Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 18:38 Bu haber 4168 kez okundu
 
SAYIN SEYMENOĞLU’NUN BİR YILI
ISPARTA Haberi
SAYIN SEYMENOĞLU’NUN BİR YILI

SAYIN SEYMENOĞLU HOŞ GELDİNİZ

Gül, lavanta, elma, kiraz, kayısı, üzüm ve sarımsak gibi tarım ürünlerinin yanında Hamitoğulları, Selçuklu ve Osmanlı Döneminin önemli şehirlerinden biri olan Güller ve Göller Şehri Isparta’ya hoş geldiniz.

 

6 Sadrazam ve Cumhurbaşkanı yetiştiren ve daha düne kadar Türk Siyasi hayatının kıblesi olan Isparta’ya hoş geldiniz.


9 Cumhurbaşkanı merhum Süleyman DEMİREL'in Atabey/İslamköy'de bulunan Anıt Mezarının (ÇALCATEPE) ve "Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi"nin bulunduğu Isparta'ya hoş geldiniz.

 

Anadolu’ya tarihi bir yurt kazandıran Selçuklu dedelerimizin 1176/17 Eylül günü kazandığı Miryokefalon Meydan savaşının yapıldığı tarihi kent Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Hamitoğulları Beyliği’ne başkentlik yapan (Uluborlu-Eğirdir) ve Osmanlı İmparatorluğunun kurulmasına beşiklik eden Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Cumhurbaşkanı Hükümet Sisteminin ilimizdeki ilk rektör (Sn. DİLER)’ den sonra ilk valisi olarak göreve başladığınız Isparta’ya hoş geldiniz.

 

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER’ in sorun çözme, ilerleme ve yükselmek için ortaya koyduğu “ORTAK AKIL” formülünü uygulamada aynı görüşte olduğunuzu tespit ettiğimiz Sn.SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Doğu Anadolu topraklarının bugünkü milli coğrafyamıza katılmasına sebep olan Yavuz Sultan Selim’in Çaldıran Zaferi sonrası Sarayburnu’na geçerken Teb’anın rahatsız olmaması için gece karanlığını seçtiği gibi devlet hayatında millet hakkını emanet olarak kullanan bürokratların millet hakkını çiğnetmemek için hoş geldin merasimi yapılmasını istemeyen ilk ve tek vali olan Sn.SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Dünya gül sektöründe Yüzde 65’lik paya sahip olan Isparta gülcülüğüne (Hava ve Yağış Şartlarına Rağmen) Berdin Mardini’nin (Mardin/Kızıltepe) rakip olması için el altından (saman altından su yürüten) bürokratların bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

2001/606-608-610-613 Dosya No ile Antalya 1.İdare Mahkemesine Tapu İptali Davası Açtığı ve “Yolsuzluk Tescili” ile sonlanan mahkeme kararını bugüne kadar uygulamayan, 13 Ekim 2017 tarihinden beride bu konuda 7 kez yayın yapan Haber Akdeniz’in yayınları karşısından suskun kalan bir belediye başkanının yargılanması için 01 Ağustos 2018 gün ve 12355 Sayılı Isparta Cumhuriyet Savcılığı’na yaptığı suç duyurusunun 19 Ekim 2018 tarihli sayısıyla Cumhuriyet Başsavcılığının Isparta Valiliği’nden Soruşturma ve Yargılama izni istediği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Atatürk’ün 6 Mart 1930 tarihinde ziyaretlerinde Kükürt, Sümerbank ve Gül Yağı fabrikasının kurulması için talimat verdiği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

