ISUBÜ REKTÖRLÜK YERLEŞKESİ, KAMPÜS ALANI ve REKTÖR İBRAHİM DİLER
ISUBÜ REKTÖRLÜK YERLEŞKESİ, KAMPÜS ALANI ve REKTÖR İBRAHİM DİLER
Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 09:32 Bu haber 124 kez okundu
 
Ve AK Parti 'yeniden seçim' dedi
Ve AK Parti 'yeniden seçim' dedi
GÜNDEM Haberi
Ve AK Parti 'yeniden seçim' dedi

AK Parti, Büyükçekmece’deki usulsüz seçmen kaydı iddiası üzerinden ‘tam kanunsuzluk’ oluşmasını gerekçe gösterdi. İstanbul’da seçimlerin yenilenmesi için YSK’ya olağanüstü itiraz yapılacağını duyurdu. MHP lideri de yeniden sandık kurulmasına destek verdi. CHP’nin tepkisini İmamoğlu seslendirdi: Vatana millete hesap veremezler.

31 Mart seçimlerinde sonucu en çok tartışılan İstanbul için yeniden seçim gündeme geldi. AK Parti’nin İlçe Seçim Kurulları’nın reddettiği tüm oyların sayımı talebini İl Seçim Kurulu’da radddetmişti. Son itiraz merci olarak YSK’nın kapısını çalan AK Parti’nin bu talebi yine kabul görmedi. Ancak AK Parti bu kez Büyükçekmece’de 19 Ocak’ta yapılan bir operasyonu hatırlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, olağanüstü itiraz yöntemini kullanarak bir kez daha YSK’ya gideceklerini, İstanbul’da seçimlerin yenilenmesini talep ettiklerini açıkladı. Yavuz, seçimin sonucuna müessir olaylar ve haller sebebiyle olağanüstü itiraz edilebileceğini belirterek “Biz de bu yolu kullanarak, dile getirdiklerimizi, dilekçemize işlemek suretiyle diyeceğiz ki, ‘seçimin sonucunu çok net etkileyecek, seçimin sonucuna net müessir olacak olaylar ve haller var, onun için bu olağanüstü itiraz yolunu kullanıyoruz ve İstanbul´da seçimin yenilenmesini istiyoruz” dedi. YSK’nın 51 sandıkta sayım kararının bir anlamı olmadığını söyleyen Yavuz “Bu 51 sandığın sayımına karar verilmesini anlamış değilim. Biz bu 51 sandığı örnek verdik. Bunlara ilişkin bir sayım istemedik. ‘Bu örneklerle birlikte binlercesi var’ dedik. Bu şimdi neyi değiştirecek? Hiçbir şeyi. Bu 51 sandığı saymanın hiçbir anlamı yoktur” diye konuştu.

“Hala FETÖ temizlenmemiş olabilir mi?” sorusunu yanıtlayan Yavuz, “Birilerinin oradan, onlardan da istifade etmek işine gelmiş olabilir. Birçok kesim ve kişi, bu konuda işbirliği yapmış olabilir. Buna ilişkin ne yapıldığı, neler yapıldığına ilişkin önümüzdeki süreçte sizlerle daha farklı şeyler de paylaşacağız. Emin olun, buradan YSK´ya olağanüstü itiraz yöntemiyle başvurmamız ötesinde emin olun çok soruşturma çıkacak. Biz birçok hususla ilgili suç duyurusunda bulunacağız” diye konuştu.
Seçim yenileme talebine CHP’den tepki gecikmedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak “Geçersiz oy sandıklarının yüzde 96’sı sayılmış vaziyette. YSK verilerine göre, Ekrem İmamoğlu 14 bin 532 oyla önde gidiyor. Şu an itibarıyla hukuken de vicdanen de İmamoğlu’na mazbatanın verilmesinin önünde hiçbir engel kalmamıştır” dedi.

Öztrak, AK Parti temsilcilerinin, reddedileceğini anlayınca Büyükçekmece ile ilgili yapmış oldukları müracaatı geri çektiğini ileri sürerek, “Bu sabah Büyükçekmece’den çok ciddi feryatlar yükselmeye başladı. Büyükçekmece polis kaynıyor. Burada polisin siyasete alet edilmesi var. Bazı evlere polislerin üç defa gittiği söyleniyor. Ne arıyorlar? ‘Usulsüz kayıt var mı, seçmen kaydırılmış mı, kaydırılmamış mı?’ YSK seçmen listelerini kesinleştireli çok zaman oldu. YSK’nın kararları kesin” ifadelerini kullandı. 
“Eğer bu listelerde hukuksuzluk, kanunsuzluk varsa bu bir şeyi gösteriyor. AK Parti örgütleri çalışmamıştır. Bunun hesabının sorulacağı yer de YSK değildir. Devletin tüm verileri elindeyken gerekli incelemeleri yapamamışlardır” iddiasında bulunan Öztark, CHP örgütlerinin gerekli itirazları yaptığını söyledi.

Öztrak, iktidar sözcülerinin “Büyükçekmece’de çok büyük yolsuzluk var” diye algı operasyonu yaptığını öne sürdü. İddiaların komik olduğunu savunan Öztrak “24 Haziran’dan bu yana ülkenin tek iktidarı sizsiniz. İçişleri Adalet Bakanları sizde. Bugüne kadar niye farketmediniz. Bütün bunları iddia edenler, eğer bu iddialar doğruysa kendi beceriksizliklerini itiraf etmiş oluyorlar” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un FETÖ imasını da sert sözlerle eleştiren Öztrak “Böyle insanlar varsa, bu insanları sandık kurullarının başlarına yerleştiren sizin seçim kurullarınız ve sizin idare amirleriniz. O zaman burada başka bir şey var, buradan eğer bir sorun çıkarsa seçimi çalabilmek için bir maymuncuk yerleştirildiğini iddia ediyorum ben. Burada bir kumpas, organize işler var seçimi çalabilmek için” diye konuştu.

KURULLARDA 4 PARTİNİN TEMSİLCİSİ DE VAR

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven “Yargısal süreç devam ediyor. Önümüze gelen tüm dilekçeleri, talepleri ve itirazları tek tek incelemek suretiyle karşılıyoruz” dedi. Güven, YSK binası önünde yaptığı açıklamada, 11 yüksek mahkeme üyesinden oluşan YSK’nin toplantılarında, temsilci bulundurma hakkına sahip AK Parti, CHP, MHP, HDP ve İYİ Parti temsilcilerinin de bulunduğunu belirtti. Değerlendirmelerin sürdüğüne işaret eden Güven, “Yargısal süreç devam ediyor. Önümüze gelen tüm dilekçeleri, talepleri ve itirazları tek tek incelemek suretiyle karşılıyoruz. Yargı süreci içinde dosyaların içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi verecek değilim” dedi.

51 SANDIK DAHA SAYILIYOR

Yüksek Seçim Kurulu, İstanbul’da 31 ilçede oyların yeniden sayılması talebini reddetti. AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel ve CHP YSK Temsilcisi Hadimi Yakupoğlu, YSK’nın İstanbul’un 21 ilçesindeki 51 sandığın yeniden sayılmasına karar verdiğini aktardı. CHP YSK Temsilcisi Mehmet Hadimi Yakupoğlu oy sayım sürecinin 51 sandığın sayılması ile sona ereceğini söyledi. Yakupoğlu yazılı bilgilendirme notunda sayımın ardından seçimin iptalinin istenebileceğini belirtti. “51 sandığın sayılması ile oy sayım süreci sona erecektir. Bundan sonra seçim sonucunu etkileyen olgulara dayanan olağanüstü itiraz söz konusu olabilir. Tıpkı 2014 seçimlerinde kısıtlı seçmenin oy kullanması ve aradaki farkın bu seçmenlerden az olması sebebiyle iptal edilen seçimler gibi. Yani seçimin iptali talepleri artık ileri sürülebilir. İtirazlar böylece sona ermiş oldu.”

