Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:38 Bu haber 9526 kez okundu
 
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...
ANKET SONUÇLARIMIZI AÇIKLIYORUZ…
GÜNDEM Haberi
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...

REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...

ANKET SONUÇLARIMIZI AÇIKLAYORUZ…

  2014 Rektörlük seçimleri öncesinde (ağa babalarına çok güvenmiş olmalıdır ki )

  Sn. ÇARIKÇI, ‘1(bir) reyde alsam rektör ben olacağım’ dedikoduları arasında o gün rektörlük koltuğuna oturmuştu. Aradan zaman geçti (4 yıl) Sn. Çarıkçı, SDÜ’yü kurucu rektör merhum Prof. Dr. Hasan GÜRBÜZ’den 2014 tarihine kadar görev yapan (Prof. Dr. Lütfi ÇAKMAKÇI, Prof. Dr. Metin Lütfi BAYAR) dönemlerinde ilerleme kaydedilirken, 2014-2019 yılları SDÜ için kayıp yıllar olarak tarihe geçmiştir.

  Zira;

1- SDÜ Dünya Üniversiteleri arasında sürekli gerilemiştir.

2- SDÜ Türkiye Üniversiteleri arasında da 17.sıradan gerileyerek 34.sırada yerini almıştır.

3-  Son 4 yılda YÖK tarafından verilen öğrenci kontenjanlarını dolduramadığı gibi son 4 yılda 60 bine yakın öğrenci eksik kaydedilmiştir.

4- Sn. ÇARIKÇI döneminde SDÜ öğrenci kontenjanlarından dolayı 4 yılda Isparta esnafının ortalama kaybı 1,4 milyar (katrilyon) liradır. Yılda 350 milyon (trilyon) lira, günlük kaybı ise 1 milyon (trilyon) liradır.

5- Sn. ÇARIKÇI döneminde (2014-2019) çok sayıda akademisyen (sadece Tıp Fakültesinde 18 kişi) SDÜ’yü terk etmek zorunda kalmıştır.

6- FETÖ ile mücadele altında zulüm çarkı işletilmiştir. Haksız soruşturma ve açığa alma eylemlerine girişilmiştir. Görev yapan akademisyenlerin psikolojik yapıları ile uğraşılmıştır. Hatta üniversitede görev yapan önemli bir sivil toplum örgütünün sorumlusu bile (FETÖ ile uzaktan yakından ilişkisi olmadığı halde) neredeyse FETÖ’cü ilan edilmek istenmiştir.

7- Sn. ÇARIKÇI, SDÜ rektörlüğünden çok rant çevrelerinin kuklası bir rektör ve yönetimle üniversiteyi yönetmeye çalışan bir rektör görüntüsü vermiştir.

8- SDÜ Tıp fakültesinde sürekli zarar edilmesine göz yummuştur. Son 4 yılda 50 milyon(trilyon) liralık zararın Isparta esnafının vergileriyle ödenen paralarla sıfırlandırma görevini de TBMM Bşk. Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi BİLGİÇ üstlenmiştir.

9-  Tıp Fakülteleri üniversitelerin halka (kamuoyuna) açılan kapı-pencereleridir. Buralarda verilen hizmet üniversiteleri ya yüceltir ya da itibarsızlaştırır. SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde verilen hizmet üniversiteyi yüceltmediği gibi itibarsızlaştırmış ve kamuoyunu sırtında bir kambur haline getirmiştir. Zira her sene 15 milyon (trilyon) liraya varan döner sermaye zararını Isparta kamuoyu ödediği vergileriyle ödemek zorunda bırakılmıştır. (Sn. ÇARIKÇI’ dan her yıl tekrarlanan ve Isparta esnafının vergileriyle karşılanan 15 milyon (trilyon) lira zararın gerekçesi ve çözüm yolları hakkında doyurucu açıklama yapması beklenmektedir)

10- SDÜ’yü  kampus merkezinde Diyarbakırlı Mücahit ASLAN’ ın YDA isimli bir şirketine AVM yapılmasına onay verilmiştir.

11- Nisan ayında Haber Akdeniz olarak yaptığımız bir ankette Sn. ÇARIKÇI’ nın yeniden rektör olmasını istemeyen bir kamuoyu varken Sn. bilgiç’in rektör ÇARIKÇI’ nın tekrar rektör olması için büyük bir mücadeleye girişmiş ve bu mücadeleyi kazanmıştır. (Ancak Sn. BİLGİÇ, Sn. ÇARIKÇI’nın yeniden Rektör atanması için Sn. Cumhurbaşkanı’ na üç kez gittiği aksi halde istifa edeceği restini çektiği hususunda yine Isparta Kamuoyuna açıklama yapması beklenmektedir.)

