Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 18:38
 
SAYIN SEYMENOĞLU’NUN BİR YILI
ISPARTA Haberi
SAYIN SEYMENOĞLU’NUN BİR YILI

SAYIN SEYMENOĞLU HOŞ GELDİNİZ

Gül, lavanta, elma, kiraz, kayısı, üzüm ve sarımsak gibi tarım ürünlerinin yanında Hamitoğulları, Selçuklu ve Osmanlı Döneminin önemli şehirlerinden biri olan Güller ve Göller Şehri Isparta’ya hoş geldiniz.

 

6 Sadrazam ve Cumhurbaşkanı yetiştiren ve daha düne kadar Türk Siyasi hayatının kıblesi olan Isparta’ya hoş geldiniz.


9 Cumhurbaşkanı merhum Süleyman DEMİREL'in Atabey/İslamköy'de bulunan Anıt Mezarının (ÇALCATEPE) ve "Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi"nin bulunduğu Isparta'ya hoş geldiniz.

 

Anadolu’ya tarihi bir yurt kazandıran Selçuklu dedelerimizin 1176/17 Eylül günü kazandığı Miryokefalon Meydan savaşının yapıldığı tarihi kent Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Hamitoğulları Beyliği’ne başkentlik yapan (Uluborlu-Eğirdir) ve Osmanlı İmparatorluğunun kurulmasına beşiklik eden Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Cumhurbaşkanı Hükümet Sisteminin ilimizdeki ilk rektör (Sn. DİLER)’ den sonra ilk valisi olarak göreve başladığınız Isparta’ya hoş geldiniz.

 

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER’ in sorun çözme, ilerleme ve yükselmek için ortaya koyduğu “ORTAK AKIL” formülünü uygulamada aynı görüşte olduğunuzu tespit ettiğimiz Sn.SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Doğu Anadolu topraklarının bugünkü milli coğrafyamıza katılmasına sebep olan Yavuz Sultan Selim’in Çaldıran Zaferi sonrası Sarayburnu’na geçerken Teb’anın rahatsız olmaması için gece karanlığını seçtiği gibi devlet hayatında millet hakkını emanet olarak kullanan bürokratların millet hakkını çiğnetmemek için hoş geldin merasimi yapılmasını istemeyen ilk ve tek vali olan Sn.SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Dünya gül sektöründe Yüzde 65’lik paya sahip olan Isparta gülcülüğüne (Hava ve Yağış Şartlarına Rağmen) Berdin Mardini’nin (Mardin/Kızıltepe) rakip olması için el altından (saman altından su yürüten) bürokratların bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

2001/606-608-610-613 Dosya No ile Antalya 1.İdare Mahkemesine Tapu İptali Davası Açtığı ve “Yolsuzluk Tescili” ile sonlanan mahkeme kararını bugüne kadar uygulamayan, 13 Ekim 2017 tarihinden beride bu konuda 7 kez yayın yapan Haber Akdeniz’in yayınları karşısından suskun kalan bir belediye başkanının yargılanması için 01 Ağustos 2018 gün ve 12355 Sayılı Isparta Cumhuriyet Savcılığı’na yaptığı suç duyurusunun 19 Ekim 2018 tarihli sayısıyla Cumhuriyet Başsavcılığının Isparta Valiliği’nden Soruşturma ve Yargılama izni istediği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Atatürk’ün 6 Mart 1930 tarihinde ziyaretlerinde Kükürt, Sümerbank ve Gül Yağı fabrikasının kurulması için talimat verdiği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

