Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 19:44
 
Kepez’in Millet Kıraathanesi açıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Millet Kıraathanesi’ projesi Kepez’de hayat buldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün seçim vaadi olan Kepez Kent Meydanı içerisindeki ‘Millet Kıraathanesi’ düzenlenen törenle açıldı.
ANTALYA Haberi
Kepez’in Millet Kıraathanesi açıldı

Kepez Belediyesi, Yeni Mahalle’deki 47 bin m2 büyüklüğündeki Kepez Kent Meydanı içerisindeki 180 m2.’lik binayı Millet Kıraathanesi’ne dönüştürdü. Her yaş grubuna, özellikle öğrencilere hizmet verecek olan Kepez Millet Kıraathanesi, düzenlenen törenle açıldı. Kepez Millet Kıraathanesi’nin açılış konuşmasını gerçekleştiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Millet Kıraathanelerinin özellikle son yıllarda Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde geliştirilen, yeni bir konsept olduğunu söyledi. Bu konseptin, aslında millet kıraathanelerinin bir kütüphane olduğunu belirten Tütüncü, “Kütüphanenin biraz daha formları değiştirilmiş, biraz daha vatandaşa yakın, biraz daha sıcak oradaki ikramlarla birlikte, her yaş grubuna ve okuma ile öğrenme ile ilgili her beklenti grubuna hitap eden son derece özel nitelikli bir konsept… İşte biz de bu konsepti Kepez'in Kent Meydanı’nda bu güzel mekan da hemşehrilerimize armağan edelim istedik.” diye konuştu.

Gençlerimize özel bir kütüphane

Başkan Tütüncü, güzel bir kütüphanenin, özel, nitelikli bir kütüphanenin, okuma tutkusunu, sevdasını, daha çok süreli yayınlarla, dergilerle, gazetelerle de farklı bir seviyeye taşıyacak olan özel bir kütüphanenin açılışını gerçekleştirdiklerini bildirdi. Güzel bir açılışla beraber, birkaç müjdeyi de paylaşmak istediğini dile getiren Tütüncü, “Bizim her açılışımız, aynı zamanda eserlerimizin mutluluğunu yaşarken, geleceğe dönük projeksiyonlarımızı da davetlilerimizle, hemşehrilerimizle ve takipçilerimizle paylaştığımız ve bu heyecanı büyüterek, yeni hedeflere doğru gönül gönüle yol aldığımız bir seremoni oluyor. 2020 yılı Kepez Belediyesi’nin bambaşka bir heyecanla yeni sıçramalar yaptığı, yeni eserler kazandırdığı, eserler zincirine yeni yeni halkalar eklendiği çok özel bir yıl olacak diye planlanmıştık. Şuana kadar planımız da hiçbir sapma bulunmamakta. Sadece Mart ayından, 1 Haziran'a kadar geçen sürede pandeminin bizi sosyal bir izolasyon tabi tutması sebebi ile bir araya gelemememiz durumu söz konusu oldu. Ama bu esnada bile azimle, gayretle, heyecanla çalışıp programımızda hiçbir sapmamasına özen gösteren bürokrat arkadaşlarımıza, belediyemiz çalışanlarına gönül dolusu bir teşekkür borçlu olduğumuzu ifade ediyorum. “dedi.

 