ÖNCE MAZBATA SONRA İTİRAZ

31 Mart seçimlerinin ardından gözler İstanbul’a kilitlendi. Sandıkların açılmasının üzerinden 10 gün geçmesine karşın hala itirazlar sürüyor. Önce ilçe seçim kurulları ardından il seçim kurulu ve son olarak YSK’ya yapılan itirazların ardından süreç tamamlanma aşamasına geldi. YSK, 11 Nisan Perşembe günü mesai bitimine kadar itirazlar konusunda son kararı vermek zorunda. Süreç şöyle ilerleyecek:
Sandıklarda sayım tamamlanacak.
İl birleştirme tutanağı düzenlenecek. 
Tutanakta en fazla oyu alan adaya mazbatası verilecek.
Mazbata tesliminden itibaren 7 gün içinde YSK’ya olağanüstü itiraz yolu açılacak.
İtiraz ve talep kabul edilirse istanbul 60 gün içinde yeniden seçime gidecek.

İDDİALARIN MERKEZİNDE BÜYÜKÇEKMECE

AK Parti’nin seçimlerin yeniden sayılması için gündeme getirdiği Büyükçekmece’deki iddialar aslında yeni değil. Büyükçekmece’de boş arazilere ve boş evlere nüfus kaydı yapıldığı iddialarına dair soruşturma 19 Ocak’ta başlamış, 2 kişi tutuklanmıştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İHsan Yavuz, Büyükçekmece’de bu kişiler aracılığıyla 11 bin 186 kişinin usulsüz bir şekilde seçmen kaydının yapıldığını öne sürdü. Ancak 24 Haziran 2018 seçimler ile 31 Mart 2019 seçimlerinde Büyükçekmece’de askıya çıkan seçmen listelerindeki sayılar ise şöyle: 
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi’nd seçmen sayısı 172 bin 351. 
31 Mart 2019 mahalli idare seçimlerinde kayıtlı seçmen sayısı 174 bin 773. 
İki seçim arasındaki seçmen sayısı farkı 2 bin 422 kişi.
CHP bu listede 760 kişinin de yaş olarak yeni seçmen kategorisine girdiğini iddia ederek farkın 1600’lü rakamlara gerilediğini belirtiyor.

25 YIL SONRAİLK KARNE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya’da gerçekleştirdiği resmi ziyaretin ardından özel uçak “TUR” ile önceki gece saat 23.40’ta Ankara’ya geldi. Erdoğan’ı, Esenboğa Havalimanı’nda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara Valisi Vasip Şahin ve 25 yıl sonra başkentin seçilen ilk CHP’li belediye başkanı Mansur Yavaş ile öteki ilgililer karşıladı. Öte yandan Yavaş çalışmalarına da hızlı başladı. Seçim ürecinde projeler açıkladığını ve Ankaralılarla konuştuklarını anlatan Yavaş “Şimdi Ankara’ya ve Ankaralıya hizmet etmek zamanıdır” dedi.

BÜYÜKÇEKMECE'DE SEÇMEN AVI

Büyükçekmece’de seçim öncesi seçmenlerin ikamet kayıtlarını değiştirdikleri iddiaları üzerine söz konusu adreslerde inceleme yapılıyor. Alınan bilgiye göre, ilçede seçmenlerin ikamet kayıtlarının taşındığına yönelik iddialar üzerine çalışma başlatıldı. Seçmenlerin taşındığı iddia edilen adreslerde inceleme yapan polis ekipleri, kayıtlı görülen kişilerin burada oturup oturmadıklarını kontrol ediyor. Öte yandan söz konusu incelemeye ilişkin herhangi bir operasyon düzenlenmediği ve gözaltı işlemi uygulanmadığı öğrenildi. Öte yandan Kartal ve Kadıköy’de seçimde usulsüzlük yaptığı iddia edilen görevliler hakkında soruşturma başlatıldı. İki ayrı soruşturma “Görevi kötüye kullanma” ve Seçim Kanunu’nun 164. maddesi kapsamında yapılıyor.