2010 tarihinden beri Sn. Cumhurbaşkanı’nın 4-5 kez başlama ve bitirme sözü verdiği ve bugüne kadar da bitirilmediği Isparta – Antalya (DEREBOĞAZI) yolunun bir an önce bitirilmesi için mücadele edeceğinize inandığımız Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Yine Isparta – Burdur (DOSTLUK YOLU) duble yolunun bir ay önce başladığı ve ödenek sıkıntısının olmadığı, Temmuz 2020’de bitirilmesi söylenen yol için yakın ilgilerinizin beklendiği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Turizmin başkenti Antalya’nın komşusu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Isparta’nın yüz akı, sorunların çözüm merkezi ve ortak akıl merkezlerinden biri olması gerekirken, bugüne kadar bir bütçesi bile olmayan, siyaset ve koltuk savaşlarından dolayı seçimleri mahkemeye taşınıp iptal edilen Kent Konseyi’nin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Bal liginde bir takımdan başka adını sporda duyuracak bir takımın profesyonel ligde olması için destek sözü verdiğiniz Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Adeta tırnaklarıyla kazıyarak merdiven basamaklarını birer birer tırmanarak çıkan ve bileğinin hakkıyla ilk valilik yapmak ve hizmet için geldiğiniz Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Şehir içi trafik keşmekeşliğinin son bulması için alt – üst geçitler dahil her türlü çözümün ortak akıl ile üretileceği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Her biri ayrı tarihi bir güzellik barındıran; Atabey (Ertokuş Medresesi), Aksu (Zindan Mağarası), Eğirdir (Hamitoğulları), Gelendost (Miryokefalon), Gönen (Köy Enstitüleri), Keçiborlu (Lavanta), Senirkent (Uluğbey), Sütçüler (Adada, Yazılı Kanyon ve Sefer Ağa Camii), Şarkikarağaç (Kızıldağ Milli Parkı), Uluborlu ( Hamitoğulları Beyliği Tarihi Kalıntıları ), Yalvaç (Antiochia), Yenişarbademli (Pınar Gözü Mağarası, Alaattin Keykubat Saray)’larının bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Seçilmişlerle, Sivil Toplum Temsilcileriyle, Eşrafıyla, Sanayicisiyle, Eğitimcisiyle bir araya gelerek “ORTAK AKIL” ile bir yönetim sözü veren Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

“Haftanın yarısını köyler ve ilçelerde geçireceği” ni söyleyen “Valilik Konağına gelipte beni bulamayan arkadaşlarımdan şimdiden özür dilerim” diyen Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Doğru dürüst bir bütçesi ve yerleşkesi bile bulunmayan 38.250 öğrencisiyle ilimizde kurulan ikinci üniversite ISUBÜ’ ye yeni doğan bir çocuğa gösterilecek hassasiyeti esirgemeyeceğinize inandığımız Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Turizmin incisi Allah vergisi Olimpik pistlere sahip olan ve bugüne kadar yanlış planlamalardan dolayı değerlendirilmeyen Davraz Kayak Merkezinin geliştirilmesi ve tanıtılması için gayret göstereceğinizden emin olduğumuz Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Nüfusuna göre Türkiye’de banka varlıkları en yüksek il olması dolayısıyla daima teşviklerde arka sahalara itilen Isparta’ya uyuşturucu ile mücadelede nüfusa göre en yoğun kullanıcı potansiyeline sahip Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Şahsi menfaatleri için birtakım dernekler adı altında çevrenizi kuşatacak olan tescilli hırsızların bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Masum – Sevecen, Makam Sahibi, Yanınıza Sağdan ve Soldan Yanaşarak Sizi Belli Oluşumlara Taşıyacak Şahısların Bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

İstiklal Savaşında düşmanın girememesi dolayısıyla Atatürk büstünün beyaz olduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı sahibi, aslanlar gibi mücadele vermiş ve maalesef FETÖ’cülerin, yerleşim ve hareket ve uygulama merkezi haline gelmiş Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Isparta ve Isparta’ lıyı düşünmekten başka hiçbir dahli olmayan resmi, idari, hukuki, ticari ve siyasi manada hiçbir beklentisi olmayan bölgesinde en az 5,000,000 Milyon kişiye spectrum olarak hitap eden internet portalımıza karşı ekibiyle birlikte mesafe koyan selefinizin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Senelerce Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri adı altında çalışan teşkilatların kaldırıldığı, ilçelerde bazı kurum ve kuruluşların lağv edildiği, devletimizin aldığı kararla Türkiye’ de en fazla kasaba belediyesine sahip ve ancak şimdi köy durumuna getirilmiş belediyelerin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Türkiye’de en mahrumiyet yerin Doğu Anadolu Bölgesi olduğu söylenmesine karşın, Doğu’dan daha büyük mahrumiyet yaşayan köylerin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Bir adam istedi diye lüzumsuz olarak yapılan ve senelerce bir başka kuruluşa devri için uğraşılan ve ancak ortada metruk, kullanılmaz inşaatların bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Pissa testinde Türkiye eğitiminin yanında Isparta eğitimi standartların üzerinde görülmektedir. Ancak daha da yükselmesi adına eğitime el atacağınız ve ayrıca hastanelerimiz bölge hastaneleri niteliğindedir. Bunları da irdeleyeceğiniz Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Sayın Valim, sizin kendinizle barışık, kentinizle barışık olacağınız şuradan anlaşılıyor: “Eşimi de getirdim, oğlumu da getirdim, oğlum herkes gibi birlikte okula gidecek” bu halk çocuğu, halkın çocuğu içimizden biri olmanın dışa yansımasıdır.

