Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 14:08
 
Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayı’nı Topladı
Üreticilerin Destanını Yazacağız!
ISPARTA Haberi
Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayı’nı Topladı

Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayı’nı Topladı 

Üreticilerin Destanını Yazacağız!

Vatan Partisi tarafından yurt çapında yapılması planlanan Üretim Devrimi Kurultaylarının 8’ncisi 5 Aralık Perşembe günü Isparta’da gerçekleşti. Kurultaya Vatan Partisi Lideri Perinçek’in yanı sıra MÜSİAD, IGSİAD, ITSO, TÜRK-İŞ Gülbirlik gibi birçok kurumun temsilcisi ve üreticiler de katılarak sunum yaptı. Kurultayın sonuç bildirgesinde Isparta’da üretim ve ihracat rakamlarının artırılması için alınacak tedbirlere dikkat çekildi.  

Vatan Partisi, Türkiye’nin dört bir yanında Üretim Devrimi Kurultaylarına devam ediyor. 21 Kasım tarihinde Nevşehir’de başlayan ve sırasıyla Adana, Mersin, Bursa, Balıkesir, Manisa ve Denizli’de gerçekleştirilen Üretim Devrimi Kurultaylarının 8’ncisi 5 Aralık tarihinde Isparta Barida Hotel’s de gerçekleştirildi. 

ÜRETİCİLERİ BULUŞTURAN KURULTAY 
Isparta Üretim Devrimi Kurultayında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kurucu İl Başkanı Selim Mustafa Özkutlu, Mermerciler ve Madenciler Derneği Başkanı Mustafa Küçükyaman, Isparta Genç İşadamları Derneği (IGSİAD) Başkanı Barış Gümüş, Gülbirlik Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kavak, Türk – İş’e bağlı TOLEYİS Sendikası İl Temsilcisi Ahmet Çetinkaya, Isparta Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Eşref Bıtırak, Burdur Veteriner Hekimler Odası Başkanı Eski Milletvekili Kazım Üstüner, Isparta Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ethem Yurtaslan, Burdur Tüketici Hakları Derneği Başkanı Kemal Aslan, Türkiye – Çin Halk Cumhuriyeti İşadamları Dostluk ve Dayanışma Derneği (TÜÇİAD) Isparta İl Temsilcisi Süha Kaya ve üretici – işadamları sunum yaptı. 
Barida Hotel’s Eğirdir Salonu’nda gerçekleşen ve yaklaşık 300 üretici – işadamının katıldığı Üretim Devrimi Kurultayı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 

 

ISPARTA’NIN ÜRETİCİ GÜÇLERİ 
Programın açılış konuşmasını yapan Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir, “Heyecan verici bir gün yaşıyoruz. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan çıkışını tartışacağız. İşte Isparta’nın üreten güçleri burada. Alın terleriyle birlikte bu salonu dolduruyorlar. Dünya gül çiçeği üretiminin yüzde 65’ini karşılayan, Türkiye elma üretiminin yüzde 25’ini tek başına karşılayan, Türkiye kiraz üretiminin yüzde 15’ini sadece bir ilçesi ile karşılayan, Türkiye kerevit üretiminin yüzde 65’ini karşılayan, maden ihracatında, deri üretiminde Türkiye’de söz sahibi olan Isparta’da Üretim Devrimi Kurultayı’nı gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Az önce verdiğim rakamlar Türkiye’nin çıkış yoluna işaret eden rakamlardır. Türkiye, bu ekonomik sıkıntılardan üreterek kurtulacaktır. İşte o kurtuluş yollarını hep birlikte tartışacağız. Hoş geldiniz” dedi. 

 

KREDİ KARTLARI NÜFUS CÜZDANIMIZ GİBİ OLDU 
Vatan Partisi Lideri Dr. Doğu Perinçek’te yaptığı konuşmada “Üreticilerin destanını yazacağız. Önümüzde destanlar var. Türkiye, büyük sorunların içerisinden büyük çözümlere doğru gidiyor. Buradan üreticiyi baş tacı ilan ediyoruz. Türkiye’yi borç batağından üreticilerimizi baş tacı yaparak çıkaracağız. Herkes borçlu, esnaf borçlu, sanayici borçlu, çiftçi borçlu, memur borçlu. Kredi kartları artık nüfus kağıdımız gibi oldu” dedi. 

