Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 13:31
 
Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu
Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu
BURDUR Haberi
Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu

Burdur’da, AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığı tarafından Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu (ŞEB) düzenlendi.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis salonunda gerçekleştirilen Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumunda kent ekonomisinin büyümesi için yapılması gerekenler tartışıldı. Foruma, AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Oda Temsilcileri, İş Adamları, STK’lar, AK Parti İlçe belediye başkanları katıldı.
Forumun 1. oturumda parti teşkilatıyla 2. oturumda ise İş Adamları ve STK’lar ile bir araya gelen AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa, 2019'da Türkiye'de önemli seçimlerin yapılacağını söyledi. Başkan Yardımcısı Ali Boğa, "Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ve demokrasi tarihimizde önemli bir geçiş noktası olacak inşallah 2019. AK Parti Türkiye'yi 2002 seçimlerinden günümüze kadar yönetiyor. Diğer partilerle AK Parti'nin farkı şu; AK Parti geliyor, hem kendine destek veren sizin gibi çok değerli insanlara, hem de oyuna talip olduğumuz, aldığımız ve alamadığımız diğer kesimlere dönüyor ve diyor ki, arkadaş 15 yıldır biz Türkiye'yi yönetiyoruz. Bu 15 yıl içinde size yaptığımız hizmetin hangisi hoşunuza gitti, hangisi hoşunuza gitmedi bunları dinlemek için buradayız" dedi.
Konuşmaların sonunda, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Doç. Dr. Ömer Tekşen, moderatörlüğünde yapılan sunumun ardından, katılımcılara yöneltilen soruların yanıtları verildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Mehmet Ali ÇELİK
Etiketler: Şehirlerin, Ekonomik, Beklentileri, Forumu,
Haber Yazılımı