Haber Detayı
23 Nisan 2020 - Perşembe 10:43
 
TBMM'nin Açılışının 100. Yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan Ankara’ya Gelecek mi?
Ömür Çelikdönmez
ANALİZ Haberi
TBMM'nin Açılışının 100. Yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan Ankara’ya Gelecek mi?

Ahde vefa önemli. Tarih şuuru önemli. Her şeyden önemlisi Türklük bilinci.

Şair/mütefekkir İsmet Özel boşuna demiyor, "Kafirle çatışmayı göze alan Müslümana Türk denir. Müslüman olmayan Türk olmaz.

Osmanlı ortadan kalktı ama Türk hâlâ var. Ben üstünüm, çünkü Türk'üm"

İşte yüzyıl önce Kafirle çatışmayı göze alan Türkler, 23 Nisan 1920'de Ankara’da toplandı ve küresel emperyalizme  meydan okudular.

 

Hilafet makamı TBMM'nin Açılışı...

18 Mart 1920'de İngiliz işgal kuvvetleri Meclis-i Mebusan'daki Heyeti Temsiliye milletvekillerini tutukladı ve sürgüne gönderdi.

Bu tutuklamalardan sonra 18 Mart 1920'de Meclis-i Mebusan kapandı.

 

Mustafa Kemal Paşa, bunun üzerine Heyet-i Temsiliye'yi temsilen, meclisi Ankara'da toplanmaya çağırdı ve 21 Nisan 1920'de yayınladığı bir bildiri ile meclisin 23 Nisan 1920'de toplanacağını duyurdu.

 

İşgal Kuvvetlerinin barikatını aşan vatanseverler, Ankara’da buluştular.

23 Nisan 1920 Cuma günü, Hacıbayram Camisi'nde cuma namazı kılındı, aşrı şerifler okundu.

Kurbanlar kesildikten sonra Sancak-ı Şerif önde olmak üzere, tekbir ve dualarla  ilk TBMM binasına gelindi.

Ankara Ulus'taki, İttihat ve Terakki Kulübü olarak yapılan bina, bu amaçla hazırlanmış ve salonunun duvarına da "Ve emruhum şûrâ beynehum-Müslümanların işleri, aralarında istişareyle yürütülür" âyetinin yazıldığı levha asılmıştı.

Cumhuriyete giden yolda büyük adımlar atılmasını sağlayan Türkiye Büyük Millet Meclisinin 99 yıl önce 23 Nisan'da açılması, Türkiye Cumhuriyetinin kurtuluş mücadelesinin en önemli safhalarından birisi oldu.

 

O günden bugüne milli iradenin ve İslam Ümmetinin kutlu merkezi oldu. Osmanlı Devletinin son zamanlarında Araplar, Osmanlı Hilafetini İslam dünyasında kötülemek için İngiliz müsteşriklerinin yol göstermesiyle ‘Hilafetin Kureyşliliği’ meselesinin gündeme taşımışlardı.

 

Cumhuriyetin kurucu kadroları; İngiliz kuklası bir organa dönüşmemesi için Hilafeti ilga ettiler. TBMM zabıtlarına göre Hilafet makamı, TBMM’nin ya da Cumhuriyetin şahsı manevisinde mündemiç oldu.

 

Zaten Halife, İslami ıstılah ve teamüllere göre belirlenmiyordu. Hilafet saltanata dönüşmüştü ve dini açıdan bir anlam ifade etmekten çok uzaktı.  Dolayısıyla kaldırılan Hilafet görünümlü saltanattı.

 

İlk kez 23 Nisan  Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Başkent Ankara’da Şaşaalı Kutlanmayacak...

Daha önce dediğim gibi, bu koronavirüs gerçekten kafir. Küfr, kefr, küfûr, küfrân" kavramlarının sözlükte “örtmek, gizlemek; nankörlük etmek” gibi mânaları  var.

 

O nedenle küfrü benimseyene “fıtrî yeteneğini köreltip örten” anlamında ‘kâfir’ denilir. Koronavirüs yani Covit-19 çok şeyin üstünü örttü.