2010 tarihinden beri Sn. Cumhurbaşkanı’nın 4-5 kez başlama ve bitirme sözü verdiği ve bugüne kadar da bitirilmediği Isparta – Antalya (DEREBOĞAZI) yolunun bir an önce bitirilmesi için mücadele edeceğinize inandığımız Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Yine Isparta – Burdur (DOSTLUK YOLU) duble yolunun bir ay önce başladığı ve ödenek sıkıntısının olmadığı, Temmuz 2020’de bitirilmesi söylenen yol için yakın ilgilerinizin beklendiği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Turizmin başkenti Antalya’nın komşusu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Isparta’nın yüz akı, sorunların çözüm merkezi ve ortak akıl merkezlerinden biri olması gerekirken, bugüne kadar bir bütçesi bile olmayan, siyaset ve koltuk savaşlarından dolayı seçimleri mahkemeye taşınıp iptal edilen Kent Konseyi’nin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Bal liginde bir takımdan başka adını sporda duyuracak bir takımın profesyonel ligde olması için destek sözü verdiğiniz Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Adeta tırnaklarıyla kazıyarak merdiven basamaklarını birer birer tırmanarak çıkan ve bileğinin hakkıyla ilk valilik yapmak ve hizmet için geldiğiniz Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Şehir içi trafik keşmekeşliğinin son bulması için alt – üst geçitler dahil her türlü çözümün ortak akıl ile üretileceği Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Her biri ayrı tarihi bir güzellik barındıran; Atabey (Ertokuş Medresesi), Aksu (Zindan Mağarası), Eğirdir (Hamitoğulları), Gelendost (Miryokefalon), Gönen (Köy Enstitüleri), Keçiborlu (Lavanta), Senirkent (Uluğbey), Sütçüler (Adada, Yazılı Kanyon ve Sefer Ağa Camii), Şarkikarağaç (Kızıldağ Milli Parkı), Uluborlu ( Hamitoğulları Beyliği Tarihi Kalıntıları ), Yalvaç (Antiochia), Yenişarbademli (Pınar Gözü Mağarası, Alaattin Keykubat Saray)’larının bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Seçilmişlerle, Sivil Toplum Temsilcileriyle, Eşrafıyla, Sanayicisiyle, Eğitimcisiyle bir araya gelerek “ORTAK AKIL” ile bir yönetim sözü veren Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

“Haftanın yarısını köyler ve ilçelerde geçireceği” ni söyleyen “Valilik Konağına gelipte beni bulamayan arkadaşlarımdan şimdiden özür dilerim” diyen Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Doğru dürüst bir bütçesi ve yerleşkesi bile bulunmayan 38.250 öğrencisiyle ilimizde kurulan ikinci üniversite ISUBÜ’ ye yeni doğan bir çocuğa gösterilecek hassasiyeti esirgemeyeceğinize inandığımız Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Turizmin incisi Allah vergisi Olimpik pistlere sahip olan ve bugüne kadar yanlış planlamalardan dolayı değerlendirilmeyen Davraz Kayak Merkezinin geliştirilmesi ve tanıtılması için gayret göstereceğinizden emin olduğumuz Sn. SEYMENOĞLU Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Nüfusuna göre Türkiye’de banka varlıkları en yüksek il olması dolayısıyla daima teşviklerde arka sahalara itilen Isparta’ya uyuşturucu ile mücadelede nüfusa göre en yoğun kullanıcı potansiyeline sahip Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Şahsi menfaatleri için birtakım dernekler adı altında çevrenizi kuşatacak olan tescilli hırsızların bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Masum – Sevecen, Makam Sahibi, Yanınıza Sağdan ve Soldan Yanaşarak Sizi Belli Oluşumlara Taşıyacak Şahısların Bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

İstiklal Savaşında düşmanın girememesi dolayısıyla Atatürk büstünün beyaz olduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı sahibi, aslanlar gibi mücadele vermiş ve maalesef FETÖ’cülerin, yerleşim ve hareket ve uygulama merkezi haline gelmiş Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Isparta ve Isparta’ lıyı düşünmekten başka hiçbir dahli olmayan resmi, idari, hukuki, ticari ve siyasi manada hiçbir beklentisi olmayan bölgesinde en az 5,000,000 Milyon kişiye spectrum olarak hitap eden internet portalımıza karşı ekibiyle birlikte mesafe koyan selefinizin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Senelerce Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri adı altında çalışan teşkilatların kaldırıldığı, ilçelerde bazı kurum ve kuruluşların lağv edildiği, devletimizin aldığı kararla Türkiye’ de en fazla kasaba belediyesine sahip ve ancak şimdi köy durumuna getirilmiş belediyelerin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Türkiye’de en mahrumiyet yerin Doğu Anadolu Bölgesi olduğu söylenmesine karşın, Doğu’dan daha büyük mahrumiyet yaşayan köylerin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Bir adam istedi diye lüzumsuz olarak yapılan ve senelerce bir başka kuruluşa devri için uğraşılan ve ancak ortada metruk, kullanılmaz inşaatların bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Pissa testinde Türkiye eğitiminin yanında Isparta eğitimi standartların üzerinde görülmektedir. Ancak daha da yükselmesi adına eğitime el atacağınız ve ayrıca hastanelerimiz bölge hastaneleri niteliğindedir. Bunları da irdeleyeceğiniz Isparta’ya hoş geldiniz.

