKİ YANGININ BİLANÇOSUNU AÇIKLADI
ANITKABİR KOMUTANINA EKREM İMAMOĞLU CEZASI
ANITKABİR KOMUTANINA EKREM İMAMOĞLU CEZASI
CUMHURBAŞKANI ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI RESMİ GAZETE’DE
CUMHURBAŞKANI ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI RESMİ GAZETE’DE
BİNLERCE MUHTARLIK İÇİN YENİDEN SANDIK YOLU
BİNLERCE MUHTARLIK İÇİN YENİDEN SANDIK YOLU
DÜNYANIN EN BÜYÜK İNŞAAT FİRMALARI AÇIKLANDI!
DÜNYANIN EN BÜYÜK İNŞAAT FİRMALARI AÇIKLANDI!
ÜNİVERSİTE KAYITLARI İÇİN BUGÜN SON GÜN
ÜNİVERSİTE KAYITLARI İÇİN BUGÜN SON GÜN
ESKİ AKP VEKİLDEN FLAŞ İDDİA: KAYYIM ATAMALARINDA SIRA MANSUR YAVAŞ’TA OLABİLİR!
ESKİ AKP VEKİLDEN FLAŞ İDDİA: KAYYIM ATAMALARINDA SIRA MANSUR YAVAŞ’TA OLABİLİR!
KAMU İŞÇİSİ İLE HÜKÜMET ANLAŞTI! İŞTE ZAM ORANI
KAMU İŞÇİSİ İLE HÜKÜMET ANLAŞTI! İŞTE ZAM ORANI
ISPARTA BELEDİYESİNDEN GELECEĞİMİZE BÜYÜK YATIRIM
ISPARTA BELEDİYESİNDEN GELECEĞİMİZE BÜYÜK YATIRIM
ŞOK: 5 BİN HEKTAR YOK OLDU.
ŞOK: 5 BİN HEKTAR YOK OLDU.
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ VE EŞİNE HAKARETİN BÖYLESİ GÖRÜLMEMİŞTİR.....
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ VE EŞİNE HAKARETİN BÖYLESİ GÖRÜLMEMİŞTİR.....
TÜİK: 93 BİN TON NOHUT İTHAL EDİLDİ BAKAN: İTHALAT YAPILMADI
TÜİK: 93 BİN TON NOHUT İTHAL EDİLDİ BAKAN: İTHALAT YAPILMADI
RUSÇA BİLEN EMEKLİ GENERALİN MOSKOVA TEMASLARI VE ‘ASİMETRİK SAVAŞ’TA TAM KONTROLLÜ KAOS!
RUSÇA BİLEN EMEKLİ GENERALİN MOSKOVA TEMASLARI VE ‘ASİMETRİK SAVAŞ’TA TAM KONTROLLÜ KAOS!
SON DAKİKA: HÜKÜMETTEN YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI TARTIŞMASIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA
SON DAKİKA: HÜKÜMETTEN YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI TARTIŞMASIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA
SARAY’A REST ÇEKEN HAKİMLER
SARAY’A REST ÇEKEN HAKİMLER
YERLİ UÇAK PROJESİNİ ALMANYA KAPTI
YERLİ UÇAK PROJESİNİ ALMANYA KAPTI
BİR BELEDİYEYE DAHA KAYYUM HAZIRLIĞI MI YAPILIYOR
BİR BELEDİYEYE DAHA KAYYUM HAZIRLIĞI MI YAPILIYOR
ABD
ABD'DEN KAYYUM AÇIKLAMASI
TUNCELİ
TUNCELİ 'BEYAZ BAYRAK' YARIŞINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
BAKAN VARANK MÜJDEYİ VERDİ! TÜRKİYE
BAKAN VARANK MÜJDEYİ VERDİ! TÜRKİYE'DE KURULACAK
REKABET KURUMU
REKABET KURUMU'NA RESMEN BAŞVURDULAR! KAMİL KOÇ SATILIYOR
TÜRKİYE
TÜRKİYE'NİN HAVASI EN TEMİZ VE EN KİRLİ ŞEHİRLERİ AÇIKLANDI
ŞIRNAK
ŞIRNAK'TA ÇATIŞMA: 1 ŞEHİT, 2’Sİ AĞIR 3 ASKER YARALI
ORTA YAŞLARDA YÜKSEK TANSİYON, YAŞLILIKTA BEYİN SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLİYOR
ORTA YAŞLARDA YÜKSEK TANSİYON, YAŞLILIKTA BEYİN SAĞLIĞINI OLUMSUZ ETKİLİYOR
FENERBAHÇE İLE YAŞIT! 3 PADİŞAH, 12 CUMHURBAŞKANI, 27 BAŞBAKAN GÖRDÜ
FENERBAHÇE İLE YAŞIT! 3 PADİŞAH, 12 CUMHURBAŞKANI, 27 BAŞBAKAN GÖRDÜ
 ÖĞRENCİLERE KÖTÜ HABER
ÖĞRENCİLERE KÖTÜ HABER
YAVAŞ RESTİ ÇEKTİ:
YAVAŞ RESTİ ÇEKTİ: 'MÜDÜR İSTİFA'
SGK İLE YURT DIŞINDA TEDAVİ OLMA İMKANI VAR MI? İŞTE TEDAVİ OLABİLECEĞİNİZ ÜLKELER
SGK İLE YURT DIŞINDA TEDAVİ OLMA İMKANI VAR MI? İŞTE TEDAVİ OLABİLECEĞİNİZ ÜLKELER
EGEMEN BAĞIŞ
EGEMEN BAĞIŞ'IN YENİ GÖREVİ BELLİ OLDU!