 

Bu anlamda; koronavirüs kafirdir, yaptığı da küfürdür. Ne yeni kurulan partiler, ne çiçeği burnunda parti liderleri, ne ekonomik kriz, ne İdlip ne de FETÖ milletin umurunda!

 

Hepsi koronavirüs sayesinde unutuldu gitti. Herkes can derdine düştü!

Sadece bunlar mı? Bu Koronavirüs salgını Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş dinamiklerini dahi gündemden siliyor.

 

Düşünsenize 23 Nisan 2020,  küresel emperyalizme başkaldıran Türklerin,  ulu keneşinin  dumanı tütmeye başlayalı tam bir asır geçti, yüzyıl oldu.

 

Ebediyete akıp giden her sene, bu büyük milletin Milli İrade ve Hakimiyet bayramını, daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlaması gerekmez mi?

 

23 Nisan törenleri ertelendi Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarına gün doğdu!..

Bu yıl Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarına gün doğdu. Her fırsatta sığındıkları cehalet ve adavet mağarasından melun başlarını çıkarıp hakaret etmeyi marifet sayıyorlar.

 

Daha birkaç hafta önce kamuoyu eski Yeni Asyacı Nurcu “Yavuz Bahadıroğlu” takma isimli Niyazi Birinci'nin Atatürk düşmanlığına tanıklık etmemiş miydi?

 

Hüseyin Çelik'in Milli Eğitim Bakanlığı döneminde MEB Müsteşarlığı görevinde bulunan Prof. Dr. Necat Birinci'nin ağabeyi Yavuz Bahadıroğlu, TRT 1’de yayınlanmaya başlayan “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisini “Diriliş” ve “Abdülhamit” gibi Osmanlı Devleti’ni anlatan dizilere karşı “Kemalistlerin rövanşı” olarak nitelendirmişti.

 

Bahadıroğlu, “TRT 1’de yayınlanan ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ isimli dizi Diriliş, Kuruluş ve Abdülhâmid gibi Osmanlı’yı sevdiren dizilere karşı Kemalistlerin rövanşıdır.

Atatürk’ü övme dizisidir. TRT’ye kimler tarafından dayatıldı bilmiyorum, ama hesabı iktidardan sorulur” ifadelerini kullanmıştı.

 

Birileri Ulusal Egemenliği çizdi Çocuk Bayramını öne çıkardı...

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bu sene 100. yılı kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'yla ilgili açıklamasında;  yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle etkinliklerin ertelendiğini belirtti.

Ayrıca vatandaşlara, 23 Nisan'da saat 21:00'da balkonlarda İstiklal Marşı okuma çağrısı yaptı.*

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), açılışının 100. yılı ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 Nisan Perşembe günü, özel gündemle toplanacak.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi avlusundaki Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başlayacak ilk törende, ilk olarak saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı okunacak.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop başkanlığındaki devlet erkanı, daha sonra Anıtkabir'i ziyaret edecek.

 Birinci Büyük Millet Meclisi'nde de anma töreni gerçekleştirilecek. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu, özel gündemle saat 14.00'te toplanacak.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop  günün anlam ve önemine ilişkin  TBMM Genel Kurulu'na hitap edecek.

TBMM Genel Kurulunda, TBMM'de grubu bulunan ve temsil edilen siyasi partiler adına konuşmalar yapılacak.

Toplantıda, özel gündem konusu olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dışında başka konu görüşülmeyecek. **

 

Cumhurbaşkanlığı sitesinde 23 Nisan Kutlama propramına dair bilgi yok...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, TBMM'nin kuruluşunun yüzüncü yıldönümü.  Kutlama programlarının  ev sahipliğini TBMM Başkanlığının uhdesinde.

 

Bununla birlikte Cumhurbaşkanları da TBMM öncülüğünde hazırlanan programlara katılır, her yıl TBMM'de düzenlenen 23 Nisan özel oturumlarına  ve resepsiyona iştirak eder. 

 

Bu  gelenek şimdiye kadar  aksatılmadı. Her Cumhurbaşkanı buna uydu, teamül hep yaşatıldı.

