Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 11:41 Bu haber 980 kez okundu
 
FETÖ Tahliyelerinin Potansiyel Darbe Tetikçiliğine Ne Tür Etkisi Olabilir?
- Haberi
 FETÖ Tahliyelerinin Potansiyel Darbe Tetikçiliğine Ne Tür Etkisi Olabilir?

 FETÖ Tahliyelerinin Potansiyel Darbe Tetikçiliğine Ne Tür Etkisi Olabilir?

Türkiye ne badireler atlattı? Eğer Türkiye Cumhuriyeti Devleti ulu çınarlar gibi dimdik ayakta duruyorsa inanın bu bir mucize. 

Felaket tellallığı yapmak istemem ama yeni badireler bekliyor güzel ülkemizi!

Şeytanın aklına dahi gelmeyen kurguların, kaos odaklarının plan projesi olabileceği kimin aklına gelirdi?

 

İşe Sarıkız, Ayışığı, Yakamoz, Eldiven soruşturmalarıyla başladılar.

 

İddiaya göre bunlar; Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan başbakanlığındaki AK Parti hükümetlerini devirmek için 2002-2004 yıllarında planlanan darbe girişimleriydi.

 

17 Mayıs 2006’da Avukat Alparslan Arslan’ın Danıştay 2. Daire’ye gerçekleştirdiği saldırı sonrasında hazırlanan dava iddianamesinde, terör eyleminin “Ergenekon” tarafından gerçekleştirildiği, amacının ise “kaos ve kargaşa ortamı yaratmak” olduğunu gündeme taşıdılar.

 

Oysa Ergenekon Balyoz Sarıkız Ayışığı Yakamoz ve Askeri Casusluk davalarının hedefi; uyduruk sahte delillerle Türk askerinin mukavemetinin kırılmasıydı.  Kısmen başardılar.

 

“Derin devletle yüzleşme” iddiasıyla başlatılan Ergenekon davalarında çok sayıda isim yargılandı.

21 Nisan 2016 tarihinde üst mahkeme, dava sürecinin yeniden ele alınmasını kararlaştırdı.

 

Allahtan yargı ‘Ergenekon diye bir örgütün olmadığına’ karar verdi de mağdurlar gün yüzü gördüler.

 

Lakin bu süreç 15 Temmuz darbe kalkışmasına kadar aldı başına gitti.

 

Bülent Arınç Fetö Kumpasında Nasıl Kozmik Odanın Anahtarı Yapıldı?

19 Aralık 2009’da başkent Ankara’nın Çukurambar semtinde oturan Bülent Arınç’ın bazı askeri personel tarafından takip edildiği haberi gündeme bomba gibi düştü. 

Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı’nda görevli Özel Kuvvetler mensubu bir albay ve bir binbaşı, Bülent Arınç’a yönelik suikast hazırlığı yaptıkları iddiası ile derdest edildiler.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı takip ettikleri öne sürülen iki subayın görev yaptığı Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara Bölge Başkanlığı’nda aramalar yapıldı. 

Daha sonra HSYK Teftiş Kurulu'nca hazırlanan raporda Kozmik Oda’nın kapısının nasıl aralandığı, Arınç’a suikastla suçlanan subayların aslında kimi takip ettikleri, FETÖ’cü hâkimin ne kadarlık belgeye el koyduğu, devletin sırlarını casusluk için ele geçirme amacına yönelik bir kumpas olduğu ayrıntılarıyla anlatıldı.

Sonuçta FETÖ terör örgütünün Bülent Arınç  üzerinden  kurguladığı kumpasla Kozmik Oda’ya sızdığı ortaya çıksada, kumpasa taşeronluk yapan kiralık aktör işi pişkinliğe vurdu.

Şimdi bu adam çıkıp, milletin aklıyla dalga geçercesine  Fetö terör örgütüne övgüler düzüyor.

Pompocu genel müdür,  evine gelen temizlikçi daire başkanı kadın senaryosunu hem yazıyor hem oynuyor.

Maşallah tam tuluatçı, inanın Dümbüllü'ye rahmet okutur.

15 Temmuz Gecesi Genelkurmayda Ne Yaşandı?

Genelkurmay Karargâhı, hem darbecilerin ordunun kontrolünü ele geçirme çabaları hem de Karargâh dışındaki protestolar nedeniyle 15 Temmuz gecesinin en kritik merkezlerindendi.