 

LAFLA ÜRETİM OLMAZ 
Üretimin lafla olmayacağına işaret eden Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, “Şimdi herkes üretim diyor. Bu doğru. Ama üretim lafla olmaz. Üretim ter dökerek olur. Elini taşın altına koyarak olur. Üreticilerimizin önünü açacağız. Bugüne kadar dolar – borsa vurguncuları en ön saflardaydı. Üreticilerimizi en saflara getiriyoruz. Üretenler Türkiye’yi yönetecek o günlerin eşiğindeyiz. Önümüzdeki mesele üreticinin milli hükümetini kurma meselesidir” diye konuştu. 

 

KUL DÜŞMEDEN HIZIR YETİŞMEZ
“Kul düşmeden Hızır yetişmez” atasözünü hatırlatan Perinçek, “Kul dara düştü, sıkıştı artık. Ama kul dara düşünce Hızır da yetişiyor. Kriz, sıkıntı, bunalım bu böyle gitmez diyoruz. Önce tasarruf ederek başlayacağız, üretim için her yurttaş fedakarlık edecek. Gıda güvenliğini sağlayacağız, herkes doyacak. Güvenliğin güvenliğini sağlayacağız, milli savunmanın ihtiyaçları görülecek. Sağlık hizmetlerinden vazgeçmeyeceğiz. Eğitim hizmetlerinden vazgeçmeyeceğiz. Tasarruf ediyoruz diye halk sağlığını, güvenliğimizi, eğitimimizi göz ardı etmeyeceğiz. Gümrükleri tekrar dikeceğiz, tarımı, kobileri destekleyeceğiz. Ucuz kredi temin edeceğiz. İflasları önlemek için fabrikalara devleti ortak edeceğiz. Kamu, çalışanlar ve mülkiyet sahibinden oluşan bir karma model uygulayacağız.” İfadelerini kullandı. 

 

UMUTSUZLUK YOK, UMUTSUZLUK NAMUSSUZLUKTUR 
Ülkede şu an 224 milyar dolar döviz hesabı bulunduğunu açıklayan Perinçek, dövizi Türk lirası ile değiştireceklerini söyledi. Planlı ekonomi ve sektör bankacılığı da öneren Perinçek; “Cesur olacağız. Üretim devrimi için cesur kararlar almaya ihtiyaç var” dedi. Üretici ve milli karakterde bir hükümete odaklanmak gerektiğini vurgulayan Perinçek, “Güneş artık yeniden doğudan doğuyor, ABD yenildi. Bu tarihi bir fırsattır. FETÖ’nün, PKK’nın yaydığı karamsarlığa kapılmayın! Karamsarlığa paydos! Zengin kaynaklarımız, insanı ve tarihi birikimimiz var. Örgütlenelim, kooperatiflerimizi kuralım. Hızır biziz Hızır yetişiyor. Umutsuzluk yok, umutsuzluk namussuzluktur” dedi. 
Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Perinçek, konuşmasında ülkenin bütün emek birikimini ve donanımını seferber eden üretim odaklı ekonomi vurgusu yaptı. 

 

İTHALAT DEĞİL ÜRETİM 
Burdur Veteriner Hekimler Odası Başkanı 20’nci dönem Burdur Milletvekili Kazım Üstüner de konuşmasında tarım ve hayvancılık politikaları üzerinde durdu. Üstüner, 2018 yılında 1 milyon hayvan ve tonlarca et ithalatı yapıldığının altını çizerek “Son 4 yılda 7 milyar doları aşan hayvansal ithalat yapılmış. Bu rakamı Türk köylüsüne versen hayvancılığı uçururdu. İthalat değil, üretim demenin zamanı geldi de geçti bile” ifadelerini kullandı. 

 

KAYBEDECEK 1 DAKİKAMIZ BİLE YOK 
Isparta Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Eşref Bıtırak, Isparta Deri İhtisas ve Karma OSB’de fabrikaların üretim kapasitesinin 4’te 1’e kadar düştüğünü ifade ederek “Biz Türk milleti olarak üretimden keyif alan bir milletiz. Türkiye zor günlerden geçiyor. Sanayici üretirken batmaya başladı. Deride Türkiye ihtiyacının yüzde 70’ini karşılayan bir pozisyonumuz var. Ancak, çeşitli sorunlarla karşı karşıyayız. Yetişmiş personel sorunu var. Ülke olarak kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Üretimi elden bırakmamalıyız” dedi. 

