Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 14:41
 
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR: SOSYAL MEDYA YASASI BİR İNTİKAM YASASIDIR
BU YASA, BOMBA GİBİ BİR OLAYLA SEZONA VEDA EDEN DİZİ SEZON FİNALİ GİBİ
ISPARTA Haberi
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR:  SOSYAL MEDYA YASASI BİR İNTİKAM YASASIDIR

YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ

 

TBMM’nde dün görüşülen Sosyal Medya Yasası üzerine İYİ Parti adına bir konuşma yapan Milletvekili Dr. Aylin Cesur iktidara seslendi ve en çok gençlerin kullandığı ama artık çağdaş dünyanın iletişim yolu olan ve herkesin kullandığı sosyal medyaya yasaklar gelmesini eleştirdi.

 

OYMOYYOK’a KARŞI HAZIRLANMIŞ BİR YASADIR

 

Milletvekili Cesur, sosyal medya yasasının, gençlerin daha çok yeni olarak OYMOYYOK sloganı ile verdiği tepkinin iktidar tarafından bir cezalandırmaya tabi tutulduğunu ve düşünülmeden hazırlanmış bir tepki Yasası olduğunu söyledi. Daha birkaç hafta önce Netflix'te yaşanan ve Türkiye'nin milyonlarca lira dizi ihracatı gelirini çöpe attığı, yüzlerce sektör çalışanının işsiz kaldığı RTÜK-Netflix tartışmasının ardından iktidar ve küçük ortağınızın hedefinde bu defa dünyada milyarlarca kullanıcıya sahip Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarının olduğunu belirtti ve  daha bu olayın kırkı çıkmadan önümüze bir kanun teklifi getirdiniz, "manidar" diye de ekledi.

 

GENÇLER İŞSİZ, UMUTSUZ AMA CESUR VE KARARLI

 

Bu platformları en çok gençlerin kullandığına dikkat çeken Milletvekili Aylin Cesur; “Gençlerimiz cesur, gençlerimiz kararlı ve sabırlı. Seslerini duymadınız, bu defa duydunuz sandık, sanmışız çünkü duyup da çözüm üretmek yerine elinizde kalan son mermiyi de onları cezalandırmakta değerlendirdiniz dedi ve ekledi: madem gençler "Oy moy yok" dediler, intikamı acı olsun  diyerek bu yasayı sezon finali olarak koydunuz önümüze”

 

AMAÇ UNUTULMASI İSTENEN İÇERİKLERİ KALDIRMAK

 

Esas getirilmek istenenin, getirilecek sınırlamalarla bu platformları yıldırmak ve kaçırmak, meydanı da havuza bırakmak diyen Cesur; kısaca, yasanın bir amacının da içerik kaldırmak olduğunu belirtti.

 

Cumhuriyet tarihi boyunca işsizlerin çalışanlardan daha fazla olduğu bir dönemin görülmediğini ekleyen Aylin Cesur; gelin, sorunları çözün, biz size yardım da edelim ama vatandaşın derdini haykıracağı iletişim kanallarını zapturapt altına almayın diye seslendi.

 

DİZİNİN SONU BELLİ:

TÜRKİYE’NİN YOLU, ATATÜRK’ÜN YOLU

 

Sezonu böyle kapatsanız da bilesiniz ki bu dizinin sonu belli, onu da ben söyleyeyim: Büyük Atatürk'e dil uzatılamayan, uzatan ve lanet okuyanların tıpkı gittiği yerde Türklükten istifa etse bile barınamayan, Sarayın Şeyhülislamı Mustafa Sabri gibi kaçacak yer arayan veya kalırsa da Türkiye Cumhuriyeti adil mahkemelerinde yargılanacağı hukuk devleti Türkiye.