TBMM Darbe Araştırma Komisyonu'nun raporuna göre, MİT’e gelen ihbar ardından saat 16.03’te MİT Müsteşar Yardımcısı, 16.30’da ise Müsteşar Hakan Fidan Karargâh’a gitti.

Karargâhta Fidan, dönemin Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in de katıldığı bir toplantı yapıldı.

Toplantı ardından Akar, Türk hava sahasında askeri hava araçların havalanmaması, zırhlı araçların hareketlerinin durdurulması gibi bazı kararları tebliğ etti ve çalışma odasına geçti.

Akar, Çolak'ı da kontrol için Kara Havacılık Komutanlığı’na gönderdi. Çolak, herhangi bir olağanüstü duruma rastlamadığını bildirecekti.

Fidan ise darbecilerin Karargâh’ta harekete geçmesinden yaklaşık 10 dakika önce, o dönem Genelkurmay Protokol Şube Müdürlüğü'nde görevli eski Üsteğmen Kübra Yavuz tarafından uğurlanarak buradan ayrılacaktı.

15 Temmuz Çatı Davası'nın iddianamesine göre darbe faaliyeti saat 20.30 sıralarında başladı. Bu saatten sonra faaliyet Dişli, Mehmet Partigöç, Orhan Yıkılkan ve Ramazan Gözel tarafından yürütüldü.

Dişli, saat 21.00’de Genelkurmay Başkanı Akar'ın makam odasına girerek, “Komutanım, operasyon başlıyor, herkesi alacağız, taburlar, tugaylar yola çıktı, biraz sonra göreceksiniz” diyerek darbeyi tebliğ etti.

Verdiği ifadeye göre, söylenenlere tepki gösteren Akar, kısa süre sonra bir grup asker tarafından derdest edildi.

Saat 21.20 civarında, Akıncı Üssü’nden gelen Özel Kuvvetler Komutanlığı personelini taşıyan bir otobüs Karargâh’a ulaştı. Genelkurmay İkinci Başkanı Yaşar Güler de bu sıralarda makam odasında etkisiz hale getirildi.

Genelkurmay Nizamiyesi'ndeki Üsteğmen Muhammet Reşit Budak, Güler'i Akıncı Üssü'ne götürmek isteyen Güler'in emir subayı Mehmet Akkurt'u beylik tabancasıyla vurarak öldürdü. Akkurt, o gece öldürülen ilk şüpheli oldu.

Bu sivillerden, ‘Gülen Hareketi’nin Hava Kuvvetleri imamı’ olduğu öne sürülen Adil Öksüz, 15 Temmuz’da Kazan’a arsa bakmaya gittiğini söyleyecekti.

İddianamedeki baz ve HGS kayıtlarına göre ise Öksüz, 27 Aralık 2015’ten itibaren 15 Temmuz’a kadar 12 kez Ankara’daki üs yakınlarına gelmişti.

Akıncı Üssü iddianamesine göre, Yine Gülen yapılanmasıyla bağlantılı olmakla suçlanan Kemal Batmaz (Batmaz, Adil Öksüz’le 11 Temmuz 2016’da aynı uçakla ABD’ye gidip iki gün sonra aynı uçakla ABD’den dönmüştü) ve Harun Biniş de bu bölgeye arsa bakmak için gittiklerini iddia edecekti.

Girişimin başarısızlığı ardından sabah saatlerinde darbeciler, Akar’ın üsten ayrılmasını kabul etti.

Akar dışında, girişimin önemli isimlerden olmakla suçlanan Mehmet Dişli’yi de taşıyan helikopter, üsten havalanarak Çankaya’daki Başbakanlık Köşkü’ne gitti.

TBMM’nin 15 Temmuz raporuna göre, darbeciler 10.41’de üssü terk etmeye başladı.

Sabah saatlerinde jetler, Akıncı Üssü’ndeki pist ve taksi yollarını vurdu. 15.30’da Orgeneral Ünal ve serbest kalan 10 havacı General Karargâh’a geçti.

Akın Öztürk daha sonra Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na gitti. Saatler sonra Hulusi Akar kamuoyunun önüne çıkacaktı.