SON DAKİKA… ANKARA’DAKİ HALK EKMEK FABRİKASI GENEL MÜDÜRÜ İSTİFA ETTİ
SON DAKİKA… ANKARA’DAKİ HALK EKMEK FABRİKASI GENEL MÜDÜRÜ İSTİFA ETTİ
HER GÜN LİMONLU SU İÇTİĞİNİZDE BAŞINIZA GELECEK 8 MUAZZAM OLAY
HER GÜN LİMONLU SU İÇTİĞİNİZDE BAŞINIZA GELECEK 8 MUAZZAM OLAY
İKİNCİ EL ARABA ALACAKLAR DİKKAT! TRAFİK SİGORTASI KURALI DEĞİŞİYOR
İKİNCİ EL ARABA ALACAKLAR DİKKAT! TRAFİK SİGORTASI KURALI DEĞİŞİYOR
50 İLİ İLGİLENDİREN PROJEDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
50 İLİ İLGİLENDİREN PROJEDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
SİLVAN BARAJI
SİLVAN BARAJI'NDA FİZİKİ GERÇEKLEŞME YÜZDE 60'A ULAŞTI
BAKAN YARDIMCISI DURSUN’UN ŞOFÖRÜ DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETMİŞ
BAKAN YARDIMCISI DURSUN’UN ŞOFÖRÜ DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETMİŞ
HDP
HDP'Lİ BAŞKANLARIN GÖREVDEN ALINMASIYLA İLGİLİ BAKAN SOYLU'DAN İLK AÇIKLAMA
ANKARA VE DENİZLİ
ANKARA VE DENİZLİ'DE KORKUTAN DEPREMLER
ADNAN OKTAR
ADNAN OKTAR'IN GİZLİ GEÇİDİ! KAÇIŞ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
İSTANBUL
İSTANBUL'DA 7 İLÇEDE TERÖR OPERASYONU!
GOOGLE UYARDI! AKILLI TELEFON KULLANANLAR DİKKAT !
GOOGLE UYARDI! AKILLI TELEFON KULLANANLAR DİKKAT !
YAŞLANMAYA MEYDAN OKUYAN KOLAJEN BAKIMINDAN ZENGİN GIDALAR
YAŞLANMAYA MEYDAN OKUYAN KOLAJEN BAKIMINDAN ZENGİN GIDALAR
 SALDA GÖLÜ DAVASINDA MAHKEME YETKİSİZLİK KARARI VERDİ
SALDA GÖLÜ DAVASINDA MAHKEME YETKİSİZLİK KARARI VERDİ
THK SÖNDÜRME UÇAKLARINI  NEDEN KULLANMADI?
THK SÖNDÜRME UÇAKLARINI NEDEN KULLANMADI?
GÜNDOĞMUŞ’TA HES VE MADEN OCAĞI İPTALİNE KUTLAMA
GÜNDOĞMUŞ’TA HES VE MADEN OCAĞI İPTALİNE KUTLAMA
AKSEKİ BELEDİYESİ’NDE MAAŞ ÖFKESİ
AKSEKİ BELEDİYESİ’NDE MAAŞ ÖFKESİ
 CAVİT ARI: “MİLLİ SERVETİMİZ ÇÖPE Mİ GİDİYOR?”
CAVİT ARI: “MİLLİ SERVETİMİZ ÇÖPE Mİ GİDİYOR?”
TERÖR ÖRGÜTÜ PKK
TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YA 'KIRAN' DARBESİ! HEPSİ ELE GEÇİRİLDİ
'YETİŞMEZ' DENİLEN SİVAS'TA, 150 TON KARPUZ HASADI
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI HALUK DURSUN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI HALUK DURSUN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
DİYARBAKIR
DİYARBAKIR'DA ÖNEMLİ GELİŞME! YENİDEN GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDILAR
DÜNYA ZÜCCACİYE SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞACAK
DÜNYA ZÜCCACİYE SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞACAK
KARA DELİĞİN NÖTRON YILDIZINI YUTTUĞU İLK KEZ TESPİT EDİLDİ
KARA DELİĞİN NÖTRON YILDIZINI YUTTUĞU İLK KEZ TESPİT EDİLDİ
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE GEÇMİŞE YÖNELİK İNCELEME
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE GEÇMİŞE YÖNELİK İNCELEME
AK PARTİ
AK PARTİ'DEN 3 BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI HAKKINDA AÇIKLAMA
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...
Haber Yazılımı