 

ALİ ERBAŞ İSTİFA ETMELİ

 

Diyanet İşleri Başkanı o zat istifa etmelidir, etmezse o kurum yok hükmündedir şeklinde Erbaş’ı istifaya çağıran Milletvekili Aylin Cesur; Türkiye Cumhuriyeti'nin yolu belli dedi ve AK Parti Milletvekilleri SALİH CORA ve RECEP ÖZEL’in Hadi oradan ya, hadi oradan diye bağırması üzerine, “Niye savunuyorsunuz? Niye savunuyorsunuz? Siz mi yaptırdınız?  diye sordu ve Milletvekilleri tarafından alkışlarla karşılandı.

 

Türkiye’nin çağdaş bir cumhuriyet olduğunu ve doksan yedi yıl boyunca böyle geldiğini, gelen ve giden iktidarlarla böyle devam ettiğini ve demokrasi zemininin de dışında yaşananların ve bunalımların da cumhuriyetin temelini sarsamadığını sözlerine ekledi.

 

 YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ

 

Tepki yasalarının yapana faydası olmadığını, olmayacağını söyleyen Cesur, sözlerini “neyi yasaklarsanız yasaklayın yolcudur Abbas, bağlasan durmaz” diye tamamladı ve alkışlarla kürsüden uğurlandı.

 

Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un konuşmasının tam metni:

 

Sayın Başkan, Değerli Milletvekilleri,

Genel Kurulu saygıyla selamlıyorum.

 

1 hafta önce Netflix’le yaşanan ve Türkiye’nin milyonlarca lira dizi ihracatı gelirini çöpe attığı, yüzlerce sektör çalışanının işsiz kaldığı RTÜK, Netflix tartışmanın ardından, iktidarınız ve küçük ortağınızın hedefinde bu defa, dünyada milyarlarca kullanıcıya sahip, twitter, facebook, instagram gibi sosyal medya platformları var. Daha bu olayın 40’ı çıkmadan, önümüze bu kanun teklifini getirmeniz manidar. En çok gençler kullanıyor bu platformları ve gençler korkusuzlar.

 

Gençlerimiz cesur, gençlerimiz kararlı ve sabırlılar.

Seslendiler daha önce size; işsiziz, duymadınız. KYK borcumuz var duymadınız. Atayacağız dediniz, KPSS kazandılar, atamadınız. ODTÜ’de mezuniyette pankart açtı çocuklar, Dilan ve arkadaşları, içeri aldınız. Rektörü biz yollarız, işe biz kimi istersek onu alırız, bedelliye af mı, uzaktan eğitim mi, ı-ıh yapmayız. Ve gençler OY MOY YOK dedi; duydunuz. Sandık..sandık diyorum; çünkü duyup da onların derdini dinlemek yerine, siz elinizde kalan son ilacı da yanlış kullanıyorsunuz. Sayısal çoğunluğunuzla çözüm yasaları yapmak yerine, hak arayanların sesi baroları böldünüz, ses edeceklere yeni kolluk yaratalım işte bekçiler dediniz, şimdi de gençler madem oymoyyok dediler; intikamı acı olsun diyerek bu yasayı koydunuz sezon finali olarak..

 

Bu yasa bir intikam yasasıdır ve aslında, iktidarın Z kuşağına ulaşamadığının bir kabulü niteliğindedir.

 

21. yüzyıl da dijital dönüşüm tüm dünyada bütün hızıyla devam ederken, dünya bilgi ve iletişimi en hızlı şekliyle sosyal medya platformları ile sağlarken, bu kanun teklifi, yaşadığımız dünyanın ve çağın gerçeklerinden uzaktır.

 

Burada esas yapılmak istenilen, getireceğiniz sınırlamalarla, bu platformları yıldırmak ve kaçırmak. Meydanı da havuza bırakmaktır.  Kısaca; özgür değil, iktidara bağımlı bilgiyi topluma egemen kılmak.

 

Teklifin bir özelliği daha var. O da “içeriğin kaldırılması” meselesi.