 

Sayın Valim, sizin kendinizle barışık, kentinizle barışık olacağınız şuradan anlaşılıyor: “Eşimi de getirdim, oğlumu da getirdim, oğlum herkes gibi birlikte okula gidecek” bu halk çocuğu, halkın çocuğu içimizden biri olmanın dışa yansımasıdır.

 

Isparta yarın sabaha “Gitti Günaydın!” denilen Isparta’ya hoş geldiniz.

 

ISPARTA ADAMI EDER ISKARTA, ISPARTA’LI HEM OKUR, HEM DOKUR diyen şairlerin bulunduğu Isparta’ya hoş geldiniz.


 

SONUÇ OLARAK:

Sn. SEYMENOĞLU, GÜÇLÜ, İLERİ ve MUTLU BİR ISPARTA İÇİN YAPACAĞINIZ TÜM ÇALIŞMALARINIZDA YANINIZDA OLACAĞIMIZI ISPARTA KAMUOYU HUZURUNDA SÖZ VERİYORUZ.


Haber Akdeniz
Mehmet Ali ÇELİK

 

 

SAYIN SEYMENOĞLU’NUN BİR YILI

7 Kasım 2018 günü Haber Akdeniz olarak yayınladığımız yazımızı yukarıda aynen vererek, nelerin yapılıp, nelerin yapılmadığına, bir yıllık hizmet süresi dolan Sn. Seymenoğlu’nun icraat ve çalışmalarını birlikte değerlendirelim:

 

1-Sn Seymenoğlu, ilk konuşmasında protokol valisi olmayacağını, ‘’beni yerimde bulamazlarsa kızmasınlar. Çünkü sürekli arazide olacağım’’ demişti.

 

Sn Valinin arazide olma fikrinin gerçek olduğunu ancak ifade edilen bu arazi çalışmalarının sosyal bir geziden ibaret olduğunu üzülerek görüyoruz.

 

2-‘’ISUBÜ Rektörlüğü Kampüs Alanı’’ için bugüne kadar taraflar arası toplantı yada kamuya ait arazi tahsisi konusu ele alınabilmiş midir?

 

BİZE GÖRE HAYIR.

 

3-Gülün İlimizde stratejik bir önemi vardır. Binlerce insan hayatını gül ile idame ettirmektedir. Ne yazık ki Mardin’de Berdan Mardini tarafında üretime sokulan ve gül yağı üretimi aşamasına getirilen Isparta sembolü gül(ümüz) için bir tescil çalışması dahi yapılamamıştır. O nedenle gül öğreticisine doğrudan destek verilmelidir diyoruz.

 

Coğrafi işarete dâhil olmasına rağmen eski bir vali ve bir bürokrat tarafından da göz yumularak Isparta gülü başka bir bölgeye (ile) taşınmıştır.

 

Sn Seymenoğlu en azından şunu yapabilmelidir: Örneğin, Ordu ve Giresun Türkiye’nin fındık üğretim bölgesidir. ‘’Giresun Tombulu fındık’’ Fiskobirlik’çe ve TMO tarafından farklı fiyatlarla alınmaktadır.

 

Isparta gülü de emsali güllerle kıyaslanmamalı, coğrafi tescilin yapıldığı yerde üretimden (coğrafyadan) dolayı farklı fiyat uygulamasına tabi tutulmalıdır.

 

4- Kötü alışkanlıklar ve apartalarla ilgili yanlışlarla mücadele konusunda önemli mesafe katedilmiştir. Bu nedenle Sn Valiye teşekkür ederiz.

