Haber Detayı
14 Aralık 2018 - Cuma 11:51 Bu haber 2706 kez okundu
 
KONYAALTI'NIN BEKLENEN GENÇ YÜZÜ: TURGAY GENÇ
KONYAALTI'NIN BEKLENEN GENÇ YÜZÜ: TURGAY GENÇ
HABER AKDENİZ KULİS Haberi
KONYAALTI'NIN BEKLENEN GENÇ YÜZÜ: TURGAY GENÇ

KONYAALTI'NIN BEKLENEN GENÇ YÜZÜ: TURGAY GENÇ

 

2014 seçimlerinde Döşemealtı Belediye Başkanlığı'nı kazanan CHP'li Mimar Turgay GENÇ 4 Yılda 100'den fazla proje ve aldığı ödüllerle ilçesine adeta çağ atlatmış ve Antalya'nın en başarılı Belediye Başkanı olduğunu kanıtlamıştır. Bu kadar kısa bir sürede çok sayıda proje üretip hayata geçiren ender bir belediye başkanı olarak adını ön sıralara taşıdığı Antalya kamuoyundada konuşulmaktadır.

 

Döşemealtı İlçesinde projelerini başarıyla hayata geçiren Sn.Genç'in Konyaaltı Belediye Başkanlığı'na kaydırılacağı kulislerde konuşulmaktadır. Böylesine çalışkan, üretken ve dinamik bir ismin Konyaaltı gibi merkez bir ilçeye yakıştırılması şaşırtıcı olmasa gerek. Genç: “Genel Merkezimizin Takdiri” diyerek mütevazi bir tavır sergilemiş olsada Konyaaltı'na planladığı yepyeni projelerle ilçenin marka değerini zirveye taşıyacağı şüphesizdir.

 

Halkı ile bütünleşen, yenilikçi, çalışkan ve sempatik yapısıyla dikkat çeken Başkan'ı; Sivil Toplum Örgütleri, Muhtarlar ve CHP Genel Merkezinin desteklediği bilinmektedir.

 

Döşemealtı Kent Meydanı Projesi ile 2017'de “Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” seçilen ayrıca Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) projesi ile Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından ödüllendirilen Sn.GENÇ'in Konyaaltı'nın parlayan yıldızı olma ihtimali oldukça yüksektir.

 

 

Sn.Genç yaptırdığı ve hizmete aldığı Termessos Hastanesi, 4 yılda 600 Km yeni yol, Müze Kompseptli Merkez Camii, 54 Adet yeni nesil Pazar Yerleri, Akdeniz Belediyeler Birliği Üst Yapı Projesi, Güneş Enerji Sistemi (GES), Gençlik Merkezi ile projeleri hazırlanan Türkiye'nin İlk Güreş Arenası, Yaşlı Bakım Evi, Cemevi ve daha onlarca hayata geçirdiği projelerle başarısına başarı katmıştır.

 

 

Haber Akdeniz Kulis Masasının edindiği bilgilere göre; Sn.Genç Konyaaltı adayı olursa Başkan Yardımcılğı Görevini yürütmekte olan CHP'li meclis üyesi Zafer YÖRÜK'ün CHP'den Döşemealtı Belediye Başkanı adayı olacağı ve muhafazakar kesimde çok etkili eski başkan Hasan AKALIN'ın desteğini alabileceği de söylentiler arasında yer almaktadır. Bu senaryo gerçekleşirse CHP'nin Konyaaltı ve Antalya Büyükşehir'de oy patlaması yapacağı düşünülmektedir.

 

Önümüzdeki süreçte yaşanacak gelişmeler merakla beklenmektedir.

 

 

Haber Akdeniz

Mehmet Ali ÇELİK

Kaynak: (HABER AKDENİZ) - HABER AKDENİZ Editör: Mehmet Ali ÇELİK
Etiketler: KONYAALTI'NIN, BEKLENEN, GENÇ, YÜZÜ:, TURGAY, GENÇ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı