Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 14:08
 
Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayı’nı Topladı
Üreticilerin Destanını Yazacağız!
ISPARTA Haberi
Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayı’nı Topladı

Vatan Partisi Üretim Devrimi Kurultayı’nı Topladı 

Üreticilerin Destanını Yazacağız!

Vatan Partisi tarafından yurt çapında yapılması planlanan Üretim Devrimi Kurultaylarının 8’ncisi 5 Aralık Perşembe günü Isparta’da gerçekleşti. Kurultaya Vatan Partisi Lideri Perinçek’in yanı sıra MÜSİAD, IGSİAD, ITSO, TÜRK-İŞ Gülbirlik gibi birçok kurumun temsilcisi ve üreticiler de katılarak sunum yaptı. Kurultayın sonuç bildirgesinde Isparta’da üretim ve ihracat rakamlarının artırılması için alınacak tedbirlere dikkat çekildi.  

Vatan Partisi, Türkiye’nin dört bir yanında Üretim Devrimi Kurultaylarına devam ediyor. 21 Kasım tarihinde Nevşehir’de başlayan ve sırasıyla Adana, Mersin, Bursa, Balıkesir, Manisa ve Denizli’de gerçekleştirilen Üretim Devrimi Kurultaylarının 8’ncisi 5 Aralık tarihinde Isparta Barida Hotel’s de gerçekleştirildi. 

ÜRETİCİLERİ BULUŞTURAN KURULTAY 
Isparta Üretim Devrimi Kurultayında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kurucu İl Başkanı Selim Mustafa Özkutlu, Mermerciler ve Madenciler Derneği Başkanı Mustafa Küçükyaman, Isparta Genç İşadamları Derneği (IGSİAD) Başkanı Barış Gümüş, Gülbirlik Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kavak, Türk – İş’e bağlı TOLEYİS Sendikası İl Temsilcisi Ahmet Çetinkaya, Isparta Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Eşref Bıtırak, Burdur Veteriner Hekimler Odası Başkanı Eski Milletvekili Kazım Üstüner, Isparta Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ethem Yurtaslan, Burdur Tüketici Hakları Derneği Başkanı Kemal Aslan, Türkiye – Çin Halk Cumhuriyeti İşadamları Dostluk ve Dayanışma Derneği (TÜÇİAD) Isparta İl Temsilcisi Süha Kaya ve üretici – işadamları sunum yaptı. 
Barida Hotel’s Eğirdir Salonu’nda gerçekleşen ve yaklaşık 300 üretici – işadamının katıldığı Üretim Devrimi Kurultayı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 

 

ISPARTA’NIN ÜRETİCİ GÜÇLERİ 
Programın açılış konuşmasını yapan Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir, “Heyecan verici bir gün yaşıyoruz. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan çıkışını tartışacağız. İşte Isparta’nın üreten güçleri burada. Alın terleriyle birlikte bu salonu dolduruyorlar. Dünya gül çiçeği üretiminin yüzde 65’ini karşılayan, Türkiye elma üretiminin yüzde 25’ini tek başına karşılayan, Türkiye kiraz üretiminin yüzde 15’ini sadece bir ilçesi ile karşılayan, Türkiye kerevit üretiminin yüzde 65’ini karşılayan, maden ihracatında, deri üretiminde Türkiye’de söz sahibi olan Isparta’da Üretim Devrimi Kurultayı’nı gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Az önce verdiğim rakamlar Türkiye’nin çıkış yoluna işaret eden rakamlardır. Türkiye, bu ekonomik sıkıntılardan üreterek kurtulacaktır. İşte o kurtuluş yollarını hep birlikte tartışacağız. Hoş geldiniz” dedi. 

 

KREDİ KARTLARI NÜFUS CÜZDANIMIZ GİBİ OLDU 
Vatan Partisi Lideri Dr. Doğu Perinçek’te yaptığı konuşmada “Üreticilerin destanını yazacağız. Önümüzde destanlar var. Türkiye, büyük sorunların içerisinden büyük çözümlere doğru gidiyor. Buradan üreticiyi baş tacı ilan ediyoruz. Türkiye’yi borç batağından üreticilerimizi baş tacı yaparak çıkaracağız. Herkes borçlu, esnaf borçlu, sanayici borçlu, çiftçi borçlu, memur borçlu. Kredi kartları artık nüfus kağıdımız gibi oldu” dedi. 

 

LAFLA ÜRETİM OLMAZ 
Üretimin lafla olmayacağına işaret eden Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, “Şimdi herkes üretim diyor. Bu doğru. Ama üretim lafla olmaz. Üretim ter dökerek olur. Elini taşın altına koyarak olur. Üreticilerimizin önünü açacağız. Bugüne kadar dolar – borsa vurguncuları en ön saflardaydı. Üreticilerimizi en saflara getiriyoruz. Üretenler Türkiye’yi yönetecek o günlerin eşiğindeyiz. Önümüzdeki mesele üreticinin milli hükümetini kurma meselesidir” diye konuştu. 

 

KUL DÜŞMEDEN HIZIR YETİŞMEZ
“Kul düşmeden Hızır yetişmez” atasözünü hatırlatan Perinçek, “Kul dara düştü, sıkıştı artık. Ama kul dara düşünce Hızır da yetişiyor. Kriz, sıkıntı, bunalım bu böyle gitmez diyoruz. Önce tasarruf ederek başlayacağız, üretim için her yurttaş fedakarlık edecek. Gıda güvenliğini sağlayacağız, herkes doyacak. Güvenliğin güvenliğini sağlayacağız, milli savunmanın ihtiyaçları görülecek. Sağlık hizmetlerinden vazgeçmeyeceğiz. Eğitim hizmetlerinden vazgeçmeyeceğiz. Tasarruf ediyoruz diye halk sağlığını, güvenliğimizi, eğitimimizi göz ardı etmeyeceğiz. Gümrükleri tekrar dikeceğiz, tarımı, kobileri destekleyeceğiz. Ucuz kredi temin edeceğiz. İflasları önlemek için fabrikalara devleti ortak edeceğiz. Kamu, çalışanlar ve mülkiyet sahibinden oluşan bir karma model uygulayacağız.” İfadelerini kullandı. 

 

UMUTSUZLUK YOK, UMUTSUZLUK NAMUSSUZLUKTUR 
Ülkede şu an 224 milyar dolar döviz hesabı bulunduğunu açıklayan Perinçek, dövizi Türk lirası ile değiştireceklerini söyledi. Planlı ekonomi ve sektör bankacılığı da öneren Perinçek; “Cesur olacağız. Üretim devrimi için cesur kararlar almaya ihtiyaç var” dedi. Üretici ve milli karakterde bir hükümete odaklanmak gerektiğini vurgulayan Perinçek, “Güneş artık yeniden doğudan doğuyor, ABD yenildi. Bu tarihi bir fırsattır. FETÖ’nün, PKK’nın yaydığı karamsarlığa kapılmayın! Karamsarlığa paydos! Zengin kaynaklarımız, insanı ve tarihi birikimimiz var. Örgütlenelim, kooperatiflerimizi kuralım. Hızır biziz Hızır yetişiyor. Umutsuzluk yok, umutsuzluk namussuzluktur” dedi. 
Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Perinçek, konuşmasında ülkenin bütün emek birikimini ve donanımını seferber eden üretim odaklı ekonomi vurgusu yaptı. 

 

İTHALAT DEĞİL ÜRETİM 
Burdur Veteriner Hekimler Odası Başkanı 20’nci dönem Burdur Milletvekili Kazım Üstüner de konuşmasında tarım ve hayvancılık politikaları üzerinde durdu. Üstüner, 2018 yılında 1 milyon hayvan ve tonlarca et ithalatı yapıldığının altını çizerek “Son 4 yılda 7 milyar doları aşan hayvansal ithalat yapılmış. Bu rakamı Türk köylüsüne versen hayvancılığı uçururdu. İthalat değil, üretim demenin zamanı geldi de geçti bile” ifadelerini kullandı. 

 

KAYBEDECEK 1 DAKİKAMIZ BİLE YOK 
Isparta Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Eşref Bıtırak, Isparta Deri İhtisas ve Karma OSB’de fabrikaların üretim kapasitesinin 4’te 1’e kadar düştüğünü ifade ederek “Biz Türk milleti olarak üretimden keyif alan bir milletiz. Türkiye zor günlerden geçiyor. Sanayici üretirken batmaya başladı. Deride Türkiye ihtiyacının yüzde 70’ini karşılayan bir pozisyonumuz var. Ancak, çeşitli sorunlarla karşı karşıyayız. Yetişmiş personel sorunu var. Ülke olarak kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Üretimi elden bırakmamalıyız” dedi. 

 

MİLLİ PARAYLA TİCARET ÖNEMLİ 
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kurucu İl Başkanı Selim Mustafa Özkutlu da Üretim Devrimi Kurultayında bir sunum yaptı. Özkutlu, konuşmasında stratejik ürün envanterinin önemine işaret ederek “Stratejik ürün envanterinin çıkarılmasına önderlik eden bir derneğin kurucu il başkanıyım. Stretejik ürünlerin tespit edilmesi, üretim rotamız açısından son derece önemli. Üretim yapıyoruz ama üretim yaparken de ithalat yaparak üretim yapıyoruz. Bu sıkıntılı bir durum. Emperyalistler dünyayı finans, enerji, silah sanayi ve sağlık konularıyla yönetiyor” dedi. Özkutlu, milli parayla ticaretin önemine de dikkat çekerek “Ülkemizde dövizi yatırım aracı olarak görenler var. Milli parayla ticarete önem vermek zorundayız. Faiz haram diyoruz ama dövizi yatırım aracı olarak görüyoruz. Bu olacak iş değil” diye konuştu. 

 

ISPARTA’NIN TÜM GÜLSUYUNU ÇİN’E SATSAK… 
Isparta Genç İşadamları Derneği (IGSİAD) Başkanı Barış Gümüş’te yaptığı sunumda Isparta halısı ve gül üretimi konusuna dikkat çekti. Gümüş, “Isparta halısı artık dokunmuyor. Düne kadar Antep Halısı nedir bilmezken şimdi herkes Antep halısı kullanıyor. Çok ilginçtir, Türkiye’nin ilk ve tek Halı, Kilim ve Etnografya müzesini Isparta’ya açtık. Bir ilin marka değerini müzeye kaldırdık” dedi. 
Gümüş, “Isparta’da gül çiçeği alım fiyatı 7,80 TL olarak açıklandı. Bu rakam 2 yıl önce 9,20 TL idi. Maliyet artışlarını düşünürsek bugün 7,80 TL olan rakamın en az 12 TL olması gerekiyor. Ama şartlar böyle gelişti. Gülyağı 12 bin Euro idi, bugün 4 bin 500 Euro’ya müşteri arıyoruz. Bu sorunların konuşulması, çözüm yollarının değerlendirmesi önemli. Bu kurultayı da bu sebeple çok önemsedik. Gülsuyu ile Çin oldukça yakından ilgileniyor. Isparta’nın tüm gülsuyunu Çin’e satsak Çin’in ihtiyacının yüzde 30’unu karşılayabiliyoruz” şeklinde konuştu.

 

GENÇLER ÜRETİME YÖNLENDİRİLMELİ 
Isparta Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ethem Yurtaslan da sunumunda üreticinin en büyük sıkıntısının maliyetler olduğunu söyledi. Yurtaslan, tarım ve hayvancılıkta genç nesilin üretime yönlendirilmesi gerektiğini vurguladı. 
Türk İş’e bağlı TOLEYİS Isparta İl Temsilcisi Ahmet Çetinkaya’da Türkiye’nin tüketim toplumu haline getirilmek istendiğini kaydederek Hem devletin hem de özel sektörün üretim yapması gerektiğini savundu. Çetinkaya konuşmasında işçilerin sendikal haklarıyla ilgili de değerlendirmelerde bulundu. 

 

ÜRETİM MİLLİ VE HALKÇI OLMALIDIR 
Burdur Tüketici Hakları Derneği Başkanı Kemal Aslan’da sunumunda üretimin milli ve halkçı olması gerektiğini savundu. İlaç sanayinden örnekler veren Aslan, “Güvenliksiz gıdalarla önce bizi kanser ediyorlar, sonra yine onların ürettiği ilaçlarla tedavi etmeye kalkıyorlar. Üretim milli ve halkçı olmalıdır” dedi. Aslan, Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek’e Burdur’lu kadınların mermer tozundan ürettiği biblo hediye etti. 

 

TÜRKİYE’NİN HIZIR’I ÇİN HALK CUMHURİYETİ 
Türkiye – Çin Halk Cumhuriyeti İşadamları Dostluk ve Dayanışma Derneği (TÜÇİAD) Isparta İl Temsilcisi Süha Kaya da konuşmasında “Sayın Genel Başkan konuşmasında kul düşmeyince Hızır yetişmez dedi. Türkiye’nin Hızır’ı Çin Halk Cumhuriyeti’dir. Sayın Genel Başkan Perinçek’te bu noktada önemli bir anahtardır. Türk – Çin ilişkilerini engellemek isteyenler var. İşte bu Uygurlar meselesinin altında da bu durum yatıyor. Bakın Avrupa ve ABD Türkiye’nin biletini kesti. Çin, Kore gibi mucize yaratmış müttefikler oluşturmalıyız çevremizde. Atatürk’ün Cumhuriyet’i kurduktan sonra yaptığı kalkınma hamlesi gibi adımlar atmalıyız” diye konuştu.  

 

MADEN KAYNAKLARIMIZ DEĞERLENDİRİLMELİ 
Mermerciler ve Madenciler Derneği Başkanı Mustafa Küçükyaman da konuşmasında Türkiye’de madencilik sektöründe ciddi bilgi kirlilikleri olduğuna işaret etti. Küçükyaman, doğayla en barışık sektörün madencilik sektörü olduğunu söylediği konuşmasında ülkenin maden kaynaklarının verimli kullanılması gerektiğine vurgu yaptı. 
Konuşmaların ardından Üretim Devrimi Kurultaylarının sonunda Ankara’da yapılacak olan Büyük Üretim Devrimi Kurultayı için delege seçimi yapıldı. Kurultay Sonuç bildirgesinin de oylanmasının ardından Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek iş insanlarıyla özel bir toplantı gerçekleştirdi.
Vatan Partisi Lideri Perinçek, daha sonra partililerin ve iş insanlarının katıldığı yemek programına katılarak burada partisine yeni üye olan isimlere rozet taktı.

NOT: 

Isparta Üretim Kurultayı'ndan sonra Haber Akdeniz imtiyaz sahibi Mehmet Ali ÇELİK'in ''Miryokefalon Zaferinin Kazanıldığı Yerin Tescili'' ileilgili sorduğu soruya Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek önümüzdeki günlerde yazılı olarak cevap vereceğini söylemiştir.