Adil Öksüz ise savcılık sorgusunun ardından tartışmalı şekilde serbest bırakılacaktı.

Fetöcü Adil Öksüz'ü Serbest Bırakanlar Beraat Etti

Adil Öksüz’ün serbest bırakılmasında sorumlulukları bulunduğu iddiasıyla yargılanan 28 kişinin davasında karar çıktı.

Mahkeme, arasında eski Başbakanlık Müşaviri Ali İhsan Sarıkoca’nın bulunduğu 24 sanığın beraatine karar verirken, iki sanık astsubayı “görevi kötüye kullanmak” suçundan 5 ay hapis cezasına çarptırdı.

 Mahkeme, bu cezayı “o günün şartları” gerekçesiyle 5 aya indirdi ve bu cezayı da erteledi.

Harâba kul olduk bezm-i elemde

Abat olsak da bir, olmasak da bir!

Düştük çare nedir dâma âlemde

Azat olsak da bir, olmasak da bir!

Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak adli kontrol şartıyla tahliye  edildi tutuksuz yargılanan Mehmet Altan  beraat etti

Zaman tünelinde yolculuğa ne dersiniz?

Mehmet ve Ahmet Altan, 15 Temmuz darbe girişiminden bir gün önce katıldıkları bir televizyon programında, 'darbe çağrışımıyla subliminal mesaj içeren söylemlerde bulunmak' gerekçesiyle 10 Eylül 2016'da gözaltına alındılar.

Nazlı Ilıcak ise 30 Temmuz 2016'da 'Silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etmek'ten tutuklanmıştı.

Sanıklar, 15 Temmuz darbe girişimini "önceden bildikleri ve darbe çağrışımı yaptıkları" iddiasıyla İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandılar.

Mahkeme 16 Şubat 2018'de tüm sanıkları "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan, Türk Ceza Kanunu'nun 309/1. maddesi uyarınca ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.

Şansları varmış ipten döndüler!

Yargıtay'ın bozma kararı sonrasında yeniden yargılanmasına devam edilen Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılandığı davada, beraat ve tahliye kararları havada uçuştu.

Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında adli kontrol şartıyla tahliye kararı verilirken, tutuksuz yargılanan Mehmet Altan'a ise beraat verildi.

Daha öncede AYM, kapatılan Zaman gazetesiyle ilgili davada yargılanan Ali Bulaç'ın "kişi özgürlüğü ve güvenliği ile ifade özgürlüğü" haklarının ihlal edildiğine hükmetmiş, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın başvurularını reddetmişti.

"FETÖ-PDY" medya yapılanması davasında haklarında tahliye kararı çıkan Nazlı Ilıcak 30 Temmuz 2016 ve Ahmet Altan 23 Eylül 2016’dan  bu yana tutukluydu.

Nazlı Ilıcak çıkışta "Cezaevinde kalanları Allah kurtarsın diyorum. Lütfen onları unutturmayın, olur mu? Bu infaz yasası bir an önce çıksın lütfen" diye konuştu.

Nazlı Ilıcak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 1 yıl önce yazdığı mektupta Erdoğan'dan özür dilemiş ve "Beni bu kuyudan çıkarabilir misiniz?" diye sormuştu.

Anlaşılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu mektuba ilgisiz kalmamış.

Nazlı Ilıcak'ın Bir an Önce Çıksın Dediği İnfaz Yasası Neleri Kapsıyor?

Hazırlıkları süren ‘ikinci yargı paketi’ ‘infaz’ düzenlemesiyle siyasetin gündemine gelecek.

  • Düzenlemeden yararlanarak şartlı salıverme yoluyla tahliye olacak hükümlüler bazı suçları işlediklerinde ‘infazları yanmayacak’. Böylece kalan cezalarını çekmek için yeniden cezaevine girmeyecekler.
  • Şartı ceza indirimi ve denetimli serbestliğin yeniden düzenlenmesi olarak isimlendirilen af yasası teklifi hükümlü ve tutuklu olanların kesinleşmiş cezalarında, cezaların toplamından bir defaya mahsus olmak üzere 5 yıl indiriim yapılmasını kapsamakta.
  • Cezaevindeki hükümlü ve tutukluların indirim yapıldıktan sonra infazı gereken ceza kalmazsa cezaevinden tahliyeler söz konusu olacak.
  •  Af yasası ceza indirimi denetimli serbestlik yasası terör, tecavüz, kadın ve çocuğa şiddeti kapsamasa da infaz yasası gereğince adli suçlarda cezanın yüzde 66’sının yatılması şartı yüzde 50’ye çekilecek.