 

MİLLİ PARAYLA TİCARET ÖNEMLİ 
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kurucu İl Başkanı Selim Mustafa Özkutlu da Üretim Devrimi Kurultayında bir sunum yaptı. Özkutlu, konuşmasında stratejik ürün envanterinin önemine işaret ederek “Stratejik ürün envanterinin çıkarılmasına önderlik eden bir derneğin kurucu il başkanıyım. Stretejik ürünlerin tespit edilmesi, üretim rotamız açısından son derece önemli. Üretim yapıyoruz ama üretim yaparken de ithalat yaparak üretim yapıyoruz. Bu sıkıntılı bir durum. Emperyalistler dünyayı finans, enerji, silah sanayi ve sağlık konularıyla yönetiyor” dedi. Özkutlu, milli parayla ticaretin önemine de dikkat çekerek “Ülkemizde dövizi yatırım aracı olarak görenler var. Milli parayla ticarete önem vermek zorundayız. Faiz haram diyoruz ama dövizi yatırım aracı olarak görüyoruz. Bu olacak iş değil” diye konuştu. 

 

ISPARTA’NIN TÜM GÜLSUYUNU ÇİN’E SATSAK… 
Isparta Genç İşadamları Derneği (IGSİAD) Başkanı Barış Gümüş’te yaptığı sunumda Isparta halısı ve gül üretimi konusuna dikkat çekti. Gümüş, “Isparta halısı artık dokunmuyor. Düne kadar Antep Halısı nedir bilmezken şimdi herkes Antep halısı kullanıyor. Çok ilginçtir, Türkiye’nin ilk ve tek Halı, Kilim ve Etnografya müzesini Isparta’ya açtık. Bir ilin marka değerini müzeye kaldırdık” dedi. 
Gümüş, “Isparta’da gül çiçeği alım fiyatı 7,80 TL olarak açıklandı. Bu rakam 2 yıl önce 9,20 TL idi. Maliyet artışlarını düşünürsek bugün 7,80 TL olan rakamın en az 12 TL olması gerekiyor. Ama şartlar böyle gelişti. Gülyağı 12 bin Euro idi, bugün 4 bin 500 Euro’ya müşteri arıyoruz. Bu sorunların konuşulması, çözüm yollarının değerlendirmesi önemli. Bu kurultayı da bu sebeple çok önemsedik. Gülsuyu ile Çin oldukça yakından ilgileniyor. Isparta’nın tüm gülsuyunu Çin’e satsak Çin’in ihtiyacının yüzde 30’unu karşılayabiliyoruz” şeklinde konuştu.

 

GENÇLER ÜRETİME YÖNLENDİRİLMELİ 
Isparta Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ethem Yurtaslan da sunumunda üreticinin en büyük sıkıntısının maliyetler olduğunu söyledi. Yurtaslan, tarım ve hayvancılıkta genç nesilin üretime yönlendirilmesi gerektiğini vurguladı. 
Türk İş’e bağlı TOLEYİS Isparta İl Temsilcisi Ahmet Çetinkaya’da Türkiye’nin tüketim toplumu haline getirilmek istendiğini kaydederek Hem devletin hem de özel sektörün üretim yapması gerektiğini savundu. Çetinkaya konuşmasında işçilerin sendikal haklarıyla ilgili de değerlendirmelerde bulundu. 

 

ÜRETİM MİLLİ VE HALKÇI OLMALIDIR 
Burdur Tüketici Hakları Derneği Başkanı Kemal Aslan’da sunumunda üretimin milli ve halkçı olması gerektiğini savundu. İlaç sanayinden örnekler veren Aslan, “Güvenliksiz gıdalarla önce bizi kanser ediyorlar, sonra yine onların ürettiği ilaçlarla tedavi etmeye kalkıyorlar. Üretim milli ve halkçı olmalıdır” dedi. Aslan, Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek’e Burdur’lu kadınların mermer tozundan ürettiği biblo hediye etti. 