 

Eskiler daha iyi bilir, zira yeni jenerasyonlar ya siliyor ya da arşive atıyor; sevgililer ayrıldığı zaman, ya da yakın bir dostunuzla küstüğünüz zaman fotoğraflar kesilirdi; biran evvel unutmak için küssünüz ya. Siz de hatırlamak istemediğiniz eski yol arkadaşlarınızdan, ilgili bilgi, belge, fotoğraflardan kurtulma derdine düştünüz, doğaldır. Tüm bunları unutmak, unutturmak istiyorsunuz, doğaldır da; birlikte yürüdüğünüz yollar artık çalı ve sazlık oldu 18 yılda, siz bir an evvel vatandaşa iş, ekmek, adalet, huzur vermek yerine hataları unutturmak için, yok etmeyi tercih ediyorsunuz. Çok mu muhalif, trol tak koluna, çok mu cesur, iftira at izi kalsın, çok mu konuşuyor, hapse at, susar..

 

Küçük ortak haklı teklifi yapmakta; İktidar hakkında geçmişte yaptığı konuşmaları silmezse hafızalardan, TC’nin inmesine, gençliğe hitabenin yeniden okutulmasına, Tank Palet’in satışına ve sizin açılım sürecindeki megrili eğlencelerinize rağmen ortaklık için bir kulp bulmak zor ve beka için falan diye inandırmak da imkansız..

 

Sosyal Medya paylaşımları yüzünden hakkında işlem başlatılan binlerce insan varken, bırakın paylaşım yapmayı, insanlar evlerinde konuşmaya korkarken neden çekiniyorsunuz ve sezonu böyle bir bomba ile kapatıyorsunuz anlamak imkansız. Hafızaları silmenin, aç yatan boş midelerdeki sancıyı dindirmenin yolu bu değil.

 

Bu düzenleme bilgiye savaş açmaktır.

Bu düzenleme, artık bu ülkeden gitmenin hayallerini süslediği gençliğe savaş açmaktır.

Bu düzenleme bir intikam yasasıdır.

Ancak intikamların sonu acıdır; siz bu düzenleme ile sadece gençleri cezalandırmıyorsunuz,

Ülkemizi biraz daha karartıyorsunuz.

 

Değerli İktidar sahipleri;

2020’de milletimizin ödeyemediği kredi borçları var, kredi kartı borçları var, faturaları var, kiraları var, eşe dosta akrabaya borçları var. Cumhuriyet tarihî boyunca işsizlerin çalışanlardan daha fazla olduğu bir dönemi ilk kez yaşıyor Türkiye. 18 yıldır siz yönetiyorsunuz ülkeyi ve kaçış yok, sorumlusu belli bunların, gelin bunu çözmeye çalışın, yardım da edelim ama vatandaşın derdini haykıracağı iletişim kanallarını da zapturapt altına almayın.

 

Hedefini muasır medeniyetler seviyesine erişmek olarak koyan 1920’lerin Türkiye’sinden, ondan koşar adımla uzaklaşsa da sizinle 2020’lerin Türkiye’si, bu yasa yakışmadı.

Hayaliniz tepkisiz bir toplum yaratmak, bizim ki özgür, özgürce istediği yere giden, istediği işe varsa liyakatı giren, özgürce konuşan Türkiye yaratmak.

 

Sezonu böyle kapasanız da biliniz ki; bu dizinin sonunu ben söyleyeyim:

 

Büyük Atatürk’e dil uzatılamayan, uzatan ve lanet okuyanların, tıpkı, gittiği yerde Türklükten istifa etse bile barınamayan Saray’ın Şeyhülislamı Mustafa Sabri gibi kaçacak yer arayan veya kalırsa da Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinde yargılanacağı hukuk devleti Türkiye!

 

Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanı o zat istifa etmelidir, etmez ise o kurum yok hükmündedir.

 

Türkiye Cumhuriyetinin yolu belli..

Türkiye çağdaş bir cumhuriyet, doksan yedi yıl boyunca böyle gelmiş. Biz geçici olarak buradayız. Gelen ve giden iktidarlar ve demokrasi zemini dışında yaşananlar ve bunalımlar ile cumhuriyetin temeli sarsılmamış.