Cumhurbaşkanlığı sitesini taradım. Geçmiş yıllarda  gerçekleştirilen  programların haberleri mevcut.

 

Ancak bu yıl yani 23 Nisan 2020 yani Türk milletinin iradesinin tecelli ettiği TBMM'nin açılışının yüzüncü yıl dönümü olmasına rağmen, herhangi  bir açıklama veya program metni maalesef yok.

 

20 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 00:30'a kadar Cumhurbaşkanlığı sitesinde Perşembe günü kutlanacak TBMM'nin açılışının yüzüncü yılı kutlamalarına ilişkin herhangi bir bilgiye rastlayamadım. ***

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 23 Nisan 2020 Perşembe günü Ankara’da olmalı!..

Daha önce gündeme getirmiştim. Cumhurbaşkanı Erdoğan bir süredir Ankara dışında. Neredeyse bir aydır İstanbul’da. Ankara’ya bir türlü gelmiyor.

Ancak bu konu hiç bir gazetecinin, tv ekranlarının kadrolu yorumcularının ya dikkatlerinden kaçtı ya da birileri bu konuda bunların ağzını mühürledi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Katar Emiri tarafından hediye edilen ve değeri 500 milyon dolar civarında olduğu söylenen uçak da İstanbul Havaalanı’nda göreve hazır bekletiliyor.

Erdoğan şimdilik bilmediğimiz etkenlerden dolayı Türkiye'yi, başkent Ankara dururken, İstanbul’dan yönetmeyi tercih ediyor. 

 

Televizyon ekranlarına yansıyan görüntülere bakıldığında Sözcü İbrahim Kalın ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun hep yanında. Tam bir “SETA” dayanışması.

Herhalde başkent Ankara, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a emanet.

 

“Ru be ru - yüz yüze" yapılan son Bakanlar Kurulu’nda askeri vesayet tartışmasının yaşandığı, kabineden bazı bakanların Olağanüstü Hal uygulaması için ısrar ettiği falan gündeme gelmişti.

 

Bu tür bir uygulamaya sıcak bakmayan Erdoğan, sonraki günlerde sağlık, güvenlik veya kırgınlık kızgınlık her ne sebeptense  Ankara’dan ayrıldı ve bir aydır İstanbul’da. ****

 

Demem o ki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ister koronavirüs ister başka sebeplerden dolayı Ankara ile arasına koyduğu  mesafeyi  sıfıra indirsin.

 

TBMM'nin açılışının 100. Yıldönümünde dosta düşmana karşı Ankara'daki törenlere katılsın. Benimkisi temenni.

Eğer  Erdoğan 23 Nisanda Ankarada TBMM özel oturumuna iştirak ederse sonraki günlerde nice kötür taşlar yerinden oynar, hep birlikte görürüz.

*

https://www.google.com/amp/s/tr.sputniknews.com/amp/koronavirus-salgini/202004061041766927-tbmm-baskani-sentop-23-nisan-icin-hazirladigimiz-kutlamalar-iptal-edildi-evlerde-istiklal-marsi/

**

https://www.google.com/amp/s/www.habernediyor.com/amp/siyaset/23-nisan-kutlamalari-nasil-olacak-h35403.html

***

https://www.tccb.gov.tr/

https://www.tccb.gov.tr/Search?s=2320Nisan20&langText=tr

****

https://www.dikgazete.com/m/suleyman-soylu-nun-istifa-parodisi-washington-enstitusunun-raporu-golgesinde-nasil-okunmali-makale,2358.html