 

Isparta yarın sabaha “Gitti Günaydın!” denilen Isparta’ya hoş geldiniz.

 

ISPARTA ADAMI EDER ISKARTA, ISPARTA’LI HEM OKUR, HEM DOKUR diyen şairlerin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.


 

SONUÇ OLARAK:

Sn. SEYMENOĞLU, GÜÇLÜ, İLERİ ve MUTLU BİR ISPARTA İÇİN YAPACAĞINIZ TÜM ÇALIŞMALARINIZDA YANINIZDA OLACAĞIMIZI ISPARTA KAMUOYU HUZURUNDA SÖZ VERİYORUZ.


Haber Akdeniz
Mehmet Ali ÇELİK

 

 

SAYIN SEYMENOĞLU’NUN BİR YILI

7 Kasım 2018 günü Haber Akdeniz olarak yayınladığımız yazımızı yukarıda aynen vererek, nelerin yapılıp, nelerin yapılmadığına, bir yıllık hizmet süresi dolan Sn. Seymenoğlu’nun icraat ve çalışmalarını birlikte değerlendirelim:

 

1-Sn Seymenoğlu, ilk konuşmasında protokol valisi olmayacağını, ‘’beni yerimde bulamazlarsa kızmasınlar. Çünkü sürekli arazide olacağım’’ demişti.

 

Sn Valinin arazide olma fikrinin gerçek olduğunu ancak ifade edilen bu arazi çalışmalarının sosyal bir geziden ibaret olduğunu üzülerek görüyoruz.

 

2-‘’ISUBÜ Rektörlüğü Kampüs Alanı’’ için bugüne kadar taraflar arası toplantı yada kamuya ait arazi tahsisi konusu ele alınabilmiş midir?

 

BİZE GÖRE HAYIR.

 

3-Gülün İlimizde stratejik bir önemi vardır. Binlerce insan hayatını gül ile idame ettirmektedir. Ne yazık ki Mardin’de Berdan Mardini tarafında üretime sokulan ve gül yağı üretimi aşamasına getirilen Isparta sembolü gül(ümüz) için bir tescil çalışması dahi yapılamamıştır. O nedenle gül öğreticisine doğrudan destek verilmelidir diyoruz.

 

Coğrafi işarete dâhil olmasına rağmen eski bir vali ve bir bürokrat tarafından da göz yumularak Isparta gülü başka bir bölgeye (ile) taşınmıştır.

 

Sn Seymenoğlu en azından şunu yapabilmelidir: Örneğin, Ordu ve Giresun Türkiye’nin fındık üğretim bölgesidir. ‘’Giresun Tombulu fındık’’ Fiskobirlik’çe ve TMO tarafından farklı fiyatlarla alınmaktadır.

 

Isparta gülü de emsali güllerle kıyaslanmamalı, coğrafi tescilin yapıldığı yerde üretimden (coğrafyadan) dolayı farklı fiyat uygulamasına tabi tutulmalıdır.

 

4- Kötü alışkanlıklar ve apartalarla ilgili yanlışlarla mücadele konusunda önemli mesafe katedilmiştir. Bu nedenle Sn Valiye teşekkür ederiz.

 

5- Maalesef Isparta’dan giden bölge müdürlükleri geri gelmemiştir. Bu konuda bir talepte de bulunulmamıştır. Ayrıca, bazı İlçelerimizde adlı merciler kapatılmış yakın ilçelerde yada merkezde hukuki sonuçlar alınmaya çalışılmaktadır.

 

6- Halen metruk olarak bekletilen inşaat, yarım inşaat ve temel atmalar bekletilmekte ve maalesef bunların hizmete kazandırılması adına bir çalışma yapılamamıştır.

 

7- Milli Eğitim bir milletin temelidir. Siyasi cenahın, senin adamın, benim adamım anlayışı ile hizmetten uzak tuttuğu, sonuçta eğitim sisteminin ’’ hezimete uğradığı’’ milli eğitim müdürlüğü halen boş bulunmaktadır.