 

 
Kaynak: (karar.com) - karar.com Editör: Mehmet Ali ÇELİK
Etiketler: Ve, AK, Parti, 'yeniden, seçim', dedi,
Yorumlar
Diğer Haberler
"CENNETE GİTSİN" DİYE OĞLUNU ÖLDÜRÜYORDU
"CENNETE GİTSİN" DİYE OĞLUNU ÖLDÜRÜYORDU
AHMET YAVUZ YAZDI: 17 AĞUSTOS DEPREMİNİN YAŞANDIĞI GÜNLERDE PARİS
AHMET YAVUZ YAZDI: 17 AĞUSTOS DEPREMİNİN YAŞANDIĞI GÜNLERDE PARİS'TE NELER OLDU
YARGITAY: BİLİRKİŞİ RAPORU HAKİMİ BAĞLAMAZ
YARGITAY: BİLİRKİŞİ RAPORU HAKİMİ BAĞLAMAZ
FAZIL SAY
FAZIL SAY'IN KAZ DAĞLARI KONSERİ: BİNLERCE KİŞİ DİNLEDİ
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...
ERDOĞAN, ALBAYRAK’IN ÜSTÜNÜ ÇİZDİ
ERDOĞAN, ALBAYRAK’IN ÜSTÜNÜ ÇİZDİ
ELEKTRİKTE YERLİ ÜRETİMLE 1,4 MİLYAR DOLAR KASADA KALDI
ELEKTRİKTE YERLİ ÜRETİMLE 1,4 MİLYAR DOLAR KASADA KALDI
YHT İLE 10 YILDA 50 MİLYON YOLCU TAŞINDI
YHT İLE 10 YILDA 50 MİLYON YOLCU TAŞINDI
YARGITAY KARARINI VERDİ! HAMİLE ÇALIŞANLAR DİKKAT
YARGITAY KARARINI VERDİ! HAMİLE ÇALIŞANLAR DİKKAT
DEPREM DEĞİL BİNA ÖLDÜRÜR
DEPREM DEĞİL BİNA ÖLDÜRÜR
İSTANBUL
İSTANBUL'DA SAĞANAK YAĞIŞ NE KADAR SÜRECEK? AKOM'DAN AÇIKLAMA
KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA
KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA
ÇEVRECİLERİ SEVİNDİREN KARAR
ÇEVRECİLERİ SEVİNDİREN KARAR
SDÜ
SDÜ'YE ''ELEKTRONİK KAYIT'' İŞLEMLERİ BAŞLADI
YERLİ TOHUM ÜRETİMİNDE REKOR ARTIŞ
YERLİ TOHUM ÜRETİMİNDE REKOR ARTIŞ
UŞAKOV: TÜRKİYE İLE S-400 HAVA SAVUNMA SİSTEMİNİN İKİNCİ TEDARİKİ GÖRÜŞÜLÜYOR.
UŞAKOV: TÜRKİYE İLE S-400 HAVA SAVUNMA SİSTEMİNİN İKİNCİ TEDARİKİ GÖRÜŞÜLÜYOR.
İNGİLİZ İSTİHBARATININ ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ VE KRALİÇE’NİN İSTANBUL’DAN GÖTÜRDÜĞÜ ALTINLAR NASIL GERİ GETİRİLDİ?
İNGİLİZ İSTİHBARATININ ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ VE KRALİÇE’NİN İSTANBUL’DAN GÖTÜRDÜĞÜ ALTINLAR NASIL GERİ GETİRİLDİ?
METEOROLOJİ
METEOROLOJİ'DEN BİR UYARI DAHA! GELİYOR
AK PARTİ, GÜL VE DAVUTOĞLU’NA NEDEN YER VERMEDİ?
AK PARTİ, GÜL VE DAVUTOĞLU’NA NEDEN YER VERMEDİ?
ERDOĞAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU !!!
ERDOĞAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU !!!
CUMHURBAŞKANLIĞI ATAMA KARARLARI, RESMİ GAZETE
CUMHURBAŞKANLIĞI ATAMA KARARLARI, RESMİ GAZETE'DE!
İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI !
İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI !
İSTANBUL HAVALİMANI DAİMİ HAVA HUDUT KAPISI OLARAK İLAN EDİLDİ
İSTANBUL HAVALİMANI DAİMİ HAVA HUDUT KAPISI OLARAK İLAN EDİLDİ
ÜNİVERSİTE ELEKTRONİK KAYITLARI NASIL YAPILIR? ÜNİVERSİTELERE E-KAYIT DÖNEMİ BAŞLIYOR!
ÜNİVERSİTE ELEKTRONİK KAYITLARI NASIL YAPILIR? ÜNİVERSİTELERE E-KAYIT DÖNEMİ BAŞLIYOR!
ARD ARDA SUYA ATLADILAR
ARD ARDA SUYA ATLADILAR
KANSERE KARŞI EN DİRENÇLİ KAN GRUBU!
KANSERE KARŞI EN DİRENÇLİ KAN GRUBU!
SSK BAĞKUR EMEKLİ İNTİBAK YASASI NE ZAMAN ÇIKACAK?
SSK BAĞKUR EMEKLİ İNTİBAK YASASI NE ZAMAN ÇIKACAK?
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAYITLARINDA
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAYITLARINDA 'E-DEVLET' MÜJDESİ
İSTANBUL HAVALİMANI İLE İLGİLİ KARAR RESMİ GAZETE
İSTANBUL HAVALİMANI İLE İLGİLİ KARAR RESMİ GAZETE'DE
BAKANLIK DUYURDU: ABD HEYETİ ŞANLIURFA’YA İNTİKAL EDECEK
BAKANLIK DUYURDU: ABD HEYETİ ŞANLIURFA’YA İNTİKAL EDECEK
SON DAKİKA: BÜTÇE TEMMUZDA FAZLA VERDİ
SON DAKİKA: BÜTÇE TEMMUZDA FAZLA VERDİ
TÜYLER ÜRPERTEN SON DAKİKAHABERİ: ÜNLÜ MANKEN EVİNE DETOKS UZMANI ÇAĞIRDI, HAYATININ SONU OLDU!
TÜYLER ÜRPERTEN SON DAKİKAHABERİ: ÜNLÜ MANKEN EVİNE DETOKS UZMANI ÇAĞIRDI, HAYATININ SONU OLDU!
FLAŞ GENEL SEÇİM ANKETİ SONUCU: İŞTE EKREM İMAMOĞLU
FLAŞ GENEL SEÇİM ANKETİ SONUCU: İŞTE EKREM İMAMOĞLU'NUN TÜRKİYE GENELİ OY ORANI
ACI HABER GECE YARISI GELDİ! İSTANBUL
ACI HABER GECE YARISI GELDİ! İSTANBUL'DA BİR POLİS MEMURU ŞEHİT DÜŞTÜ!
SİGARADAN ALINAN VERGİ ARTIRILDI
SİGARADAN ALINAN VERGİ ARTIRILDI
BAYRAM TATİLİNDE TRAFİK KAZALARININ ACI BİLANÇOSU: 52 ÖLÜ, 427 YARALI
BAYRAM TATİLİNDE TRAFİK KAZALARININ ACI BİLANÇOSU: 52 ÖLÜ, 427 YARALI
ARAZİ KAVGASI KANLI BİTTİ!
ARAZİ KAVGASI KANLI BİTTİ!