Kaynak: Editör:
Etiketler: TBMM'nin, Açılışının, 100., Yıldönümünde, Cumhurbaşkanı, Erdoğan, İstanbul’dan, Ankara’ya, Gelecek, mi?,
Yorumlar
Diğer Haberler
İsrail
İsrail'in İran'a yönelik asimetrik savaşı ve İran'ın muhtemel tepkileri
Yeni normal, yeni Avrupa, yeni Almanya
Yeni normal, yeni Avrupa, yeni Almanya
Tarihte Yanlış Bildiklerimiz :
Tarihte Yanlış Bildiklerimiz :
Latin Amerika’nın doğaya karşı mücadelesi ve Kovid-19
Latin Amerika’nın doğaya karşı mücadelesi ve Kovid-19
Ey Güzel Kırım Mustafa Cemiloğlu Seni CIA
Ey Güzel Kırım Mustafa Cemiloğlu Seni CIA'ya Nasıl Peşkeş Çekiyor?
Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
Türklük Düşmanı Amerikancı/İngilizci İslamcılar!
BAE
BAE'nin Sokotra adasını işgal etmesi Yemen’in bölünmesini hızlandırıyor
Azərbaycan Respublikasının Gelecek Prezidenti Hazarın Sultanı Mehriban Arif qızı Əliyeva
Azərbaycan Respublikasının Gelecek Prezidenti Hazarın Sultanı Mehriban Arif qızı Əliyeva
Türkiye kazandıkça Libya
Türkiye kazandıkça Libya'da uluslararası rekabet kızışıyor
GÖRÜŞ - Kuruluşunun 75. yılında Birleşmiş Milletler
GÖRÜŞ - Kuruluşunun 75. yılında Birleşmiş Milletler
Suudi Arabistan BAE ile ittifakının bedelini ödüyor
Suudi Arabistan BAE ile ittifakının bedelini ödüyor
Ekonomi yönetimi ve kurumların proaktif adımları örnek oluyor
Ekonomi yönetimi ve kurumların proaktif adımları örnek oluyor
Karpat havzasında yaşayan Hun Türkleri Sekeller
Karpat havzasında yaşayan Hun Türkleri Sekeller
Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
Cumhurbaşkanına Kafa Tutan İçişleri Bakanı!
 ANADOLU VE PEÇENEKLER: YENİ BİR YORUM II
ANADOLU VE PEÇENEKLER: YENİ BİR YORUM II
Devlet kontrolündeki
Devlet kontrolündeki 'Eski Uzay'dan özel ve ticari 'Yeni Uzay'a
UZLAŞMA KÜLTÜRÜ…
UZLAŞMA KÜLTÜRÜ…
Göbekli Tepe Tapınak Değilse Ne?
Göbekli Tepe Tapınak Değilse Ne?
Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
Milli Olmayan Eğitimde Hayal Kırıklığı Ziya Selçuk
Açık semalara veda soğuk savaşa merhaba
Açık semalara veda soğuk savaşa merhaba
Ruhi Su, 1969 TÖS Grevi, Kuş Hoca, Marshall, Fulbright,  Süt Tozu ve Nazmi Toker
Ruhi Su, 1969 TÖS Grevi, Kuş Hoca, Marshall, Fulbright, Süt Tozu ve Nazmi Toker
Pandeminin Çin-Batı ilişkilerine etkisi ve Türkiye
Pandeminin Çin-Batı ilişkilerine etkisi ve Türkiye
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Şifreleri ve Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar!
Bir Ahıska Türkü ile Rus General Arutyunov Gennady Vasilievich
Bir Ahıska Türkü ile Rus General Arutyunov Gennady Vasilievich'in Sıradışı Hikâyesi
Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
Darbeyi Durduramayan Darbe Mağduru Olur!
Kim bu Paşa?
Kim bu Paşa?
GÖRÜŞ - Gelişen bir siber aktör olarak İran’ın stratejik operasyonları
GÖRÜŞ - Gelişen bir siber aktör olarak İran’ın stratejik operasyonları
Kovid-19 salgını ve petrol savaşı yenilenebilir enerji sektörünü nasıl etkileyecek?
Kovid-19 salgını ve petrol savaşı yenilenebilir enerji sektörünü nasıl etkileyecek?