 

8-Türkiye’de banka likitleri yüksek olan illerden birisi de Isparta’dır. Dolaşımda olmayan, bankada uyuyan (yatırıma kazandırılmayan) para dolaysıyla Isparta Yatırım Teşvikten uzak kalmaktadır. Bölge kalkınmasını etkileyecek, sanayı yapılaşması için Sn Seymenoğlu’nun önderlik ve öncülüğüne ihtiyaç vardır. Çünkü Isparta, siyaset tarihinde, İKTİDAR, VALİ, BELEDİYE BAŞKANI UYUMUNU ilk defa yakalamıştır. Bu bir tarihi fırsattır.

 

Bizler basın mensupları olarak insanları sevk ve idare durumunda değiliz. Gördüklerimizi yazan, yazdıklarımızı okuyan, okudukları ile daha güzele doğru gidecek bir organizasyonun başlangıç noktasındayız.

 

9-Sn Seymenoğlu şunu çok açık olarak görmeli ve bilmelidir ki Keçiborlu / Kuyucak Köyü lavanta bahçeleri ile son bir yılda bir milyon kişinin ziyaret ettiği bir köy konumuna gelmiştir. Isparta gül bahçeleri de neden lavanta tarlaları gibi tanıtım dolaşımına sokulmamaktadır?

 

10-Sn Seymenoğlu, elimizde (İlimizde) Miryokefalon’un kazanıldığı muhteşem bir alan, muhteşem bir zafer nişanesi bulunmaktadır. Bunu sadece Haber Akdeniz ekibi dile getirmektedir. Başka hiçbir gazetede ‘’Miyokefalon Zaferinin Önemi ve Kazanıldığı Yer’’ hakkında yeterli bir yayın bulamazsınız. Ayrıca bu konuda gazeteci Hasan Tahsin gibi Ramazan Topraklı abimiz bayrağı ele almıştır.

 

Biz de O’nun yolundan giderek Haber Akdeniz olarak bu savaşın kazanıldığı yerin tescil (tespit) edilmesi için büyük bir uğraş içerisindeyiz.

 

‘’Savaşın kazanılması önemlidir. Nerede kazanıldığı önemli değildir’’ sözü asla kabul edilemez.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri bölücü, vatan ve millet düşmanı teröristlere karşı Kuzey Suriye’de bir savaş kazanmıştır. O nedenle bu savaşın yeri çok önemlidir. Yukarıdakı ifade talihsiz bir sözden ibarettir.

 

Isparta Valiliği olarak hiçbir beklentimiz olmayan yâda madalya beklemediğimiz ancak Miryokefalon savaşının kazanıldığı yer tescil edilirse yüz binlerce, hatta milyonlarca turistin geleceği bir alan için valiliğimizi neden yanımızda görmeyelim?

 

11- Devlet bürokrasisi duydukları ile değil bizzat şahit olup gördükleri ile icraat yapmak, ilan yapmak, atama yapmak yâda ’’mesafe koymak’’ stratejisini benimsemelidir. Aksı halde geçmişin kriminal adamları kapalı kapılar ardında aynı işlemlere devam ederlerken farklı konumları dolaysı ile yakın olabilir, sizi yanlış yönlendirebilirler.

 

Biz bunun örneklerini çok yaşadık. Bizi kapıdan içeri almayanlar gittikten sonra illerine davet ederek özür dileklerinde bulundular.

 

Haber Akdeniz ve dolaylı olarak TİNGADER ailesi olarak daima devletin yanında, yardımında ve emrinde olduk.

 

Yine Haber Akdeniz olarak FETÖ bağlantılı gördüğümüz bir gazetenin kapatılmasında öncü rol oynadık. Şimdi bazı makamlara SAĞDAN, SOLDAN, ORTADAN yanaşmaya çalışan arkadaşlarımız yayınladıkları deklarasyonun arkasında durmadılar. Çünkü hiçbirinin adliyede müşteki kaydı yoktur. Ancak Haber Akdeniz, ekibi ile bu mücadelenin içerisinde yer almıştır.

 

Sonuç olarak, biz satılık kalem değiliz. Para ile bizi değiştiremezseniz, yalaka değiliz, kimseye yalvarmayız. Eğer ortada yapılması gereken bir mücadele varsa sonuna kadar gideriz.