BAKAN ERSOY
BAKAN ERSOY'DAN 'KULELİ ASKERİ LİSESİ SATILDI' İDDİALARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA
FEYZİ AÇIKALIN CUMHURİYET
FEYZİ AÇIKALIN CUMHURİYET'E YAZDI: SÜLEYMANCILARDAN SEÇİMLERİN RÖVANŞI MI ALINIYOR?
İŞKUR’DAN GENÇLERE ‘İSTİHDAM’ DESTEĞİ
İŞKUR’DAN GENÇLERE ‘İSTİHDAM’ DESTEĞİ
KULELİ ASKERİ LİSESİ
KULELİ ASKERİ LİSESİ'NİN AKIBETİ...
YENİ BELEDİYE BAŞKANLARININ 3 AYLIK TASARRUF MUCİZESİ
YENİ BELEDİYE BAŞKANLARININ 3 AYLIK TASARRUF MUCİZESİ
BOYALI ÇIKAN SIFIR OTOMOBİLLE İLGİLİ EMSAL KARAR
BOYALI ÇIKAN SIFIR OTOMOBİLLE İLGİLİ EMSAL KARAR
BODRUM BELEDİYE BAŞKANI
BODRUM BELEDİYE BAŞKANI'NDAN
RUSYA: NÜKLEER YAKITLA ÇALIŞAN ROKETİN MOTORU PATLADI, RADYASYON SEVİYESİ 16 KATINA ÇIKTI
RUSYA: NÜKLEER YAKITLA ÇALIŞAN ROKETİN MOTORU PATLADI, RADYASYON SEVİYESİ 16 KATINA ÇIKTI
SAĞLIKLI SANILAN BU BESİNLER YAVAŞ YAVAŞ ZEHİRLİYOR!
SAĞLIKLI SANILAN BU BESİNLER YAVAŞ YAVAŞ ZEHİRLİYOR!
KİLO ALDIĞINI SANDI, NEDENİ BAMBAŞKA ÇIKTI!
KİLO ALDIĞINI SANDI, NEDENİ BAMBAŞKA ÇIKTI!
ÇAYKUR 2018 YILINDA ZARAR ETTİ!
ÇAYKUR 2018 YILINDA ZARAR ETTİ!
DEMOKRASİNİN BEKÇİSİ TÜRKİYE
DEMOKRASİNİN BEKÇİSİ TÜRKİYE'NİN GÜVENCESİ AK PARTİ 18 YAŞINDA
EMEKLİ GENERALİN KIZI DA ADNAN OKTAR
EMEKLİ GENERALİN KIZI DA ADNAN OKTAR'IN TUZAĞINA DÜŞMÜŞ!
İRAN İSTİHBARATI, OLASI ABD SAVAŞINA HAZIRLANIYOR!
İRAN İSTİHBARATI, OLASI ABD SAVAŞINA HAZIRLANIYOR!
HEMOROİD TEDAVİSİ NASIL OLUR?
HEMOROİD TEDAVİSİ NASIL OLUR?
KIRMIZI ETE YÜZDE 20 ZAM YOLDA
KIRMIZI ETE YÜZDE 20 ZAM YOLDA
TÜRK-İŞ BAŞKANI MİKROFONU AÇIK UNUTUNCA... SÖZLERİNİ BÖYLE SAVUNDU
TÜRK-İŞ BAŞKANI MİKROFONU AÇIK UNUTUNCA... SÖZLERİNİ BÖYLE SAVUNDU
LEYLEKLER ÖLMESİN DİYE ELEKTRİKLERİ KESTİLER
LEYLEKLER ÖLMESİN DİYE ELEKTRİKLERİ KESTİLER
DİN ŞURASI YÖNETMELİĞİ RESMİ GAZETE
DİN ŞURASI YÖNETMELİĞİ RESMİ GAZETE'DE
RUM YÖNETİMİ İYİCE HADDİNİ AŞTI: KRİZ İÇİN TARİH VERDİLER
RUM YÖNETİMİ İYİCE HADDİNİ AŞTI: KRİZ İÇİN TARİH VERDİLER
BODRUM
BODRUM'DA FACİADAN DÖNÜLDÜ...
FETÖ PAYLAŞIMLARIYLA BİLİNEN AKP