Fatimiyyun Tugayı’nın yeni savaş alanı Afganistan mı olacak?
Fatimiyyun Tugayı’nın yeni savaş alanı Afganistan mı olacak?
Atatürk Cihanşümul Kadim Türk Derin Devlet Teşkilatı ile Görüştü mü?
Atatürk Cihanşümul Kadim Türk Derin Devlet Teşkilatı ile Görüştü mü?
Rus Dış İstihbarat Servisi ile Türk İstihbaratının Ortak Suriye Operasyonu ve Sergey Narışkin
Rus Dış İstihbarat Servisi ile Türk İstihbaratının Ortak Suriye Operasyonu ve Sergey Narışkin
Küresel siyasetin geleceği ve Türkiye
Küresel siyasetin geleceği ve Türkiye
Fuat Doğu
Fuat Doğu'nun MİT'i FETÖyü Irak ve Suriye 'de Nasıl Kullandı?
Kovid-19 krizi Kuzey Kafkasya’daki istikrarsızlığı derinleştiriyor
Kovid-19 krizi Kuzey Kafkasya’daki istikrarsızlığı derinleştiriyor
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un
Mançurya Türkü Kim Yong-nam Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'unu Türk Doktorlara Emanet Etti!
ABD ve Çin
ABD ve Çin'in Kovid-19 tartışması BM Güvenlik Konseyini bir kez daha kilitledi
ABD Merkez Bankası Türkiye’yi  neden geri çevirdi!
ABD Merkez Bankası Türkiye’yi neden geri çevirdi!
Eşcinsel lobi iktidarın oy kaybını nasıl korudu?
Eşcinsel lobi iktidarın oy kaybını nasıl korudu?
Ankara Berlin Moskova
Ankara Berlin Moskova'nın Covid-19 dayanışması ve NATO fiyaskosu
Koca Yusuf İngilizleri Neden Korkuttu ABD HAARP Gemisi İstanbul
Koca Yusuf İngilizleri Neden Korkuttu ABD HAARP Gemisi İstanbul'dan Hangi Siyasiyi Kaçıracak?
Muhammed bin Selman
Muhammed bin Selman'ın 2030 rüyası kâbusa dönüşüyor
Rus Meclisi Duma’da Konuşan ABD Ödüllü Haydar Baş
Rus Meclisi Duma’da Konuşan ABD Ödüllü Haydar Baş'ın Sırlı Bağlantıları
MHPnin Başına Soylu’yu Taşıma Operasyonunu Kim Nasıl Bitirdi?
MHPnin Başına Soylu’yu Taşıma Operasyonunu Kim Nasıl Bitirdi?
Süleyman Soylu
Süleyman Soylu'nun İstifa Parodisi Washington Enstitüsünün Raporu Gölgesinde Nasıl Okunmalı?
'Korona Düzeni'nden 'Tek Dünya Devleti'ne mi?
Covid-19
Covid-19'u Yok Eden Antibakteriyel Antiviral Ürün, Kendirden Kanser İlacı Çelikten Güçlü Zırh Yaptı!
KRİPTO TESADÜFLER.!
KRİPTO TESADÜFLER.!
Tesla’nın Türk Soylu patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları  Üretiyor!
Tesla’nın Türk Soylu patronu Elon Musk Türk Tedarikçi Firmalarla Suni Solunum Cihazları Üretiyor!
Salgın sonrası
Salgın sonrası 'Tarım Politikası ve Ziraai Üretim' Nasıl Olmalı?
Dünyanın peşinde olduğu Koronavirüs ilacı İlk kez Türkiye
Dünyanın peşinde olduğu Koronavirüs ilacı İlk kez Türkiye'de Tıp Literatürüne girdi
Coronavirüsün  Türk Jeopolitiğine Katkısı Kraliçeyi Konuşturdu Borisi Hastalandırdı
Coronavirüsün Türk Jeopolitiğine Katkısı Kraliçeyi Konuşturdu Borisi Hastalandırdı
Kovid-19
Kovid-19'un açtığı patikalar: Yeni cumhuriyetçilik ve yeni küreselleşme
Biyoterörizme Karşı Türkiye’nin Biyolojik Savunması
Biyoterörizme Karşı Türkiye’nin Biyolojik Savunması
Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı!
Cumhurbaşkanı İzole Hükümete Olağanüstü Hal Baskısı!