 

Düsturumuz:

 

SEVİNİN ÜSTÜNÜZDEDİR BÜTÜN BAKIŞLAR

VE BİRGÜN GELİR TARİH SİZİ ALKIŞLAR

 

Haber Akdeniz

Mehmet Ali ÇELİK

 

 

NOT:

Ayrıca yarın Sn Seymenoğlu’na 8 Kasım 2018 günü Haber Akdeniz olarak elden teslim ettiğimiz raporu yayınlayacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAYIN, SEYMENOĞLU’NUN, BİR, YILI,
Yorumlar
Diğer Haberler
MİRYOKEFALON’A SESSİZ KALAMAYIZ
MİRYOKEFALON’A SESSİZ KALAMAYIZ
10 gün içerisinde toplam 58 şahıs yakalanmıştır.
10 gün içerisinde toplam 58 şahıs yakalanmıştır.
DELİYE HER GÜN BAYRAM !..
DELİYE HER GÜN BAYRAM !..
İSYAN ETMEMEK ELDE DEĞİL…
İSYAN ETMEMEK ELDE DEĞİL…
İL GENEL MECLİSİNDE TARİHİ GÜN
İL GENEL MECLİSİNDE TARİHİ GÜN
İzmir Turist Rehberleri Odası Isparta Gezisi
İzmir Turist Rehberleri Odası Isparta Gezisi
Çocuk ve Ergenlerde Zararlı Maddelerden Korunma’ ve ‘Diyabet’ konulu seminer
Çocuk ve Ergenlerde Zararlı Maddelerden Korunma’ ve ‘Diyabet’ konulu seminer
15. Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı
15. Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı
SDÜ BATI KAMPÜSÜ CAMİ INŞAATINI KİM ENGELLİYOR?
SDÜ BATI KAMPÜSÜ CAMİ INŞAATINI KİM ENGELLİYOR?
ITKM HAKKINDA ZİYA BEY SENİN KONUŞMA HAKKIN YOK
ITKM HAKKINDA ZİYA BEY SENİN KONUŞMA HAKKIN YOK
Isparta Belediyesi Futbol Turnuvası başlıyor
Isparta Belediyesi Futbol Turnuvası başlıyor
Gençlik ve Spor Bakanı DR. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Akademik Yıl Açılışına katıldı
Gençlik ve Spor Bakanı DR. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Akademik Yıl Açılışına katıldı
163 ADET SİKKE ELE GEÇİRİLDİ
163 ADET SİKKE ELE GEÇİRİLDİ
MİRYOKEFALON TESCİL KAMPANYASI DALGA DALGA YAYILIYOR
MİRYOKEFALON TESCİL KAMPANYASI DALGA DALGA YAYILIYOR
Isparta Belediyesi, Prof. Hatipoğlu’nu vatandaşlarla buluşturdu
Isparta Belediyesi, Prof. Hatipoğlu’nu vatandaşlarla buluşturdu
Katkı sağlamak bizim boynumuzun borcu
Katkı sağlamak bizim boynumuzun borcu
ISPARTA BELEDİYESİNDE MİRYOKEFALON RÜZGÂRI
ISPARTA BELEDİYESİNDE MİRYOKEFALON RÜZGÂRI
EMNİYET’TEN BAŞARILI OPERASYON ARANAN 35 ŞAHIS YAKALANDI
EMNİYET’TEN BAŞARILI OPERASYON ARANAN 35 ŞAHIS YAKALANDI
Şehit asker Hasan Hüseyin Gül
Şehit asker Hasan Hüseyin Gül'ün ismi Isparta'daki köyünde kütüphaneye verildi
‘’BİZ MİRYOKEFALON’DA TARİHİ BİR DESTAN YAZDIK’’
‘’BİZ MİRYOKEFALON’DA TARİHİ BİR DESTAN YAZDIK’’
 Isparta il genelinde 26 ayrı bölgede 145 bin fidan toprakla buluşturuldu.
Isparta il genelinde 26 ayrı bölgede 145 bin fidan toprakla buluşturuldu.
BU BİR MİLAT TMSF İLE PROTOKOL İMZALANIYOR
BU BİR MİLAT TMSF İLE PROTOKOL İMZALANIYOR
NİHAT HATİPOĞLU İLE KANDİL ÖZEL PROGRAMI
NİHAT HATİPOĞLU İLE KANDİL ÖZEL PROGRAMI
ISPARTA’DA İYİ PARTİ VE MHP İTTİFAKI
ISPARTA’DA İYİ PARTİ VE MHP İTTİFAKI
Muhtarlardan, Başkan Başdeğirmen’e altyapı ve asfalt teşekkürü
Muhtarlardan, Başkan Başdeğirmen’e altyapı ve asfalt teşekkürü