 

Temel; yasalar önünde eşitlik, hukukun üstünlüğü, din ve vicdan hürriyetini teminat altına alan laikliktir.

Türkiye demokratik cumhuriyettir ve bunlardan vazgeçemeyecektir..

 

Nereden mi biliyorum; Yüz yıldır demokrasiyi ve çağdaşlığı seçen millî irade size izin vermeyecektir değerli arkadaşlar.

 

Tepki yasaları hukuk devletlerinde olmaz, mutlak monarşilerde olur, diktatoryal rejimlerde olur.

Yapana faydası hiç olmamış yasakların.

Ne yaparsanız yapın, neyi yasaklarsanız yasaklayın; YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ.

Yüce Meclisi saygıyla selamlıyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, AYLİN, CESUR:, , SOSYAL, MEDYA, YASASI, BİR, İNTİKAM, YASASIDIR,
Yorumlar
Diğer Haberler
BELEDİYE KİRACILARDAN KİRA ALMAYACAK
BELEDİYE KİRACILARDAN KİRA ALMAYACAK
HER TÜRLÜ MÜDAHALEYİ EDEBİLECEK GÜCE SAHİBİZ
HER TÜRLÜ MÜDAHALEYİ EDEBİLECEK GÜCE SAHİBİZ
Bu başkan yapım işinde fos yıkım işinde çoş çoş çoş…
Bu başkan yapım işinde fos yıkım işinde çoş çoş çoş…
MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ
MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ'E ÖNEMLİ ZİYARET
Sinema salonları yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı
Sinema salonları yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı
ISBAŞ’ta bayilik sistemine geçildi
ISBAŞ’ta bayilik sistemine geçildi
Ayazmana’nın özlemle beklediği asfalt çalışması başladı, muhtar iki adak kesti
Ayazmana’nın özlemle beklediği asfalt çalışması başladı, muhtar iki adak kesti
ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR
ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR
YAKUP ÜSTÜN
YAKUP ÜSTÜN'DEN SAYIN CUMHURBAŞKANINA,
YALVAÇ’TA İYİ PARTİ YÖNETİMİ DÜŞTÜ!
YALVAÇ’TA İYİ PARTİ YÖNETİMİ DÜŞTÜ!
Eğirdir İYİ Parti’de topluca istifa
Eğirdir İYİ Parti’de topluca istifa
SÜTÇÜLER’DE BETON YOL SEVİNCİ
SÜTÇÜLER’DE BETON YOL SEVİNCİ
İL BAŞKANLIĞINA RECEP AVCU ATANDI
İL BAŞKANLIĞINA RECEP AVCU ATANDI
ISPARTA BU TARİHE DİKKAT
ISPARTA BU TARİHE DİKKAT
İYİ PARTİ’DE KAVGA SÜRÜYOR
İYİ PARTİ’DE KAVGA SÜRÜYOR
Batıkent’te üç caddede asfalt çalışmaları başlatıldı
Batıkent’te üç caddede asfalt çalışmaları başlatıldı
ÜRETİMİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ TKDK’DAN ISPARTA’YA REKOR PROJE BAŞVURUSU!!!
ÜRETİMİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ TKDK’DAN ISPARTA’YA REKOR PROJE BAŞVURUSU!!!
Kaçakçılık ve Organize şubesinden Temmuz ayı raporu
Kaçakçılık ve Organize şubesinden Temmuz ayı raporu
ISPARTA
ISPARTA'DA OTOMOBİLİN PENCERESİNDEN SARKAN ÇOCUK FOTOĞRAFI POLİSİ HAREKETE GEÇİRDİ
ISPARTA
ISPARTA'DA AYAĞINDAN YARALANIP KANYONDA MAHSUR KALAN ZİYARETÇİ KURTARILDI
ÖZGÜR TANDOĞAN’IN YERİNDE OLSAM
ÖZGÜR TANDOĞAN’IN YERİNDE OLSAM
ISPARTA
ISPARTA'DA KAMYONET İLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI 2 KİŞİ ÖLDÜ
Hilmi Tütüncü Yalvaç
Hilmi Tütüncü Yalvaç'ın haklarını ne zaman savunacak ?
İSTİFA
İSTİFA
İYİ Parti
İYİ Parti'de Aylin Cesur çatlağı!.