Kepez’e 4 kütüphane

Kütüphanelerle ilgili müjdeleri sıralayan Başkan Tütüncü, “Kepez Belediyesi 2020 yılı içerisinde tam 4 ayrı kütüphaneyi şehrimize kazandırmak için kollarını sıvamış vaziyette. Birincisi şimdi açacağımız ‘Millet Kıraathanesi’,  ikincisi yine okullar bölgesinde çok özel bir konseptle açacağımız ‘Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi’, üçüncüsü; 2020 yılının sonunda açacağımız çok özel bir kütüphane ‘Cemil Meriç Kütüphanesi’ , dördüncüsü de Gülveren'de üniversitenin hemen karşısında kentsel dönüşüm alanı içerisinde adeta devasa bir kültür merkezi de olacak olan büyük ‘Halk Kütüphanesi’ projemiz. Birinci kütüphanemizi şimdi açıyoruz. Cem Karaca Gençlik Kütüphanesini de yine çok değerli bir Sivil Toplum Örgütümüzle birlikte güçlerimizi birleştirerek hemşehrilerimize kazandırmış olacağız. İnşallah pek yakında onun da mutluluğunu beraberce yaşıyor olacağız. Cemil Meriç Kütüphanesi ise Antalya'da kütüphaneciliğe, okuma tutkusuna,  bambaşka bir boyut kazandıracak önemli bir eserimiz oluyor. Tabii burada birkaç mutluluğu aynı anda yaşayacağız. Antalya'da kütüphaneler var ama; bir müze kütüphane konsepti maalesef Antalya'da bulunmamakta. Hem Edebiyat Tarihi bakımından özellikli, nitelikte objelerin sergilendiği güzel bir mekan, ama aynı zamanda da güzel bir botanik dokusunun içerisinde 7 gün 24 saat açık kalacak bir kütüphanede kitaplarla bilgiyle, öğrenmeyle buluşmak.  Çok özel bir kütüphaneyi de inşallah 2020 yılı içerisinde Cemil Meriç Müze Kütüphanesi’nde, müze kitaplığında hizmete sunmuş olacağız. Bu da bizi çok heyecanlandırıyor. “diye konuştu.

 

İhaleler de 6 yıldır şeffaflık ilkesi 

Kepez Belediyesi’nin ihalelerinin son 6 yıldır internet üzerinden  canlı yayınlarla paylaşıldığını da vurgulayan Tütüncü, 2 gün önce 24 Haziran günü Cemil Meriç Kütüphanesi'nin ihalesinin gerçekleştirildiğini ve internetten ihalenin paylaşıldığını da bildirdi. Önümüzdeki günlerde de yine son derece önemli olan Gülveren'de, Kepez’in kütüphane projelerinin amiral gemisi olacak olan kütüphanenin temelinin atılacağını duyuran Tütüncü, “Üniversitenin 80 bin fazla öğrencisi var. Üniversite Antalya için aydınlanmanın, bilginin en önemli göstergelerinden birisi. Akdeniz Üniversitesi, üniversitelerimiz aydınlanmayı, ilimi, bilimsel bilginin gelişmesini sembolize ediyor. İşte üniversitelere gelen sevgili öğrencilerimize, sevgili gençlerimize de çeşitli toplum kesimlerinden araştırmalarda bulunacakları  son derece özel bir kütüphaneyi de öğrencilerin semtinde Kültür Mahallesi civarında Gülveren'de adet son yıllarda yaşadığı değişim ve dönüşümle bir üniversiteli kentine dönüşen o bölgede hemşerilerimize armağan edeceğiz.”dedi.

Antalya’nın en büyük kütüphanesi Gülveren’e

Şehirciliğin sadece maddi yatırımlarla yapılan bir iş olmadığına da değinen Tütüncü, “ Aynı zamanda beyinleri, aynı zamanda gönülleri de tatmin edecek, onlara da hitap edecek çalışmaları en güzel şekilde ortaya koymamız gerekiyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana çocuk kütüphaneleri, gençlik kütüphaneleri, etüt merkezleri gibi birçok burada sayamayacağımız kadar çok tesisi açmak suretiyle, aslında okuma sevgisinin farklı bir biçimde gönüllere yerleşmesini hedefledik. Bununla da kalmadık, ‘Tren Kütüphane’ yaptık.  Oyuncak müzemizin içerisine nitelikli bir ‘Çocuk Kütüphanesi’ yaptık. Çocuklarla ilgili okullarda da buna benzer kütüphaneler yapmak suretiyle aslında eğlenceli yerlerde okumayı, öğrenmeyi gelecek kuşaklara teşvik etmeyi gayret ettik. Ama şimdi bütün bu parça parça yapmış olduğumuz kütüphanecilik çalışmalarını derli toplu bir demet halinde hemşehrimizin hizmetine sunmak, hem de zamana vurulmuş mühürler gibi güzel bir biçimde şehrin hatırasına hafızasına armağan etmek gerekiyordu, onu yapıyoruz. Bu çalışmalar tamamlandığında bu kütüphanelerimizin, kitaplıklarımızın, müze kütüphanelerimizin en üstünde olan amiral gemisi olan Gülveren'deki o Antalya'nın en büyük kütüphanesi de tamamlandığında, milyonlarca kitapla orada buluşma imkanı sağlayacağız. Djital ortamlar kullanılarak E-Kütüphane mantığıyla dünyanın çok farklı ülkelerindeki kütüphanelere bile bağlanma imkanı gerçekleştiğinde, kütüphanecilik noktasında da Antalya'da en büyük hedefi gerçekleştiren, yine en çok genç nüfusa sahip olan Antalya'nın en büyük ilçesi Kepez olacak.  Böylesi bir adım eğitime önem veren, gençliğe önem veren Kepez Belediyesine çok yakışacak. “diye konuştu.