FETÖ PAYLAŞIMLARIYLA BİLİNEN AKP'Lİ BAŞKANDAN BİR SKANDAL DAHA!
ANI YAKALAMAK
ANI YAKALAMAK
ORMAN YANGINI ÇIKTI, EKİPLER ALARMA GEÇTİ...
ORMAN YANGINI ÇIKTI, EKİPLER ALARMA GEÇTİ...
 KAĞIT TOPLAYICILAR İŞSİZ KALACAK!
KAĞIT TOPLAYICILAR İŞSİZ KALACAK!
BERLİN
BERLİN'DE İKİ KADIN TÜRKÇE KONUŞTUKLARI İÇİN SALDIRIYA UĞRADI
SON DAKİKA... İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İSİMLERİNİ DUYURDU
SON DAKİKA... İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İSİMLERİNİ DUYURDU
KİTAPLARI MİLYONLAR SATAN UZMANDAN TÜRKİYE UYARISI
KİTAPLARI MİLYONLAR SATAN UZMANDAN TÜRKİYE UYARISI
MARMARA ADASI’NDAKİ ORMAN YANGININDA 80 HEKTAR KÜL OLDU
MARMARA ADASI’NDAKİ ORMAN YANGININDA 80 HEKTAR KÜL OLDU
METEOROLOJİ
METEOROLOJİ'DEN HAVA DURUMUYLA İLGİLİ SON DAKİKA UYARISI: SICAKLIKLAR ARTACAK
MARMARA DENİZİ’NDE ‘YUNUS SAYIMI’ YAPILDI… YUNUSTAN ÇOK ÇÖP ÇIKTI!
MARMARA DENİZİ’NDE ‘YUNUS SAYIMI’ YAPILDI… YUNUSTAN ÇOK ÇÖP ÇIKTI!
KANSERİ TANISIN DİYE HÜCREYE GÖZLÜK TAKILDI
KANSERİ TANISIN DİYE HÜCREYE GÖZLÜK TAKILDI
ÇANKIRI
ÇANKIRI'DA 8 BUÇUK MİLYON YILLIK DEVE KUŞU YUMURTASI BULUNDU
AK PARTİLİ BÜLENT TURAN
AK PARTİLİ BÜLENT TURAN'DAN KAZ DAĞLARI VE SALDA GÖLÜ AÇIKLAMASI
TÜRKİYE
TÜRKİYE'NİN GİZEMLİ MAĞARALARI ARAŞTIRILIYOR
VALİ AÇIKLADI! TERÖRDEN TEMİZLENEN İLİMİZDE PETROL REZERVİ BULUNDU
VALİ AÇIKLADI! TERÖRDEN TEMİZLENEN İLİMİZDE PETROL REZERVİ BULUNDU
KAMU İŞÇİSİNE YÜZDE 8+4 ZAM
KAMU İŞÇİSİNE YÜZDE 8+4 ZAM
DİYARBAKIR
DİYARBAKIR'IN LİCE İLÇESİNDE 4,2 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM!
METEOR YAĞMURU TÜRKİYE’DEN DE TAKİP EDİLEBİLECEK
METEOR YAĞMURU TÜRKİYE’DEN DE TAKİP EDİLEBİLECEK
EN GÜZEL KAVURMA TARİFLERİ....
EN GÜZEL KAVURMA TARİFLERİ....
TUZ DAĞI
TUZ DAĞI'NA YABANCI TURİST İLGİSİ
SON DAKİKA! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN
SON DAKİKA! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BAYRAM MESAJI
SON DAKİKA… AKAR’DAN SONDAJ MESAJI: BU BİR TEHDİT DEĞİL
SON DAKİKA… AKAR’DAN SONDAJ MESAJI: BU BİR TEHDİT DEĞİL
Haber Yazılımı