 

5- Maalesef Isparta’dan giden bölge müdürlükleri geri gelmemiştir. Bu konuda bir talepte de bulunulmamıştır. Ayrıca, bazı İlçelerimizde adlı merciler kapatılmış yakın ilçelerde yada merkezde hukuki sonuçlar alınmaya çalışılmaktadır.

 

6- Halen metruk olarak bekletilen inşaat, yarım inşaat ve temel atmalar bekletilmekte ve maalesef bunların hizmete kazandırılması adına bir çalışma yapılamamıştır.

 

7- Milli Eğitim bir milletin temelidir. Siyasi cenahın, senin adamın, benim adamım anlayışı ile hizmetten uzak tuttuğu, sonuçta eğitim sisteminin ’’ hezimete uğradığı’’ milli eğitim müdürlüğü halen boş bulunmaktadır.

 

8-Türkiye’de banka likitleri yüksek olan illerden birisi de Isparta’dır. Dolaşımda olmayan, bankada uyuyan (yatırıma kazandırılmayan) para dolaysıyla Isparta Yatırım Teşvikten uzak kalmaktadır. Bölge kalkınmasını etkileyecek, sanayı yapılaşması için Sn Seymenoğlu’nun önderlik ve öncülüğüne ihtiyaç vardır. Çünkü Isparta, siyaset tarihinde, İKTİDAR, VALİ, BELEDİYE BAŞKANI UYUMUNU ilk defa yakalamıştır. Bu bir tarihi fırsattır.

 

Bizler basın mensupları olarak insanları sevk ve idare durumunda değiliz. Gördüklerimizi yazan, yazdıklarımızı okuyan, okudukları ile daha güzele doğru gidecek bir organizasyonun başlangıç noktasındayız.

 

9-Sn Seymenoğlu şunu çok açık olarak görmeli ve bilmelidir ki Keçiborlu / Kuyucak Köyü lavanta bahçeleri ile son bir yılda bir milyon kişinin ziyaret ettiği bir köy konumuna gelmiştir. Isparta gül bahçeleri de neden lavanta tarlaları gibi tanıtım dolaşımına sokulmamaktadır?

 

10-Sn Seymenoğlu, elimizde (İlimizde) Miryokefalon’un kazanıldığı muhteşem bir alan, muhteşem bir zafer nişanesi bulunmaktadır. Bunu sadece Haber Akdeniz ekibi dile getirmektedir. Başka hiçbir gazetede ‘’Miyokefalon Zaferinin Önemi ve Kazanıldığı Yer’’ hakkında yeterli bir yayın bulamazsınız. Ayrıca bu konuda gazeteci Hasan Tahsin gibi Ramazan Topraklı abimiz bayrağı ele almıştır.

 

Biz de O’nun yolundan giderek Haber Akdeniz olarak bu savaşın kazanıldığı yerin tescil (tespit) edilmesi için büyük bir uğraş içerisindeyiz.

 

‘’Savaşın kazanılması önemlidir. Nerede kazanıldığı önemli değildir’’ sözü asla kabul edilemez.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri bölücü, vatan ve millet düşmanı teröristlere karşı Kuzey Suriye’de bir savaş kazanmıştır. O nedenle bu savaşın yeri çok önemlidir. Yukarıdakı ifade talihsiz bir sözden ibarettir.

 

Isparta Valiliği olarak hiçbir beklentimiz olmayan yâda madalya beklemediğimiz ancak Miryokefalon savaşının kazanıldığı yer tescil edilirse yüz binlerce, hatta milyonlarca turistin geleceği bir alan için valiliğimizi neden yanımızda görmeyelim?

 

11- Devlet bürokrasisi duydukları ile değil bizzat şahit olup gördükleri ile icraat yapmak, ilan yapmak, atama yapmak yâda ’’mesafe koymak’’ stratejisini benimsemelidir. Aksı halde geçmişin kriminal adamları kapalı kapılar ardında aynı işlemlere devam ederlerken farklı konumları dolaysı ile yakın olabilir, sizi yanlış yönlendirebilirler.

 

Biz bunun örneklerini çok yaşadık. Bizi kapıdan içeri almayanlar gittikten sonra illerine davet ederek özür dileklerinde bulundular.