Haber Akdeniz 

Mehmet Ali ÇELİK

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatan, Partisi, Üretim, Devrimi, Kurultayı’nı, Topladı, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Covid-19 Kapsamında İşletmelerdeki Gıda Denetimleri Arttırldı
Covid-19 Kapsamında İşletmelerdeki Gıda Denetimleri Arttırldı
HALI SAHALAR AÇILDI
HALI SAHALAR AÇILDI
ISPARTA
ISPARTA'DA DENETİMLER ARTTI
Kızıldağ ve Çevresinde Doğa Eğitimi-2 Projesi Start Aldı
Kızıldağ ve Çevresinde Doğa Eğitimi-2 Projesi Start Aldı
ANTALYA
ANTALYA'DA İÇİNDE 40 BİN LİRALIK ALTIN KOLYE BULUNAN ÇANTA SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ
KISITLAMA GETİRİLDİ
KISITLAMA GETİRİLDİ
TÜRKİYE’DE AZ SAYIDA KALAN YÖRÜKLERİN HAYAT MÜCADELESİ
TÜRKİYE’DE AZ SAYIDA KALAN YÖRÜKLERİN HAYAT MÜCADELESİ
MERKEZ ISPARTA PROJESİ
MERKEZ ISPARTA PROJESİ
“Birlikte güzel çalışmalar yaptık”
“Birlikte güzel çalışmalar yaptık”
MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ
MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ'DEN SEL MAĞDURLARINI ZİYARET
ISPARTA
ISPARTA'DA BİR KÖY KARANTİNAYA ALINDI
ISPARTA
ISPARTA'DA SAĞANAK SU BASKININA NEDEN OLDU
BELEDİYE KİRACILARDAN KİRA ALMAYACAK
BELEDİYE KİRACILARDAN KİRA ALMAYACAK
HER TÜRLÜ MÜDAHALEYİ EDEBİLECEK GÜCE SAHİBİZ
HER TÜRLÜ MÜDAHALEYİ EDEBİLECEK GÜCE SAHİBİZ
Bu başkan yapım işinde fos yıkım işinde çoş çoş çoş…
Bu başkan yapım işinde fos yıkım işinde çoş çoş çoş…
MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ
MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ'E ÖNEMLİ ZİYARET
Sinema salonları yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı
Sinema salonları yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı
ISBAŞ’ta bayilik sistemine geçildi
ISBAŞ’ta bayilik sistemine geçildi
Ayazmana’nın özlemle beklediği asfalt çalışması başladı, muhtar iki adak kesti
Ayazmana’nın özlemle beklediği asfalt çalışması başladı, muhtar iki adak kesti
ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR
ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR
YAKUP ÜSTÜN
YAKUP ÜSTÜN'DEN SAYIN CUMHURBAŞKANINA,
YALVAÇ’TA İYİ PARTİ YÖNETİMİ DÜŞTÜ!
YALVAÇ’TA İYİ PARTİ YÖNETİMİ DÜŞTÜ!
Eğirdir İYİ Parti’de topluca istifa
Eğirdir İYİ Parti’de topluca istifa
SÜTÇÜLER’DE BETON YOL SEVİNCİ
SÜTÇÜLER’DE BETON YOL SEVİNCİ
İL BAŞKANLIĞINA RECEP AVCU ATANDI
İL BAŞKANLIĞINA RECEP AVCU ATANDI
ISPARTA BU TARİHE DİKKAT
ISPARTA BU TARİHE DİKKAT
İYİ PARTİ’DE KAVGA SÜRÜYOR
İYİ PARTİ’DE KAVGA SÜRÜYOR
Batıkent’te üç caddede asfalt çalışmaları başlatıldı
Batıkent’te üç caddede asfalt çalışmaları başlatıldı
ÜRETİMİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ TKDK’DAN ISPARTA’YA REKOR PROJE BAŞVURUSU!!!
ÜRETİMİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ TKDK’DAN ISPARTA’YA REKOR PROJE BAŞVURUSU!!!
Kaçakçılık ve Organize şubesinden Temmuz ayı raporu
Kaçakçılık ve Organize şubesinden Temmuz ayı raporu
ISPARTA
ISPARTA'DA OTOMOBİLİN PENCERESİNDEN SARKAN ÇOCUK FOTOĞRAFI POLİSİ HAREKETE GEÇİRDİ
ISPARTA
ISPARTA'DA AYAĞINDAN YARALANIP KANYONDA MAHSUR KALAN ZİYARETÇİ KURTARILDI
ÖZGÜR TANDOĞAN’IN YERİNDE OLSAM
ÖZGÜR TANDOĞAN’IN YERİNDE OLSAM
ISPARTA
ISPARTA'DA KAMYONET İLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI 2 KİŞİ ÖLDÜ
Hilmi Tütüncü Yalvaç
Hilmi Tütüncü Yalvaç'ın haklarını ne zaman savunacak ?
İSTİFA
İSTİFA
İYİ Parti
İYİ Parti'de Aylin Cesur çatlağı!.
Prof. Dr. İbrahim Diler’in Kurban Bayramı Mesajı
Prof. Dr. İbrahim Diler’in Kurban Bayramı Mesajı
İYİ Partili İl Genel Meclisi Üyesi partisinden istifa etti İstifa ederken kimi suçladı? İşte o açıklama
İYİ Partili İl Genel Meclisi Üyesi partisinden istifa etti İstifa ederken kimi suçladı? İşte o açıklama
MİLLETVEKİLİ ÖZEL
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN BAYRAM MESAJI
ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU
ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU
ITSO’dan Mahkum ve Mahkum Yakınlarına Destek; İlker Övey’den ITSO’ya Teşekkür
ITSO’dan Mahkum ve Mahkum Yakınlarına Destek; İlker Övey’den ITSO’ya Teşekkür