Koray Aydın Isparta’da
Koray Aydın Isparta’da
SAYIN GÜNAYDIN HER ŞEYİN AĞAÇ DİKMEKLE GİZLENEMEDİĞİ ORTADA
SAYIN GÜNAYDIN HER ŞEYİN AĞAÇ DİKMEKLE GİZLENEMEDİĞİ ORTADA
BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM
BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM
Isparta
Isparta'da gıda denetimleri
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN  10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI
Başkan Mengi’den Ar fen Koleji’ne Ziyaret
Başkan Mengi’den Ar fen Koleji’ne Ziyaret
SAYIN SEYMENOĞLU’NA 8. KASIM 2018’DE SUNULAN HABER AKDENİZ RAPORUDUR
SAYIN SEYMENOĞLU’NA 8. KASIM 2018’DE SUNULAN HABER AKDENİZ RAPORUDUR
ŞEHRÜ’L-EMİN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN MİRYOKEFALON’UN TESCİLİ İÇİN DÜĞMEYE BASTI
ŞEHRÜ’L-EMİN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN MİRYOKEFALON’UN TESCİLİ İÇİN DÜĞMEYE BASTI
1.Uluslararası Tarım Eğitim Çalıştayı
1.Uluslararası Tarım Eğitim Çalıştayı'nın Gala Gecesi Düzenlendi
“RUZİN’LE HAYATA DAİR”…KANAL 32 DE yepyeni bir program
“RUZİN’LE HAYATA DAİR”…KANAL 32 DE yepyeni bir program
CUMHURBAŞKANIMIZ YAKINDAN TAKİP EDİYOR
CUMHURBAŞKANIMIZ YAKINDAN TAKİP EDİYOR
ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN  MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA YAYIMLADIĞI MESAJI
ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA YAYIMLADIĞI MESAJI
Koku sorununu dile getiren vatandaşlardan, Başkan Başdeğirmen’e:
Koku sorununu dile getiren vatandaşlardan, Başkan Başdeğirmen’e:
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla İZDES Projesini hayata geçirdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla İZDES Projesini hayata geçirdi
SİBEM, Robotex Turkey Festivaline Jüri Üyesi ve Konuşmacı Olarak Katıldı
SİBEM, Robotex Turkey Festivaline Jüri Üyesi ve Konuşmacı Olarak Katıldı
Koray Aydın Isparta
Koray Aydın Isparta'da
Başdeğirmen: Bu bize ait değildir deme lüksümüz yoktur
Başdeğirmen: Bu bize ait değildir deme lüksümüz yoktur
DP’den, Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
DP’den, Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
Başkan Başdeğirmen’in projeleri bir bir hayata geçiyor
Başkan Başdeğirmen’in projeleri bir bir hayata geçiyor
EĞİRDİR GÖLÜ HIZLA YOK OLUYOR
EĞİRDİR GÖLÜ HIZLA YOK OLUYOR
Isparta
Isparta'da yakalanan hırsızlar
Isparta
Isparta'da uyuşturucu operasyonları
Başdeğirmen’den Akkent’e sosyal tesis,  Çünür’e piknik alanı ve pazaryeri müjdesi
Başdeğirmen’den Akkent’e sosyal tesis, Çünür’e piknik alanı ve pazaryeri müjdesi
İYİ PARTİ’DEN ITKM AÇIKLAMASI
İYİ PARTİ’DEN ITKM AÇIKLAMASI
Muhasebe ve Finansman Kooperatifçilik Geliştirme Kursu Düzenlendi
Muhasebe ve Finansman Kooperatifçilik Geliştirme Kursu Düzenlendi
ISUBÜ 1.Uluslararası Tarım Eğitim Çalıştayı Başladı
ISUBÜ 1.Uluslararası Tarım Eğitim Çalıştayı Başladı