Avrupa Savunma Tatbikatı 2020’ye Koronavirüs Darbesi!
Avrupa Savunma Tatbikatı 2020’ye Koronavirüs Darbesi!
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
KIYAMETE BEŞ KALA DİYENLERE!..
ABD ile NATO’nun Avrupa
ABD ile NATO’nun Avrupa'yı İşgali ve Rothschild Hanedanının İngiltere’de Kraliyet Ayarı!
Kovid-19
Kovid-19'dan kaçarken dezenformasyona tutulmak
Suriye ile Adana Mutabakatı’nı İmzalayan KKK Orgeneral Aytaç Yalman
Suriye ile Adana Mutabakatı’nı İmzalayan KKK Orgeneral Aytaç Yalman'ın Ölümü ve Orduların Kornovirüsle Savaşı!
Kovid-19 salgını: ABD-Çin rekabeti propaganda savaşına dönüşüyor
Kovid-19 salgını: ABD-Çin rekabeti propaganda savaşına dönüşüyor
Dinde Reform Başladı Alkol İçeren Kolonya Caiz Cemaatle Namaz Yasak!
Dinde Reform Başladı Alkol İçeren Kolonya Caiz Cemaatle Namaz Yasak!
Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
Coronavirüs Kovid-19 İlacını Türkler Bulmuş Olabilir mi?
Ankara Moskova Hattında Yeni Büyükelçi Krizi!
Ankara Moskova Hattında Yeni Büyükelçi Krizi!
Rusya Orta Doğu’da ne yapmak istiyor?
Rusya Orta Doğu’da ne yapmak istiyor?
Kriz Eşiğindeki Rusya Ekonomisi Türk Ekonomisini Nasıl Etkiler?
Kriz Eşiğindeki Rusya Ekonomisi Türk Ekonomisini Nasıl Etkiler?
İngiltere Kraliyeti Kuzenleri Romanovlar Üzerinden Rusya’da  Hak İddia Ederse Ne Olur?
İngiltere Kraliyeti Kuzenleri Romanovlar Üzerinden Rusya’da Hak İddia Ederse Ne Olur?
Kovid-19 Türkiye’de: Bundan sonra ne yapmalı?
Kovid-19 Türkiye’de: Bundan sonra ne yapmalı?
İslamofobi Batı
İslamofobi Batı'dan sonra Hindistan’ın da gerçeği
İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
İsmail Gaspıralı Üzerinden Türk Rus İlişkilerine Operasyon Nasıl Çekilir?
Riyad’da taht kavgasında yeni perde
Riyad’da taht kavgasında yeni perde
Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı bir faktör!
Erdoğan Putin Görüşmesinin Sonucu Türkiye İstikrarsızlaştırıcı bir faktör!
10 Yaşındaki Atakan Kayalar Yobazları Nasıl Korkuttu?
10 Yaşındaki Atakan Kayalar Yobazları Nasıl Korkuttu?
Bir diktatörün bıraktığı miras: Yavaş yavaş ölen Mısır
Bir diktatörün bıraktığı miras: Yavaş yavaş ölen Mısır
FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
FETÖ’nün Siyasi Ayağına Operasyon Başladı İktidarın Haberi Yok!
 ABD Darbesi Out of question Söz konusu değil İngiliz Darbesi Yolda?
ABD Darbesi Out of question Söz konusu değil İngiliz Darbesi Yolda?
Devlet Bahçeli’nin Klasik Araba Koleksiyonunu Dağıtması Türk Siyasetinin Geleceği Açısından Nasıl Yorumlanmalı?
Devlet Bahçeli’nin Klasik Araba Koleksiyonunu Dağıtması Türk Siyasetinin Geleceği Açısından Nasıl Yorumlanmalı?
Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
Ülkücü Katili Şüphelisi Büyükelçi Atamasıyla İktidarın Destekçileri Nasıl Ayrıştırılıyor?
Gölge CIA –RAND’ın Türkiye Raporu Aman Gözden Kaçmasın
Gölge CIA –RAND’ın Türkiye Raporu Aman Gözden Kaçmasın
Çin
Çin'de devrimin başladığı kentte devrimin partisi sorgulanıyor
Haber Yazılımı