 

Pil Fabrikası’na Millet Bahçesi

Millet Kıraathanesi açılışında diğer müjdeyi de dile getiren Başkan Tütüncü, “Dokuma Fabrikası ile alakalı yıllardır çok önemli bir mücadelenin içerisindeyiz.  Şehir olarak, oranın hatıralarla hafızalarımızda yer edindiği bir süreci, bu şehri paylaşan herkes olarak, omuz omuza vererek, bugünlere getirmeyi başardık. Şimdi içerisinde 10 ayrı müze ve bir tane de Akdeniz Bölgesi'nin ilk ve tek Bilim Merkezini 12 bin 500 metrekare kapalı alan içerisinde TÜBİTAK işbirliğiyle gerçekleştiriyoruz. Nereden bakarsak bakalım Dokuma, kent park olmanın çok ötesinde artık güzel bir kültür ve sanat adası haline geldi. Bu bizim için büyük bir mutluluk vesilesi. O bölgenin fabrikalar mahallesi olarak anılmasının en büyük sebebi de yakın bir zamana kadar fabrikaların o bölgede olmasıydı. O fabrikalarında kamuya ait olanlarını, belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla, ilçe başkanımızla, milletvekillerimizle büyük bir gayret ve kararlılık içerisinde hemşehrilerimize kazandıralım düşüncemiz vardı. İki gün önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızla Kepez'le ilgili çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Milletvekillerimizin ve belediye başkanları olarak da bizlerin katıldığı bu son derece anlamlı toplantının gündem konularından birisi de Pil Fabrikası alanına güzel bir ‘Millet Bahçesi’ kazandırılmasıydı. Çevre ve şehircilik bakanımız konu ile ilgili talimatını bürokratlarına verdi. İnşallah bir fabrikası da şimdi dokuma ile bütünleşen güzel bir park, güzel bir bahçe, güzel bir Millet Bahçesi olacak. Oranın içerisine de güzel bir kitaplığın ve sürpriz yeni bir müzenin olduğu güzel bir tesis de yine belediyemiz tarafından oraya kazandırılacak. Çalışmaya ve gayrete devam. 2009'dan bu yana eserlerimiz de ortaya koyduğumuz başarılarla onur duyuyoruz. Her bir eser zamana vurulmuş bir mühürdür. Biz asla yaptıklarımızla yetinmedik, yetinmiyoruz. Her sabah yeni bir başlangıçtır bizim için… Allah'ın bize vermiş olduğu her türlü imkanı devletimizin, milletimizin, şehrimizin her türlü potansiyelini yine bu güzel ülkenin, yine bu güzel şehrin insanları için kullanacağız ve kullanmaya da devam edeceğiz.” dedi.

 

Tütüncü’ye teşekkür

Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek de konuşmasına Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür ederek başladı.  Kaymakam Özgödek; “Sayın Cumhurbaşkanımızın önemli bir projesini Kepez’de hayata geçirmiş olması nedeniyle büyük bir teşekkürü hak ediyor. Bu ilçemizin önemli eksiğini ve boşluğunu gidermektedir.   Okullarımızda kitaplıklarımız, kütüphanelerimiz var. Ama ilçenin geneli bakımında bir kitaplığımız yoktu.  Millet Kıraathanesi ve arkasından gelecek olan, 4 önemli kütüphane bu eksikliğimizi önemli ölçüde giderecek. Hatta bizi birçok ilçeden ve Türkiye'nin birçok ilinden daha iyi bir noktaya getirecektir. Başkanımıza bu bakımdan çok teşekkür ederim. “diye konuştu.Konuşmaların ardından Millet Kıraathanesi’nin açılışı gerçekleşti.

Açılışa Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, meclis üyeleri, muhtarlar, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş katıldı.