 

TÜRKİYE’NİN HIZIR’I ÇİN HALK CUMHURİYETİ 
Türkiye – Çin Halk Cumhuriyeti İşadamları Dostluk ve Dayanışma Derneği (TÜÇİAD) Isparta İl Temsilcisi Süha Kaya da konuşmasında “Sayın Genel Başkan konuşmasında kul düşmeyince Hızır yetişmez dedi. Türkiye’nin Hızır’ı Çin Halk Cumhuriyeti’dir. Sayın Genel Başkan Perinçek’te bu noktada önemli bir anahtardır. Türk – Çin ilişkilerini engellemek isteyenler var. İşte bu Uygurlar meselesinin altında da bu durum yatıyor. Bakın Avrupa ve ABD Türkiye’nin biletini kesti. Çin, Kore gibi mucize yaratmış müttefikler oluşturmalıyız çevremizde. Atatürk’ün Cumhuriyet’i kurduktan sonra yaptığı kalkınma hamlesi gibi adımlar atmalıyız” diye konuştu.  

 

MADEN KAYNAKLARIMIZ DEĞERLENDİRİLMELİ 
Mermerciler ve Madenciler Derneği Başkanı Mustafa Küçükyaman da konuşmasında Türkiye’de madencilik sektöründe ciddi bilgi kirlilikleri olduğuna işaret etti. Küçükyaman, doğayla en barışık sektörün madencilik sektörü olduğunu söylediği konuşmasında ülkenin maden kaynaklarının verimli kullanılması gerektiğine vurgu yaptı. 
Konuşmaların ardından Üretim Devrimi Kurultaylarının sonunda Ankara’da yapılacak olan Büyük Üretim Devrimi Kurultayı için delege seçimi yapıldı. Kurultay Sonuç bildirgesinin de oylanmasının ardından Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek iş insanlarıyla özel bir toplantı gerçekleştirdi.
Vatan Partisi Lideri Perinçek, daha sonra partililerin ve iş insanlarının katıldığı yemek programına katılarak burada partisine yeni üye olan isimlere rozet taktı.

NOT: 

Isparta Üretim Kurultayı'ndan sonra Haber Akdeniz imtiyaz sahibi Mehmet Ali ÇELİK'in ''Miryokefalon Zaferinin Kazanıldığı Yerin Tescili'' ileilgili sorduğu soruya Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek önümüzdeki günlerde yazılı olarak cevap vereceğini söylemiştir.