Belediye Önü Otoparkı Kapanıyor
Belediye Önü Otoparkı Kapanıyor
İL GENEL MECLİSİ
İL GENEL MECLİSİ'NDE BÜTÇE MARATONU BAŞLADI
SDÜ TIP’TA ÇARIKÇI ÇARK MI ETTİ!
SDÜ TIP’TA ÇARIKÇI ÇARK MI ETTİ!
SDÜ TARİH BÖLÜMÜ MİRYOKEFALON’UN NERESİNDE !?..
SDÜ TARİH BÖLÜMÜ MİRYOKEFALON’UN NERESİNDE !?..
Başkan Başdeğirmen’den asker  selamıyla “Bizi kimse yıkamaz” mesajı
Başkan Başdeğirmen’den asker selamıyla “Bizi kimse yıkamaz” mesajı
Bir Milletin Topyekûn Mücadelesi: Kurtuluş Savaşı Ve Isparta
Bir Milletin Topyekûn Mücadelesi: Kurtuluş Savaşı Ve Isparta
GELENDOST İLÇESİNDE SAHTE RAKI DEPOSU !
GELENDOST İLÇESİNDE SAHTE RAKI DEPOSU !
yol kontrol ve arama faaliyetleri neticesinde 6 kışı yakaladı
yol kontrol ve arama faaliyetleri neticesinde 6 kışı yakaladı
25 kışı yakalandı !!
25 kışı yakalandı !!
Isparta Belediyesinden anne-babalara ‘Çocuklar  Sınırlara Neden İhtiyaç Duyar?’ semineri verildi
Isparta Belediyesinden anne-babalara ‘Çocuklar Sınırlara Neden İhtiyaç Duyar?’ semineri verildi
2020 yılı Türk Süsleme Sanatları ve Geleneksel El SanatlarıKurs Kayıtları başlıyor…
2020 yılı Türk Süsleme Sanatları ve Geleneksel El SanatlarıKurs Kayıtları başlıyor…
Aktürk’e “geçmiş olsun” ziyareti
Aktürk’e “geçmiş olsun” ziyareti
‘Zafere Doğru’ Ispartalılarla buluşuyor
‘Zafere Doğru’ Ispartalılarla buluşuyor
REKTÖR ÇARIKÇI YOĞUN BAKIMDA
REKTÖR ÇARIKÇI YOĞUN BAKIMDA
EĞİRDİR
EĞİRDİR'DE TOKİ BAŞVURULARI BAŞLADI.
Fener Alayında Cumhuriyet coşkusu caddelere sığmadı
Fener Alayında Cumhuriyet coşkusu caddelere sığmadı
Isparta
Isparta'da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GELENDOST BELEDİYESİ GÜNEŞ TARLASI KURACAK
GELENDOST BELEDİYESİ GÜNEŞ TARLASI KURACAK
Anlamlı temel atmaya, anlamlı açılış tarihi
Anlamlı temel atmaya, anlamlı açılış tarihi
Tabakhane Cami avlusu için duygusal yıkım
Tabakhane Cami avlusu için duygusal yıkım
DİKKAT, BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR
DİKKAT, BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in Cumhuriyet bayramı mesajı
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in Cumhuriyet bayramı mesajı
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET HALK DANSLARI TOPLULUĞU SAHNE GÖSTERİSİ
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET HALK DANSLARI TOPLULUĞU SAHNE GÖSTERİSİ
Çelenk Sunma Töreninde Ethem Amcadan Şiir Sürprizi
Çelenk Sunma Töreninde Ethem Amcadan Şiir Sürprizi
BAŞKAN OTOBÜS ŞOFÖRÜ OLURSA
BAŞKAN OTOBÜS ŞOFÖRÜ OLURSA
‘DERİN TARİH, UYUYAN GÜZEL AKSU İLÇEMİZ UYANIYOR’.
‘DERİN TARİH, UYUYAN GÜZEL AKSU İLÇEMİZ UYANIYOR’.
BABANIN 95. DOĞUM GÜNÜNÜ ANMA TÖRENİ ÇALCATEPE
BABANIN 95. DOĞUM GÜNÜNÜ ANMA TÖRENİ ÇALCATEPE'DE
Üniversite gençliğinden Başkan Başdeğirmen’e sevgi seli
Üniversite gençliğinden Başkan Başdeğirmen’e sevgi seli
MP İL BAŞKANI ALİ İHSAN BAŞAT
MP İL BAŞKANI ALİ İHSAN BAŞAT'IN BAYRAM MESAJI;
Haber Yazılımı