Prof. Dr. İbrahim Diler’in Kurban Bayramı Mesajı
Prof. Dr. İbrahim Diler’in Kurban Bayramı Mesajı
İYİ Partili İl Genel Meclisi Üyesi partisinden istifa etti İstifa ederken kimi suçladı? İşte o açıklama
İYİ Partili İl Genel Meclisi Üyesi partisinden istifa etti İstifa ederken kimi suçladı? İşte o açıklama
MİLLETVEKİLİ ÖZEL
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN BAYRAM MESAJI
ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU
ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU
ITSO’dan Mahkum ve Mahkum Yakınlarına Destek; İlker Övey’den ITSO’ya Teşekkür
ITSO’dan Mahkum ve Mahkum Yakınlarına Destek; İlker Övey’den ITSO’ya Teşekkür
Modernevler sakinlerinin asansörlü üst geçit sevinci
Modernevler sakinlerinin asansörlü üst geçit sevinci
Başdeğirmen: Tüm köylerimiz bizimdir
Başdeğirmen: Tüm köylerimiz bizimdir
15 yaşında Süper Lig kapısını araladı
15 yaşında Süper Lig kapısını araladı
Kardeş belediyelerden, Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
Kardeş belediyelerden, Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
O azmin timsali
O azmin timsali
Milliyetçi Hareket Partisi Isparta il Başkanı Basri Sönmez Bayram Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi Isparta il Başkanı Basri Sönmez Bayram Mesajı
SAV KASABASI DEV ADIMLARLA ISPARTA ‘NIN YENİ BİR İLÇESİ OLMA YOLUNDA
SAV KASABASI DEV ADIMLARLA ISPARTA ‘NIN YENİ BİR İLÇESİ OLMA YOLUNDA
İYİ PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI VE 7 İLÇE BAŞKANI PARTİDEKİ GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ
İYİ PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI VE 7 İLÇE BAŞKANI PARTİDEKİ GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ
AYLİN CESUR; KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI
AYLİN CESUR; KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI
Isparta Belediyesi Kurban Bayramına hazır
Isparta Belediyesi Kurban Bayramına hazır
Bayramda otobüsler 4 gün ücretsiz
Bayramda otobüsler 4 gün ücretsiz
İYİ PARTİ
İYİ PARTİ'DE 500'DEN FAZLA İSTİFA
TULUMUNA "DATOME" YAZAN HEMŞİREYE ÜNLÜ BASKETBOLCU FORMA HEDİYE ETTİ
TULUMUNA "DATOME" YAZAN HEMŞİREYE ÜNLÜ BASKETBOLCU FORMA HEDİYE ETTİ
Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı
Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun Kurban Bayramı Mesajı
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN BAYRAM MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN BAYRAM MESAJI
ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER Canlı Yayında
ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim DİLER Canlı Yayında
Isparta
Isparta'da denetimler sıklaştırıldı...
DELEGESİNDEN KORKAN O MAKAMI İŞGAL ETMESİN
DELEGESİNDEN KORKAN O MAKAMI İŞGAL ETMESİN
Yalvaç Belediye Başkanı’nın zulmüne mahkeme dur mu dedi?
Yalvaç Belediye Başkanı’nın zulmüne mahkeme dur mu dedi?
GÖKÇAY’DAKİ DÜKKANLAR İHALEYE ÇIKIYOR
GÖKÇAY’DAKİ DÜKKANLAR İHALEYE ÇIKIYOR