Belki yarın belki yarından da yakın Af Çıkıyor Cezaevleri boşalıyor

Cezaevlerindeki insan sayısı 300 bine ulaşmış  durumda. Cezaların infazına ilişkin Meclis'te bu konuda ortak mutabakatın sağlanması kesin gibi.

Kader mahkumlarının başında Alaaddin Çakıcı var.  Zaten MHP Lideri Devlet Bahçeli ikide bir af çağrısı yapıp duruyor.

AK Parti iktidarının daha fazla Bahçelinin talebine kulak tıkaması  mümkün değil.

Piyango fetöcülere vuracak. Bir tarafta kader mahkumları için af isteyen Bahçeli diğer tarafta Fetöcülerin avukatlığına soyunmuş Arınç , bu süreci hızlandırıyor.

Benim merak ettiğim Fetöcülere zeytin dalı uzatan siyasiler mi yoksa devletin karar alıcılar mı?

Aklıma ne geliyor? Acaba devletin karar alıcıları tavşana kaç tazıya tut mu diyecek?

Devlete ve orduya itibar suikasti düzenleyenler, bu badireyi nasıl atlatacak?

Daha fazla yazamam  dostlar, zülfi yare dokunur!

Yeni sürece itiraz Aşık Dertli'den

Yürü gönül yürü dostundan kalma

Daim hatırını soruver gitsin

Eski düşman sakın dost olur sanma

Arkasından bıyık buruver gitsin

 

Eğer arif isen dünyadan el çek

Yalan meydan aldı tükendi gerçek

Baktın bir düşmanın seni serecek

Sakalına piyaz veriver gitsin

 