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR:  SOSYAL MEDYA YASASI BİR İNTİKAM YASASIDIR
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR: SOSYAL MEDYA YASASI BİR İNTİKAM YASASIDIR
Modernevler sakinlerinin asansörlü üst geçit sevinci
Modernevler sakinlerinin asansörlü üst geçit sevinci
Başdeğirmen: Tüm köylerimiz bizimdir
Başdeğirmen: Tüm köylerimiz bizimdir
15 yaşında Süper Lig kapısını araladı
15 yaşında Süper Lig kapısını araladı
Kardeş belediyelerden, Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
Kardeş belediyelerden, Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
O azmin timsali
O azmin timsali
Milliyetçi Hareket Partisi Isparta il Başkanı Basri Sönmez Bayram Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi Isparta il Başkanı Basri Sönmez Bayram Mesajı
SAV KASABASI DEV ADIMLARLA ISPARTA ‘NIN YENİ BİR İLÇESİ OLMA YOLUNDA
SAV KASABASI DEV ADIMLARLA ISPARTA ‘NIN YENİ BİR İLÇESİ OLMA YOLUNDA
İYİ PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI VE 7 İLÇE BAŞKANI PARTİDEKİ GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ
İYİ PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI VE 7 İLÇE BAŞKANI PARTİDEKİ GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ
AYLİN CESUR; KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI
AYLİN CESUR; KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI
Isparta Belediyesi Kurban Bayramına hazır
Isparta Belediyesi Kurban Bayramına hazır
Bayramda otobüsler 4 gün ücretsiz
Bayramda otobüsler 4 gün ücretsiz
İYİ PARTİ
İYİ PARTİ'DE 500'DEN FAZLA İSTİFA
TULUMUNA "DATOME" YAZAN HEMŞİREYE ÜNLÜ BASKETBOLCU FORMA HEDİYE ETTİ
TULUMUNA "DATOME" YAZAN HEMŞİREYE ÜNLÜ BASKETBOLCU FORMA HEDİYE ETTİ
Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı
Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN BAYRAM MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN BAYRAM MESAJI
ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER Canlı Yayında
ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER Canlı Yayında
Isparta
Isparta'da denetimler sıklaştırıldı...
DELEGESİNDEN KORKAN O MAKAMI İŞGAL ETMESİN
DELEGESİNDEN KORKAN O MAKAMI İŞGAL ETMESİN
Yalvaç Belediye Başkanı’nın zulmüne mahkeme dur mu dedi?
Yalvaç Belediye Başkanı’nın zulmüne mahkeme dur mu dedi?
GÖKÇAY’DAKİ DÜKKANLAR İHALEYE ÇIKIYOR
GÖKÇAY’DAKİ DÜKKANLAR İHALEYE ÇIKIYOR
Isparta Valiliğinden Kurban Bayramı Önlemleri
Isparta Valiliğinden Kurban Bayramı Önlemleri
ITSO’dan Esnafına Sahip Çık Kampanyasına Tam Destek.
ITSO’dan Esnafına Sahip Çık Kampanyasına Tam Destek.
MHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişikliği...
MHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişikliği...
ISPARTA
ISPARTA'NIN MEŞHUR "KRALİYET KİRAZI"NDA HASAT SONA ERDİ
İYİ PARTİ
İYİ PARTİ'DE KAZANAN ADAY BELLİ OLDU
ISPARTA MAY-DER BAŞKANI İLKER ÖVEY’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
ISPARTA MAY-DER BAŞKANI İLKER ÖVEY’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
Isparta gül kokusu Ayasofya
Isparta gül kokusu Ayasofya'ya ulaştı
Yayla Şartlarında Örtüaltında Yetiştiriciliğinde Hasat Başladı
Yayla Şartlarında Örtüaltında Yetiştiriciliğinde Hasat Başladı
LAVANTA BAHÇESİNDE BULDUĞU ALTINLARI TSKGV
LAVANTA BAHÇESİNDE BULDUĞU ALTINLARI TSKGV'YE BAĞIŞLADI
OTO HIRSIZLIĞI ÇETESİNE EŞ ZAMANLI OPERASYON
OTO HIRSIZLIĞI ÇETESİNE EŞ ZAMANLI OPERASYON
Çünürlüler’den "bişi" ikramı
Çünürlüler’den "bişi" ikramı
MERHUM ( MV ) HALİL YILDIZ ve M. ÇAĞRI YILDIZ
MERHUM ( MV ) HALİL YILDIZ ve M. ÇAĞRI YILDIZ
TİNGADER’den sansürün kaldırılışına kutlama
TİNGADER’den sansürün kaldırılışına kutlama
“ASKERİ OKULLAR VE HASTANELER ARTIK AÇILMALIDIR”
“ASKERİ OKULLAR VE HASTANELER ARTIK AÇILMALIDIR”
MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
En Güzel Kokulu Mor Hasat Devam Ediyor
En Güzel Kokulu Mor Hasat Devam Ediyor
YALVAÇ
YALVAÇ'TA KÖYLÜLERİ TEŞVİK ETMEK İÇİN EKİLEN LAVANTALAR MOR RENGE BÜRÜNDÜ
Haber Yazılımı