Haber Akdeniz 

Mehmet Ali ÇELİK

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatan, Partisi, Üretim, Devrimi, Kurultayı’nı, Topladı, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’den vatandaşlara önemli çağrı
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’den vatandaşlara önemli çağrı
Eğlence Merkezlerine Yapılan Ayardan vatandaş Memnun
Eğlence Merkezlerine Yapılan Ayardan vatandaş Memnun
ISUBÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü’nden Ankara Çıkartması
ISUBÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü’nden Ankara Çıkartması
ISUBÜ, Sağlık Müdürlüğü ve Akfen Holding Arasında İş Yeri Eğitimi Protokolü İmzalandı
ISUBÜ, Sağlık Müdürlüğü ve Akfen Holding Arasında İş Yeri Eğitimi Protokolü İmzalandı
Isparta
Isparta'da 2 otomobil çarpıştı: 5 yaralı
10 kişinin azmi 1000 kişiye istihdam sağladı
10 kişinin azmi 1000 kişiye istihdam sağladı
Eczacılar kullanılmayan ilaçları toplayacak, Isparta Belediyesi de imhasını sağlayacak
Eczacılar kullanılmayan ilaçları toplayacak, Isparta Belediyesi de imhasını sağlayacak
Isparta
Isparta'da çıkan yangında, iki ev ve bir traktör yandı
Sütçüler Belediyesi Zengi Yaylasındaki Yılkı Atlarını unutmadı
Sütçüler Belediyesi Zengi Yaylasındaki Yılkı Atlarını unutmadı
İYİ PARTİ İL BAŞKANI SAYIN ÖZGÜR TANDOĞAN’IN DEREBOĞAZI KONUSUNDAKİ AÇIKLAMASI
İYİ PARTİ İL BAŞKANI SAYIN ÖZGÜR TANDOĞAN’IN DEREBOĞAZI KONUSUNDAKİ AÇIKLAMASI
Isparta Belediyesi Şehir Tiyatrosundan çocuklara yarıyıl karne hediyesi
Isparta Belediyesi Şehir Tiyatrosundan çocuklara yarıyıl karne hediyesi
SİDRE  GENÇLİĞİN KÂBUSU UYUŞTURUCU
SİDRE GENÇLİĞİN KÂBUSU UYUŞTURUCU
Isparta
Isparta'da apartta çıkan yangın hasara neden oldu
VERDİ MABUD GÖREVİ YAPACAK MAHMUT
VERDİ MABUD GÖREVİ YAPACAK MAHMUT
Isparta
Isparta'da silahlı kavgada bir kişi yaralandı
HÜKME BOYNUMUZ KILDAN İNCEDİR
HÜKME BOYNUMUZ KILDAN İNCEDİR
Isparta
Isparta'da otomobil tarım aracı ve duvara çarptı: 2 ölü, 2 yaralı
MİRYOKEFALON ZAFERİ’NİN   MALATYA İLE NE ALÂKASI VAR?
MİRYOKEFALON ZAFERİ’NİN MALATYA İLE NE ALÂKASI VAR?
Kent Konseyinde Şimdi Ne Olacak? Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu!
Kent Konseyinde Şimdi Ne Olacak? Mahkeme Yürütmeyi Durdurdu!
SEDAK (Sektörel Danışma Kurulu) 4. Toplantısı Yapıldı
SEDAK (Sektörel Danışma Kurulu) 4. Toplantısı Yapıldı
Isparta Belediyesi sağlığa yönelik eğitim seminerlerini mahallelere taşıdı
Isparta Belediyesi sağlığa yönelik eğitim seminerlerini mahallelere taşıdı
Isparta
Isparta'da FETÖ/PDY operasyonunda yakalanan 13 zanlı tutuklandı
Okullarda karne heyecanı
Okullarda karne heyecanı
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'den Başsağlığı Mesajı
MISIR
MISIR'I ŞİDDETLE LANETLİYORUZ
ISPARTA
ISPARTA'NIN DEĞERİ ZEKİ ÇELİK
Isparta
Isparta'da geri manevra yapan kamyonun altında kalan kadın öldü
Karayolları Bölge Müdürü açıkladı
Karayolları Bölge Müdürü açıkladı
Isparta
Isparta'da ablası ve eniştesini öldürdüğü iddia edilen polis adliyeye sevk edildi
Öğrenciler kendilerini test etti
Öğrenciler kendilerini test etti
Başkan Başdeğirmen: Lavantanın geleceği parlak
Başkan Başdeğirmen: Lavantanın geleceği parlak
Isparta
Isparta'da yolcu otobüsü devrildi: 29 yaralı
15 ocak bordro yakma eylemi
15 ocak bordro yakma eylemi
YILLARDIR ATIL KALAN ITKM İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
YILLARDIR ATIL KALAN ITKM İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Isparta
Isparta'da FETÖ/PDY operasyonunda 15 şüpheli yakalandı
Şehre birlik, beraberlik içerisinde hizmet ediyorlar
Şehre birlik, beraberlik içerisinde hizmet ediyorlar
YILKI ATLARINI KORUMAK BİZE TARİHİ BİR SORUMLULUK YÜKLER
YILKI ATLARINI KORUMAK BİZE TARİHİ BİR SORUMLULUK YÜKLER
Isparta yeni bulvarına kavuşuyor
Isparta yeni bulvarına kavuşuyor
ISUBÜ
ISUBÜ'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması
BBP Yalvaç İlçe Başkanlığına Mevlüt Kara atandı