 

Haber Akdeniz ve dolaylı olarak TİNGADER ailesi olarak daima devletin yanında, yardımında ve emrinde olduk.

 

Yine Haber Akdeniz olarak FETÖ bağlantılı gördüğümüz bir gazetenin kapatılmasında öncü rol oynadık. Şimdi bazı makamlara SAĞDAN, SOLDAN, ORTADAN yanaşmaya çalışan arkadaşlarımız yayınladıkları deklarasyonun arkasında durmadılar. Çünkü hiçbirinin adliyede müşteki kaydı yoktur. Ancak Haber Akdeniz, ekibi ile bu mücadelenin içerisinde yer almıştır.

 

Sonuç olarak, biz satılık kalem değiliz. Para ile bizi değiştiremezseniz, yalaka değiliz, kimseye yalvarmayız. Eğer ortada yapılması gereken bir mücadele varsa sonuna kadar gideriz.

 

Düsturumuz:

 

SEVİNİN ÜSTÜNÜZDEDİR BÜTÜN BAKIŞLAR

VE BİRGÜN GELİR TARİH SİZİ ALKIŞLAR

 

Haber Akdeniz

Mehmet Ali ÇELİK

 

 

NOT:

Ayrıca yarın Sn Seymenoğlu’na 8 Kasım 2018 günü Haber Akdeniz olarak elden teslim ettiğimiz raporu yayınlayacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAYIN, SEYMENOĞLU’NUN, BİR, YILI,
Yorumlar
Diğer Haberler
SAĞLIKLI ÇEVRE, SAĞLIKLI İNSAN
SAĞLIKLI ÇEVRE, SAĞLIKLI İNSAN
MECLİSTE RECEP ÖZEL RÜZGARI
MECLİSTE RECEP ÖZEL RÜZGARI
Cuma vakti vatandaş cami avlusu, stadyum ve pazar yerlerini doldurdu
Cuma vakti vatandaş cami avlusu, stadyum ve pazar yerlerini doldurdu
Uluborlu Kiraz Hasadına Hazırlanıyor
Uluborlu Kiraz Hasadına Hazırlanıyor
Yalvaç
Yalvaç'ta otopark düzenlenmesi
Isparta
Isparta'da bir kişi şarbon şüphesiyle tedavi altına alındı
İSLAMKÖY
İSLAMKÖY'DE VAKA SONRASI KARANTİNA UYGULAMASI
COVİD-19 SÜRECİ DEĞERLENDİRMESİ TAVANDAN DEĞİL YAVANDAN ÖDEME
COVİD-19 SÜRECİ DEĞERLENDİRMESİ TAVANDAN DEĞİL YAVANDAN ÖDEME
EĞİRDİR TOKİ KURA SONUÇLARI BELLİ OLDU
EĞİRDİR TOKİ KURA SONUÇLARI BELLİ OLDU
 “TÜRKİYE’MİZİ “DOLAMA  CUMHURİYETİ” HALİNE GETİRDİNİZ”
“TÜRKİYE’MİZİ “DOLAMA CUMHURİYETİ” HALİNE GETİRDİNİZ”
Isparta
Isparta'da antik kentte kaçak kazı yapan üç kişi "fotokapan"la yakalandı
Başkan Şahin
Başkan Şahin'in babası vefat etti
BU BAHÇEDE PARA YERİNE DUA GEÇERLİ
BU BAHÇEDE PARA YERİNE DUA GEÇERLİ
Isparta
Isparta'da tartıştığı eşini bıçakla yaraladı
Sürücüler daha konforlu ulaşım imkanına kavuştu
Sürücüler daha konforlu ulaşım imkanına kavuştu
Yalvaç Çınaraltı eski günlerine dönüyor
Yalvaç Çınaraltı eski günlerine dönüyor
KAYMAKKAPI MEYDANINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
KAYMAKKAPI MEYDANINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
KONAKLAMA VE YEME-İÇME TESİSLERİNDE KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİ
KONAKLAMA VE YEME-İÇME TESİSLERİNDE KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİ
SÖZDE DEĞİL GERÇEK ANLAMDA ÇİFTÇİNİN YANINDA OLUNMALI
SÖZDE DEĞİL GERÇEK ANLAMDA ÇİFTÇİNİN YANINDA OLUNMALI
BİLGİÇ
BİLGİÇ'TEN ITSO'YA ZİYARET
Isparta Belediyesinden Kafeler Bölgesinde temizlik çalışması
Isparta Belediyesinden Kafeler Bölgesinde temizlik çalışması
BELEDİYENİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
BELEDİYENİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Sözünüzü tutmanın ŞİMDİ TAM ZAMANI
Sözünüzü tutmanın ŞİMDİ TAM ZAMANI
Vatandaşlar cami avluları, pazaryerleri ve statta cuma namazı kıldı
Vatandaşlar cami avluları, pazaryerleri ve statta cuma namazı kıldı
Isparta Belediyesi namaz alanlarını Cuma Namazı öncesi gülsuyu ile yıkadı, seccade ve maske dağıttı
Isparta Belediyesi namaz alanlarını Cuma Namazı öncesi gülsuyu ile yıkadı, seccade ve maske dağıttı
Isparta Belediyesi tahsilat vezneleri hafta sonu açık
Isparta Belediyesi tahsilat vezneleri hafta sonu açık
SAV DAHA YAŞANILABİLİR BİR YER OLACAK
SAV DAHA YAŞANILABİLİR BİR YER OLACAK
Camiler Cuma Namazına hazır hale getirildi
Camiler Cuma Namazına hazır hale getirildi
İlimizde ve İlçelerimizde İmkanı Olmayan Tüm Üniversite Öğrencileri İçin Bilgisayar Laboratuvarlarımızı Açıyoruz.
İlimizde ve İlçelerimizde İmkanı Olmayan Tüm Üniversite Öğrencileri İçin Bilgisayar Laboratuvarlarımızı Açıyoruz.
KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI
KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI
ISPARTA’DA 4 SOKAK KARANTİNAYA ALINDI
ISPARTA’DA 4 SOKAK KARANTİNAYA ALINDI
ISPARTA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZAFER KORKMAZ GETİRİLDİ
ISPARTA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZAFER KORKMAZ GETİRİLDİ
27 Mayıs Demokrasiye Saplanan Bir Hançerdir
27 Mayıs Demokrasiye Saplanan Bir Hançerdir
Çocukluğumun Ispartasında eski Ramazanlar eski bayramlar
Çocukluğumun Ispartasında eski Ramazanlar eski bayramlar
Antalya
Antalya'dan Gizlice Gelendost İlçesine Uyuşturucu Getiren Kişiler Yakalandı
Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur
Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur'da çocuklar güneşli havada gönüllerince eğlendi
Isparta’da gül hasadı bayramda da devam ediyor
Isparta’da gül hasadı bayramda da devam ediyor
SOKAKLAR BOŞ KALDA DA GÖNÜLLER KALABALIK
SOKAKLAR BOŞ KALDA DA GÖNÜLLER KALABALIK
ATTIĞIMIZ ADIMLAR DOĞRU YOLDA İLERLEDİĞİMİZİ GÖSTERİYOR
ATTIĞIMIZ ADIMLAR DOĞRU YOLDA İLERLEDİĞİMİZİ GÖSTERİYOR
ISPARTA’DAN GÖTÜRDÜĞÜ GÜL FİDELERİ İLE MARDİN’DE GÜL YAĞI ÜRETİMİNE BAŞLADI
ISPARTA’DAN GÖTÜRDÜĞÜ GÜL FİDELERİ İLE MARDİN’DE GÜL YAĞI ÜRETİMİNE BAŞLADI
ISPARTA’NIN KALBİ MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR
ISPARTA’NIN KALBİ MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR
ITKM’DE FLAŞ GELİŞME
ITKM’DE FLAŞ GELİŞME
BELEDİYE BAŞKANI İPEKÇİ’DEN BAYRAM MESAJI
BELEDİYE BAŞKANI İPEKÇİ’DEN BAYRAM MESAJI
TİNGADER
TİNGADER'DEN BAYRAM MESAJI
Isparta
Isparta'da vahşet! Anne ve babasını bıçaklayarak öldürdü
Isparta Valiliği İl Müftülüğü Tarafından Alınacak Tedbirler
Isparta Valiliği İl Müftülüğü Tarafından Alınacak Tedbirler
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in Ramazan Bayramı mesajı
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in Ramazan Bayramı mesajı
Özgür TANDOĞAN
Özgür TANDOĞAN'IN Bayram Mesajı
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin CESUR' un Ramazan Bayramı Mesajını