Ey Dertli bu alem dost düşman olur

Kişi sevdiğine son pişman olur

Öfke baldan tatlı çok ziyan olur

Hayr et yüzün hake sürüver gitsin

Ömür ÇELİKDÖNMEZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: , FETÖ, Tahliyelerinin, Potansiyel, Darbe, Tetikçiliğine, Ne, Tür, Etkisi, Olabilir?,
Yorumlar
Diğer Haberler
ISPARTA’YA SAHİP ÇIKILMALI
ISPARTA’YA SAHİP ÇIKILMALI
İçişleri Bakanı Soylu: Evden hırsızlıklarda yüzde 45
İçişleri Bakanı Soylu: Evden hırsızlıklarda yüzde 45'in üzerinde azalma oldu
Karabük
Karabük'te balık ölümlerine ilişkin inceleme başlatıldı
TBB Başkanı Feyzioğlu: Bu kadar kalabalık cezaevleri, ıslah etme özelliğini yitirir
TBB Başkanı Feyzioğlu: Bu kadar kalabalık cezaevleri, ıslah etme özelliğini yitirir
 Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de cami açılışına katıldı
MEB
MEB'den 'silahlı eğitim' haberine ilişkin açıklama
'Kutsal Emanetler'in düşman eline geçmesine izin vermedi
Çekmeköy
Çekmeköy'deki orman yangını kontrol altına alındı
Mersin
Mersin'deki Akkale Antik Kenti'nde binlerce yıllık hamam bulundu
DEAŞ operasyonunda ülkelerden örgüte katılanların listesi ele geçirildi
DEAŞ operasyonunda ülkelerden örgüte katılanların listesi ele geçirildi
Çevreyi korumaya geçen yıl 38,2 milyar lira harcandı
Çevreyi korumaya geçen yıl 38,2 milyar lira harcandı
Konut satışları en fazla Bayburt
Konut satışları en fazla Bayburt'ta arttı, Bingöl'de düştü
Cumhurbaşkanlığında
Cumhurbaşkanlığında 'Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Üst Kurulu' oluşturulsun önerisi
Türkiye Uzay Ajansı
Türkiye Uzay Ajansı'nda kadro ve unvanlar kararnameyle belirlendi
THY Genel Müdürü Ekşi: Biz bu yıl da birçok kimsenin imreneceği kadar kar edeceğiz
THY Genel Müdürü Ekşi: Biz bu yıl da birçok kimsenin imreneceği kadar kar edeceğiz
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda kabul edildi
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda kabul edildi
Mersin
Mersin'de bir evde çıkan yangın söndürüldü
Yeni vergi düzenlemesi Meclis
Yeni vergi düzenlemesi Meclis'ten geçti
Mersin
Mersin'de boşanmak isteyen eşini öldüren sanık hakim karşısında
Kayseri
Kayseri'de bin 300 metre uzunluğunda yer altı şehri bulundu
Yargıtay TÜRKSAT baskını davası sanıklarının cezasını onadı
Yargıtay TÜRKSAT baskını davası sanıklarının cezasını onadı
Kılıçdaroğlu: Biz başörtüsü meselesini Türkiye
Kılıçdaroğlu: Biz başörtüsü meselesini Türkiye'nin bir numaralı sorunu haline getirdik
Kökdere’nin düğünü 4 bin kişiyi yemekte buluşturdu
Kökdere’nin düğünü 4 bin kişiyi yemekte buluşturdu
Dalış eğitiminde şehit olan astsubay son yolculuğuna uğurlandı
Dalış eğitiminde şehit olan astsubay son yolculuğuna uğurlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tarım arazilerinin bölünmesi sorununa kalıcı çözüm getireceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tarım arazilerinin bölünmesi sorununa kalıcı çözüm getireceğiz
Yaban hayvanları eylem planlarında sona yaklaşıldı
Yaban hayvanları eylem planlarında sona yaklaşıldı
Oktar
Oktar'ın cezaevindeki üyelerine gönderdiği "motivasyon mektupları" ortaya çıktı
Eski Genelkurmay Başkanı Büyükanıt vefat etti
Eski Genelkurmay Başkanı Büyükanıt vefat etti
Kişisel Verileri Koruma Kurumundan
Kişisel Verileri Koruma Kurumundan 'suç duyurusu' kararı
Şehitlerin cenazesini kaçıran PKK
Şehitlerin cenazesini kaçıran PKK'lı terörist yakalandı
Emine Erdoğan: Araştırmalar doğru beslenmenin otizmin belirtilerini hafiflettiğini gösteriyor
Emine Erdoğan: Araştırmalar doğru beslenmenin otizmin belirtilerini hafiflettiğini gösteriyor
Sıcaklıklar azalacak, yağışlı hava geliyor
Sıcaklıklar azalacak, yağışlı hava geliyor
Şehirlerin
Şehirlerin 'dijital ikizi' ile afetlere önlem alınacak
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Üç gencimizden biri işsiz
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Üç gencimizden biri işsiz
Körfez ülkelerinden gayrimenkul fuarına büyük ilgi