 

Millet Kıraathanesi

Millet Kıraathanesi, çocuk ve gençlere sağlıklı, nezih bir ortamda kitap okuma, ders çalışma imkanı sunacak. Gençlere değer veren bir proje olan Millet Kıraathanesi’nde öğrencilere çay, kahve ve kek gibi ücretsiz ikramlarda bulunulacak. Sadece gençler değil, ilçe sakinleri de çayını ve kahvesini içerken bir yandan da kitap ve günlük gazeteleri okuma imkanı bulacak. Millet Kıraathanesi’nde bilgisayar, internet (WİFİ), günlük ulusal gazeteler, kütüphane, ders çalışma salonu gibi hizmetler halkın kullanımına ücretsiz sunulacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kepez’in, Millet, Kıraathanesi, açıldı,
Yorumlar
Diğer Haberler
Ukrayna Dışişleri Bakanından Antalya
Ukrayna Dışişleri Bakanından Antalya'daki Kovid-19 tedbirlerine övgü
ANTALYA
ANTALYA'DA DAĞLIK ALANDA AYAĞI KIRILAN KİŞİ KURTARILDI
ANTALYA
ANTALYA'DA ÇIKAN ORMAN YANGINI SÖNDÜRÜLMEYE ÇALIŞILIYOR
ANTALYA
ANTALYA'DA ÇIKAN ORMAN YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ
ALIN SİZE BİR ÇARPIKLIK DAHA!
ALIN SİZE BİR ÇARPIKLIK DAHA!
TURİSTLERİN TÜRKİYE
TURİSTLERİN TÜRKİYE'DEKİ "SAĞLIKLI TATİL" YOLCULUĞUNU AA GÖRÜNTÜLEDİ
Kepez’e Çocuk ve Gençlik Eğlence Merkezi geliyor
Kepez’e Çocuk ve Gençlik Eğlence Merkezi geliyor
Ayrıldığı eşini öldürmekten yargılanan sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis
Ayrıldığı eşini öldürmekten yargılanan sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis
Antalya
Antalya'da 6 bin 50 uyuşturucu hapla yakalanan zanlı tutuklandı
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DENETİMİNE İŞLETMECİLERDEN TEPKİ
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DENETİMİNE İŞLETMECİLERDEN TEPKİ
KAHVEHANECİLER "OYUN" İÇİN ESNEKLİK İSTİYOR
KAHVEHANECİLER "OYUN" İÇİN ESNEKLİK İSTİYOR
BAŞKAN TÜTÜNCÜ
BAŞKAN TÜTÜNCÜ'DEN BÜYÜK VEFA!
KONYAALTI PLAJI
KONYAALTI PLAJI'NDA TATİLCİLERE DENİZDEN 3 DİLDE "SOSYAL MESAFE" UYARISI
Demre Dirgenler yolu asfalta hazırlanıyor
Demre Dirgenler yolu asfalta hazırlanıyor
RAFTİNG HEYECANINA "SOSYAL MESAFE" DÜZENLEMESİ
RAFTİNG HEYECANINA "SOSYAL MESAFE" DÜZENLEMESİ
KONYAALTI SAHİLİ
KONYAALTI SAHİLİ'NDE TARTIŞMALI DENETİM
Büyükşehir’den sosyal mesafeli sabah sporu
Büyükşehir’den sosyal mesafeli sabah sporu
Kepez’de pandemi kurallarında şeffaf meclis
Kepez’de pandemi kurallarında şeffaf meclis
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR'DA MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MAÇI HAZIRLIKLARI
SERİK
SERİK'TE KAMYONETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 3 YARALI
ANTALYA
ANTALYA'DA PARK HALİNDEKİ SERVİS OTOBÜSÜ YANDI
ANTALYA
ANTALYA'DA CARETTA CARETTA YUVALARINA "HENDEKLİ" ÖNLEM
UKRAYNA
UKRAYNA'DAN ANTALYA'YA İLK GÜN 949 TURİST GELDİ
Ukrayna Kültür Parkı açılıyor
Ukrayna Kültür Parkı açılıyor