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
2 YILA TAMAMLANACAK
2 YILA TAMAMLANACAK
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA KİMLER MUAF TUTULACAK
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA KİMLER MUAF TUTULACAK
Otoparklar cuma günü saat 23.00 itibariye kapanacak
Otoparklar cuma günü saat 23.00 itibariye kapanacak
Diyanet İşleri Başkanlığımız Din İşleri Yüksek Kurulunun açıklaması
Diyanet İşleri Başkanlığımız Din İşleri Yüksek Kurulunun açıklaması
Camilerde temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapılıyor
Camilerde temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapılıyor
Ramazan Ayı Boyunca Süren Gıda Denetimleri Devam Ediyor
Ramazan Ayı Boyunca Süren Gıda Denetimleri Devam Ediyor
Isparta
Isparta'da cam bardak parçalarıyla rehin alınan vatandaşı polis kurtardı
Sdü Tıp Fakültesi Hemşireleri Ek Ödeme Bekliyor
Sdü Tıp Fakültesi Hemşireleri Ek Ödeme Bekliyor
65 yaş üstü vatandaşa evde hizmet
65 yaş üstü vatandaşa evde hizmet
Gereken hassasiyeti göstermek hepimizin boynunun borcudur
Gereken hassasiyeti göstermek hepimizin boynunun borcudur
O cadde asfaltlanıyor
O cadde asfaltlanıyor
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ DETAYLARI BELLİ OLDU
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ DETAYLARI BELLİ OLDU
ŞEHİT FERHAT ÇİFTÇİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
ŞEHİT FERHAT ÇİFTÇİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
CENAZE TÖRENİNE SÜLEYMAN SOYLU KATILACAK
CENAZE TÖRENİNE SÜLEYMAN SOYLU KATILACAK
Şakir Ipekçi
Şakir Ipekçi'nin 19 Mayıs Mesajı
Recep Özel
Recep Özel'in Başsağlığı Mesajı
Özgür TANDOĞAN
Özgür TANDOĞAN'IN Başsağlığı Mesajı
Şükrü BAŞDEĞİRMEN
Şükrü BAŞDEĞİRMEN'İN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Isparta’lı Şehit Yüzbaşı’ya duygu dolu başsağlığı mesajı
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Isparta’lı Şehit Yüzbaşı’ya duygu dolu başsağlığı mesajı
ISPARTA
ISPARTA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in 19 Mayıs Mesajı
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in 19 Mayıs Mesajı
ÖMER SEYMENOĞLU
ÖMER SEYMENOĞLU'NUN 19 Mayıs mesajı
ISUBÜ 2. Yaşını Kutluyor
ISUBÜ 2. Yaşını Kutluyor
YARIM KALAN PROJELER BİTECEK
YARIM KALAN PROJELER BİTECEK
BİN AYDAN DAHA HAYIRLI GECE
BİN AYDAN DAHA HAYIRLI GECE
ISUBÜ’den “Nokta Atış” Tanıtım Atağı
ISUBÜ’den “Nokta Atış” Tanıtım Atağı
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN 19 MAYIS MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN 19 MAYIS MESAJI
 ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN KADİR GECESİ MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN KADİR GECESİ MESAJI
ABD’DEN GELEN 147 TÜRK VATANDAŞI ISPARTA’DA KARANTİNAYA ALINDI
ABD’DEN GELEN 147 TÜRK VATANDAŞI ISPARTA’DA KARANTİNAYA ALINDI
Belediye önü katlı otopark güçlendirilerek, yeniden hizmete açılacak
Belediye önü katlı otopark güçlendirilerek, yeniden hizmete açılacak
Haber Yazılımı