Isparta Valiliğinden Kurban Bayramı Önlemleri
Isparta Valiliğinden Kurban Bayramı Önlemleri
ITSO’dan Esnafına Sahip Çık Kampanyasına Tam Destek.
ITSO’dan Esnafına Sahip Çık Kampanyasına Tam Destek.
MHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişikliği...
MHP Isparta Merkez İlçe Başkanlığında Görev Değişikliği...
ISPARTA
ISPARTA'NIN MEŞHUR "KRALİYET KİRAZI"NDA HASAT SONA ERDİ
İYİ PARTİ
İYİ PARTİ'DE KAZANAN ADAY BELLİ OLDU
ISPARTA MAY-DER BAŞKANI İLKER ÖVEY’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
ISPARTA MAY-DER BAŞKANI İLKER ÖVEY’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
Isparta gül kokusu Ayasofya
Isparta gül kokusu Ayasofya'ya ulaştı
Yayla Şartlarında Örtüaltında Yetiştiriciliğinde Hasat Başladı
Yayla Şartlarında Örtüaltında Yetiştiriciliğinde Hasat Başladı
LAVANTA BAHÇESİNDE BULDUĞU ALTINLARI TSKGV
LAVANTA BAHÇESİNDE BULDUĞU ALTINLARI TSKGV'YE BAĞIŞLADI
OTO HIRSIZLIĞI ÇETESİNE EŞ ZAMANLI OPERASYON
OTO HIRSIZLIĞI ÇETESİNE EŞ ZAMANLI OPERASYON
Çünürlüler’den "bişi" ikramı
Çünürlüler’den "bişi" ikramı
MERHUM ( MV ) HALİL YILDIZ ve M. ÇAĞRI YILDIZ
MERHUM ( MV ) HALİL YILDIZ ve M. ÇAĞRI YILDIZ
TİNGADER’den sansürün kaldırılışına kutlama
TİNGADER’den sansürün kaldırılışına kutlama
“ASKERİ OKULLAR VE HASTANELER ARTIK AÇILMALIDIR”
“ASKERİ OKULLAR VE HASTANELER ARTIK AÇILMALIDIR”
MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez; Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
En Güzel Kokulu Mor Hasat Devam Ediyor
En Güzel Kokulu Mor Hasat Devam Ediyor
YALVAÇ
YALVAÇ'TA KÖYLÜLERİ TEŞVİK ETMEK İÇİN EKİLEN LAVANTALAR MOR RENGE BÜRÜNDÜ
ISPARTA
ISPARTA'DA OTOMOBİLLE TIRIN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ
Isparta Kafeler Caddesi
Isparta Kafeler Caddesi'ndeki Yangın Sonduruldu
ISPARTA
ISPARTA'DA ORMANLIK ALANDAKİ YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI
120 milyon kg evsel atık toplandı, 850 ton tıbbi atık da bertaraf edildi
120 milyon kg evsel atık toplandı, 850 ton tıbbi atık da bertaraf edildi
Ayasofya’yı gül kokusu saracak
Ayasofya’yı gül kokusu saracak
BAŞKAN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI
Başdeğirmen çiftinden şehit eşine vefa örneği
Başdeğirmen çiftinden şehit eşine vefa örneği
Gökçaydaki işyerleri kiraya verilecek!!
Gökçaydaki işyerleri kiraya verilecek!!
Hayvan Pazarlarında Denetimler Arttırıldı
Hayvan Pazarlarında Denetimler Arttırıldı
MERHUM ( MV ) HALİL YILDIZ ve M. ÇAĞRI YILDIZ
MERHUM ( MV ) HALİL YILDIZ ve M. ÇAĞRI YILDIZ
SEDAK (Sektörel Danışma Kurulu) 6. Toplantısı ISUBÜ Ev Sahipliğinde Yapıldı
SEDAK (Sektörel Danışma Kurulu) 6. Toplantısı ISUBÜ Ev Sahipliğinde Yapıldı
AKBB’den Isparta Belediyesine Sosyo ve Kültürel Belediyecilik Uygulamaları Ödülü
AKBB’den Isparta Belediyesine Sosyo ve Kültürel Belediyecilik Uygulamaları Ödülü
AEDAŞ, normalleşme ile birlikte yatırımlarına hız verdi
AEDAŞ, normalleşme ile birlikte yatırımlarına hız verdi
Haber Yazılımı