Körfez ülkelerinden gayrimenkul fuarına büyük ilgi
15 yabancı terörist savaşçı ülkelerine gönderildi
15 yabancı terörist savaşçı ülkelerine gönderildi
Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
Cem Uzan Türkiye’ye Dönerse Bir Bilen mi Olur Bir Bölen mi?
İçişleri Bakanı Soylu: İHA
İçişleri Bakanı Soylu: İHA'ların tespit ettiği toplamda 1144 terörist etkisiz hale getirildi
Türkiye
Türkiye'nin 2018 vergi rekortmenleri belli oldu
MUZ ATIKLARINDAN ÜRETİLEN ORGANİK GÜBRENİN TANITIMI YAPILDI
MUZ ATIKLARINDAN ÜRETİLEN ORGANİK GÜBRENİN TANITIMI YAPILDI
FETÖ
FETÖ'nün finans kaynaklarına yönelik soruşturmada 56 gözaltı
Gri kategoride aranan terörist Diyarbakır
Gri kategoride aranan terörist Diyarbakır'da yakalandı
Mersin
Mersin'de atık pil toplayan öğrencilere hediye verildi
HER ŞEYİN BAŞI DENETİM!
HER ŞEYİN BAŞI DENETİM!
Erdemli
Erdemli'de "Mevlid-i Nebi Haftası" etkinliği
Türkiye
Türkiye'den ABD'nin yasa dışı Yahudi yerleşim kararına tepki
'F-35 konusunda uzlaşmaz tavır sürerse başka arayışlara gireceğimizi Trump'a ilettik'
Suikast timinin başındaki Şükrü Seymen 4 kez müebbetle cezalandırıldı
Suikast timinin başındaki Şükrü Seymen 4 kez müebbetle cezalandırıldı
Uzmanlardan hava kirliliği
Uzmanlardan hava kirliliği 'ölümcül olabilir' uyarısı
Afyonkarahisar
Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü, 21 yaralı
FETÖ
FETÖ'nün TSK'daki kripto yapılanmasına soruşturma: 133 gözaltı kararı
Türkiye-İran sınırında 3 dakika arayla 2 deprem meydana geldi
Türkiye-İran sınırında 3 dakika arayla 2 deprem meydana geldi
HİÇBİR ŞEYİMİZ TAM DEĞİL!
HİÇBİR ŞEYİMİZ TAM DEĞİL!
Bakan Pakdemirli: Türkiye tarımını dünya markası yapacağız
Bakan Pakdemirli: Türkiye tarımını dünya markası yapacağız
Mersin
Mersin'de 1 ton 15 litre sahte şarap ele geçirildi
Türkiye
Türkiye'nin en yüksek baraj inşaatına 'kadın eli'
 Erdoğan: Halkının sahip çıktığı bir ülkeyi hiçbir gücün ve etkinin yıkabilmesi mümkün değildir
Erdoğan: Halkının sahip çıktığı bir ülkeyi hiçbir gücün ve etkinin yıkabilmesi mümkün değildir
Devlet üniversitesinde okuyan öğrenciler daha
Devlet üniversitesinde okuyan öğrenciler daha 'mutlu'
Türk Üretiminin Kalitesi Uluslararası Pazarda Sergilendi
Türk Üretiminin Kalitesi Uluslararası Pazarda Sergilendi
Dördüzler Prematüre Günü
Dördüzler Prematüre Günü'nün ilgi odağı oldu
Bursa
Bursa'da 3,2 büyüklüğünde deprem
Cumhurbaşkanı Erdoğan
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yıldız Kenter için taziye mesajı
Ankara’dan Paramparça Siyaset  İstihbarat Raporu
Ankara’dan Paramparça Siyaset İstihbarat Raporu
'Türk bayrağı altında doğduk Türk bayrağı altında da öleceğiz'
Sigara birçok kanser türü için risk faktörü
Sigara birçok kanser türü için risk faktörü
'Ölümsüz sevginin' fotoğrafı çeyiz sandığında
Fabrika gibi okuldan ülke ekonomisine 5,3 milyon liralık katkı
Fabrika gibi okuldan ülke ekonomisine 5,3 milyon liralık katkı
Hislere göre hareket edebilen biyonik el geliştirildi
Hislere göre hareket edebilen biyonik el geliştirildi
Türkiye
Türkiye'nin yollarına Avrupa'dan övgü
AHLAKEN ÇÖKMÜŞ DURUMDAYIZ!..
AHLAKEN ÇÖKMÜŞ DURUMDAYIZ!..
Bitlis
Bitlis'te tarihi köprüler eski görkemine kavuşturuluyor
Karaköy
Karaköy'de başörtülü kadına saldırının faili adliyeye sevk edildi
Genelkurmay
Genelkurmay 'çatı' davası hükmü istinafa taşındı
TŞOF
TŞOF'tan sürücülere 'kış lastiği' uyarısı
 Suruç, Mazıdağı, Savur ve Derik belediye başkanlarının yerine görevlendirme
Suruç, Mazıdağı, Savur ve Derik belediye başkanlarının yerine görevlendirme
İzmir
İzmir'deki PKK/KCK operasyonunda 11 kişi tutuklandı
Son bir haftada 1943 düzensiz göçmen yakalandı
Son bir haftada 1943 düzensiz göçmen yakalandı
Karaköy
Karaköy'de kaldırımda yürüyen bir kadın, yanından geçen başörtülü kıza saldırdı
Aksaray
Aksaray'da yolcu otobüsü devrildi: 1 ölü, 20 yaralı
Gaziantep
Gaziantep'te çöken iskelenin altında kalan mühendis yaşamını yitirdi
Haber Yazılımı