Patara Antik Kenti’nde tarih sanatla buluştu
Patara Antik Kenti’nde tarih sanatla buluştu
CARETTA CARETTALAR İÇİN 20 YILDIR "YAŞAM NÖBETİ" TUTUYOR
CARETTA CARETTALAR İÇİN 20 YILDIR "YAŞAM NÖBETİ" TUTUYOR
KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ MEZBAHALARA "KORONAVİRÜS" AYARI
KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ MEZBAHALARA "KORONAVİRÜS" AYARI
Kepez senaristlerini arıyor
Kepez senaristlerini arıyor
ANTALYA
ANTALYA'DA YAKIT DEPOSUNDA ESRAR ELE GEÇİRİLEN OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI
SERİK
SERİK'TE TIRLA ÇARPIŞAN OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ YARALANDI
ANTALYA
ANTALYA'DA KAĞIT TOPLAYICISI AİLENİN HASTA OĞULLARIYLA ZORLU YAŞAMI
ANTALYA
ANTALYA'DA BİRLİKTE YAŞADIĞI KADINI ÖLDÜREN SANIĞA MÜEBBET HAPİS
"SÖĞLE PEYNİRİ" KUYULARDA LEZZETLENİYOR
"SÖĞLE PEYNİRİ" KUYULARDA LEZZETLENİYOR
Döşemealtı kanalizasyon için gün sayıyor
Döşemealtı kanalizasyon için gün sayıyor
Barış’ın iki yakası buluştu
Barış’ın iki yakası buluştu
UKRAYNALILAR İÇİN GÜVENLİ TATİLİN ADRESİ YİNE TÜRKİYE OLDU
UKRAYNALILAR İÇİN GÜVENLİ TATİLİN ADRESİ YİNE TÜRKİYE OLDU
BAŞKAN BAYAR, KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN BAYAR, KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
Esnaf birlik başkanlarından Tütüncü’ye kira teşekkürü
Esnaf birlik başkanlarından Tütüncü’ye kira teşekkürü
ANTALYA’DA YAŞAYAN ASIRLIK KIZ KARDEŞLER UZUN YAŞAMLARININ SIRRINI VERDİ
ANTALYA’DA YAŞAYAN ASIRLIK KIZ KARDEŞLER UZUN YAŞAMLARININ SIRRINI VERDİ
ANTALYA
ANTALYA'DAKİ SOĞUK HAVA DEPOSUNDAKİ YANGIN BÜYÜK HASARA YOL AÇTI
ANTALYA
ANTALYA'DAKİ DÜDEN ŞELALESİ'NDE DOĞA CANLANIYOR
ANTALYA HAVALİMANI
ANTALYA HAVALİMANI'NDA KOVİD-19 LABORATUVARI AÇILDI
Patara’da ‘Tarih Sanatla Buluşuyor’
Patara’da ‘Tarih Sanatla Buluşuyor’
ANTALYA
ANTALYA'DA TRAKTÖR DEVRİLDİ: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
ÖMER ÖZKAN BEBEK "ÖZLENEN" ANNELİĞİ YAŞATTI
ÖMER ÖZKAN BEBEK "ÖZLENEN" ANNELİĞİ YAŞATTI
ANTALYA
ANTALYA'DA KAÇAKÇILIK OPERASYONUNDA 9 KİŞİ YAKALANDI
CK Enerji Akdeniz Elektrik’ten pandemi döneminde 4 hastaneye şarj istasyonu
CK Enerji Akdeniz Elektrik’ten pandemi döneminde 4 hastaneye şarj istasyonu
ANTALYA
ANTALYA'DA SOĞUK HAVA DEPOSUNDA YANGIN ÇIKTI
Kepez’e sosyete pazarı
Kepez’e sosyete pazarı
ANTALYA
ANTALYA'DA SEZON UKRAYNALI TURİSTLERLE HAREKETLENECEK
ANTALYA
ANTALYA'DA "SERİK ACISU DERESİ TAŞKIN KONTROLÜ" PROJESİYLE TAŞKIN RİSKİ MİNİMUMA İNDİ
GAZİPAŞA
GAZİPAŞA'DA AĞACIN DALINA OĞUL YAPAN ARILAR KOVANA YERLEŞTİRİLDİ
Büyükşehir Belediyesi’nin deniz denetimleri aralıksız devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi’nin deniz denetimleri aralıksız devam ediyor
ANTALYA
ANTALYA'DA KAMYONET ŞARAMPOLE DEVRİLDİ: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