BBP Yalvaç İlçe Başkanlığına Mevlüt Kara atandı
 ISPARTA, BURDUR ve AFYONKARAHİSAR’DA TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
ISPARTA, BURDUR ve AFYONKARAHİSAR’DA TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya
İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya'dan kınama
MHP
MHP'DEN MEVLİD-İ ŞERİF
Kaçak Olarak Avlana Kerevit Eğirdir Limanından Göle Bırakıldı
Kaçak Olarak Avlana Kerevit Eğirdir Limanından Göle Bırakıldı
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Isparta
Isparta'da markette silahlı gasp yapan şüpheli tutuklandı
Isparta
Isparta'da "drift" yapan 5 sürücüye 30 bin 705 lira para cezası yazıldı
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ’TEN GÜNAYDIN’A ZİYARET
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ’TEN GÜNAYDIN’A ZİYARET
ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI
ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
ORTA ÖĞRETİM KURUMLARINA YÖNELİK MESLEK DANIŞ MANLIĞI FAALİYETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
ORTA ÖĞRETİM KURUMLARINA YÖNELİK MESLEK DANIŞ MANLIĞI FAALİYETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
GELENDOST’A İLK KADIN KAYMAKAM
GELENDOST’A İLK KADIN KAYMAKAM
ITSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa UygunU-ETDS ve Sayısal Takograf Hakkında Basın Açıklaması Yaptı
ITSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa UygunU-ETDS ve Sayısal Takograf Hakkında Basın Açıklaması Yaptı
Isparta Belediyesi yoğun kar yağışı dolayısıyla sokak hayvanlarına yönelik besleme yaptı
Isparta Belediyesi yoğun kar yağışı dolayısıyla sokak hayvanlarına yönelik besleme yaptı
Isparta genelinde deneme sınavı yapılacak
Isparta genelinde deneme sınavı yapılacak
REKTÖR ÇARIKÇI 90 BİN TL DÖNER SERMAYE ÜCRETİ Mİ ALIYOR?
REKTÖR ÇARIKÇI 90 BİN TL DÖNER SERMAYE ÜCRETİ Mİ ALIYOR?
ÇARIKÇI DİYENLER BU VEBAL SİZİN ESERİNİZ!
ÇARIKÇI DİYENLER BU VEBAL SİZİN ESERİNİZ!
CHP İL BAŞKANIN Sosyal medyadan yaptığı açıklamasına karşılık görüşlerimizi ifade etmek istiyorum;
CHP İL BAŞKANIN Sosyal medyadan yaptığı açıklamasına karşılık görüşlerimizi ifade etmek istiyorum;
Isparta şehir merkezinde kapalı yol bulunmuyor
Isparta şehir merkezinde kapalı yol bulunmuyor
Kayak merkezi Davraz
Kayak merkezi Davraz'da hafta sonu yoğunluğu yaşandı
RECEP ÖZEL
RECEP ÖZEL'İN DAYISI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
İNSANLIĞIN İDLİB’LE İMTİHANI
İNSANLIĞIN İDLİB’LE İMTİHANI
Ödüllü mimardan çevre peyzajında
Ödüllü mimardan çevre peyzajında
TİNGADER HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR
TİNGADER HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR
Ölçü ve Ölçü Aletleri İçin Muayene Uyarısı Yapıldı
Ölçü ve Ölçü Aletleri İçin Muayene Uyarısı Yapıldı
Başdeğirmen: “Birlik beraberlik şehrimize artı olarak yansıyor”
Başdeğirmen: “Birlik beraberlik şehrimize artı olarak yansıyor”
SAĞLIKTA ŞİDDET SONA ERSİN
SAĞLIKTA ŞİDDET SONA ERSİN
GELENDOST-YENİCE SİVRİSİ ZAFERİ: TÜRK-BİZANS CENK MEYDANI
GELENDOST-YENİCE SİVRİSİ ZAFERİ: TÜRK-BİZANS CENK MEYDANI
2020 YILINDA MEMUR PAKETİ HAYATA GEÇMELİ
2020 YILINDA MEMUR PAKETİ HAYATA GEÇMELİ
KAÇAK İÇKİ ÜRETİMİ YAPAN EVE BASKIN
KAÇAK İÇKİ ÜRETİMİ YAPAN EVE BASKIN
Şarkikaraağaç-Yenişarbademli kara yolu ulaşıma açıldı
Şarkikaraağaç-Yenişarbademli kara yolu ulaşıma açıldı
Isparta
Isparta'da karbonmonoksit gazından etkilenen çift hastaneye kaldırıldı
Isparta
Isparta'da minibüs devrildi: 15 yaralı
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN YENİ YIL MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN YENİ YIL MESAJI
3 liste yarıştı
3 liste yarıştı
İYİ PARTİ
İYİ PARTİ'DE KAYYIM TARTIŞMASI BÜYÜYOR
İYİ PARTİ
İYİ PARTİ'DE NELER OLUYOR?
İYİLİK yolunda hep biriz, Bu tür oyunlara hedef olmayacağız
İYİLİK yolunda hep biriz, Bu tür oyunlara hedef olmayacağız
Türkiye
Türkiye'nin Otomobili heyecanlandırdı
Haber Yazılımı