TROPİKAL MEYVE "PASSİFLORA"NIN ÜRETİM ALANI GENİŞLİYOR
TROPİKAL MEYVE "PASSİFLORA"NIN ÜRETİM ALANI GENİŞLİYOR
SERİK BELEDİYESPOR ANTRENMANLARA BAŞLADI
SERİK BELEDİYESPOR ANTRENMANLARA BAŞLADI
TAÇ KAPISIYLA ÜNLÜ ASIRLIK CAMİ, SÜSLEMELERİYLE DE DİKKATİ ÇEKİYOR
TAÇ KAPISIYLA ÜNLÜ ASIRLIK CAMİ, SÜSLEMELERİYLE DE DİKKATİ ÇEKİYOR
Kepez devasa yollar inşa ediyor
Kepez devasa yollar inşa ediyor
Dünya’nın tamamen ters ilk evi Kepez’de
Dünya’nın tamamen ters ilk evi Kepez’de
Kepez’den sera atıklarından kaliteli organik kompost
Kepez’den sera atıklarından kaliteli organik kompost
YKS KISITLAMASININ SONA ERMESİYLE DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİNDE YOĞUNLUK YAŞANDI
YKS KISITLAMASININ SONA ERMESİYLE DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİNDE YOĞUNLUK YAŞANDI
SINAVA KOLTUK DEĞNEKLERİ İLE GELEN ÖĞRENCİ İÇİN TEKERLEKLİ SANDALYE TEMİN EDİLDİ
SINAVA KOLTUK DEĞNEKLERİ İLE GELEN ÖĞRENCİ İÇİN TEKERLEKLİ SANDALYE TEMİN EDİLDİ
Vali Yazıcı Patara’da incelemelerde bulundu
Vali Yazıcı Patara’da incelemelerde bulundu
KONYAALTI SAHİLİ
KONYAALTI SAHİLİ'NDE ACİL SAĞLIK EKİPLERİ GÖREVLENDİRİLDİ
ZİRVEDE GÜN BATIMI KEYFİNE "KORONAVİRÜS" AYARI
ZİRVEDE GÜN BATIMI KEYFİNE "KORONAVİRÜS" AYARI
Devlet israftan, millet darlıktan kurtulamıyor
Devlet israftan, millet darlıktan kurtulamıyor
KAZADA YARALANAN BABADAN SINAVA GİRECEK OĞLUNA MORAL
KAZADA YARALANAN BABADAN SINAVA GİRECEK OĞLUNA MORAL
YKS İÇİN UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI NEDENİYLE ÜNLÜ PLAJLAR BOŞ KALDI
YKS İÇİN UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI NEDENİYLE ÜNLÜ PLAJLAR BOŞ KALDI
TOPLANTI VE KONGRE TURİZMİNDE HAREKETLİLİK BAŞLIYOR
TOPLANTI VE KONGRE TURİZMİNDE HAREKETLİLİK BAŞLIYOR
KORKUTELİ BELEDİYESİ ÖRNEK ALINMALI!
KORKUTELİ BELEDİYESİ ÖRNEK ALINMALI!
ÖMER ÖZKAN BEBEK UMUTLARI YEŞERTTİ
ÖMER ÖZKAN BEBEK UMUTLARI YEŞERTTİ
ANTALYA
ANTALYA'DA CAMİ AVLUSUNA BEBEK BIRAKILDI
Kadavradan rahim nakli yapılan Derya Sert anne oldu
Kadavradan rahim nakli yapılan Derya Sert anne oldu
Büyükşehir’den Sigorta Kavşağı’na düzenleme
Büyükşehir’den Sigorta Kavşağı’na düzenleme
BAŞKAN NUSRET BAYAR’DAN AKSEKİ ÇIKARMASI
BAŞKAN NUSRET BAYAR’DAN AKSEKİ ÇIKARMASI
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ: "KADAVRADAN RAHİM NAKLİ YAPILAN DERYA SERT, ANNE OLDU"
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ: "KADAVRADAN RAHİM NAKLİ YAPILAN DERYA SERT, ANNE OLDU"
Ekdağ Lara Plajı’nda tedbirli deniz keyfi
Ekdağ Lara Plajı’nda tedbirli deniz keyfi
DENİZ KENARINDAKİ LAVANTA BAHÇESİ TURİZME KAZANDIRILIYOR
DENİZ KENARINDAKİ LAVANTA BAHÇESİ TURİZME KAZANDIRILIYOR
Tütüncü, Ankara’dan müjdelerle dönüyor
Tütüncü, Ankara’dan müjdelerle dönüyor
Dünyanın doğası Dokuma’da
Dünyanın doğası Dokuma’da
Haber Yazılımı