12- Ayrıca Temmuz 2019’da Haber Akdeniz olarak yaptığımız bir ankette de SDÜ AVM inşaatının yüzde 79 oranında Isparta esnafınca istenmediği ortaya çıkmış olmasına rağmen yine Sn. ÇARIKÇI, Sn. Cumhurbaşkanı tarafından yeniden rektör olarak atanmıştır.

13- Sn. ÇARIKÇI kendi döneminde rektörlük kat giriş kapılarına şifreler koyarak giriş-çıkışların daha da zorlaştırıldığı gibi randevu taleplerine ilgi gösterilmemiş hatta telefonlara bile bakılmamış fakülte ziyaretleri askıya alınmış, mesaiye geç gelme alışkanlık haline getirilmiştir.

14- SDÜ Tıp Fakültesi morgunda çıkan tabut sayısı her geçen gün artış göstermiştir.

15- Rektörlük yarışı için Sn. ÇARIKÇI ‘ya SDÜ görev yapan akademisyenler içerisinde Türkiye Üniversiteleri arasında rakip çıkan üniversite olarak tarihe geçerken son iki yıldır mezuniyet törenlerini Atatürk stadyumundan SDÜ kampüsüne alarak yuhalanan bir rektör olarak da SDÜ tarihine geçmiştir.

16- Eylül 2019 da açılacak SDÜ AVM için her kesimden(ITSO, IYAŞ, CHP, BBP, MHP, İYİ PARTİ, VATAN PARTİSİ, SP, GÖKMEN GÖKMENOĞLU…) itirazlar ayyuka çıkmış olmasına rağmen Sn. ÇARIKÇI sessizliğini korumaya devam etmiştir

17- Sn. ÇARIKÇI, Geziciler, Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi üzerinden Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve AK Parti’ye saldırırken FETÖ’cülerle işbirliği tutan bir görüntü veren duruş sergilemiştir.

18-  Sn. ÇARIKÇI, YDA’nın SDÜ’de yaptığı AVM ve Eylül 2019’da açıldığında Isparta esnafının kan    kusacağı iş yeri projesinin ödül törenine katılan;

          a) Eski İzmir Byş. Bel. Bşk. Aziz KOCAOĞLU,

          b) JLL Ülke Başkanı Avi ALKAŞ (yahudi),

          c) Shcindler Gn. Müdürü Zafer KABADAYI

          d) DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali DUMANKAYA,

          e) Gazeteci Sedat ERGİN

          f) Yalçın BAYER gibi isimleri gizleme ihtiyacı içinde bulunmuştur.

19- SDÜ kampus içerisinde yapılmakta olan (eylül 2019’da açılacak) YDA’nın projesinin arkasında kim veya kimlerin olduğu bugüne kadar sürekli kamuoyunda saklanmıştır.

 20-Sn. ÇARIKÇI,  FETÖ’nün darbe girişimine kalkıştığı 15 Temmuz gecesi Kaymakkapı meydanında görünmemiştir.

 21-Sn. ÇARIKÇI, 16 Temmuz gecesi saat 02.35’te tepkiye benzer yumuşak bir mesajını twitter üzerinden atması ve geç kalmasıyla karşımıza çıkmıştır.

 22-Sn. ÇARIKÇI 8 Mart 2016 da Osman PAMUK’un katıldığı bir toplantıda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat AYYILDIZ’ın da hazır bulunduğu bir etkinlikte Sn. ERDOĞANa yapılan çirkin hakaretler için bugüne kadar bir işlem yapmamıştır.

 23- Sn. ÇARIKÇI’nın tez danışmanı FETÖ’cü rektör Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU’ndan aldığı(teşekkür belgesi)’ni bugüne kadar iade etmemiştir.

 24- 2015 tarihinden beri rektörlük yapmasına rağmen birden fazla genel sekreter atamış ve kamu kaynaklarını çar çur etmiştir. Vahdettin AYDIN’ı Hikmet ŞAHİN’den ayrı olarak vekaleten genel sekreter yapmıştır.

 25- 2007  tarihinde gazeteci ve televizyon sahibi Tuncay ÖZKAN’ın Türkiye genelinde düzenlediği ve Tayyip ERDOĞAN’ı devirme mitinglerini SDÜ ve sorumluluk yüklenenleri rektör yardımcısı olarak görevlendirmiştir.

 26-Sn. ÇARIKÇI yine o yıllarda üniversitelerde okuyan ve okuma hakkı ellerinde alınan türban eylemlerinin SDÜ deki sorumlularını da rektör yardımcısı olarak atamaktan çekinmemiştir. Yani bugün Cumhuriyet Mitingleriyle Türban eylemlerinde baş sorumlu olarak SDÜ de görev alan(lar) rektör yardımcısı olarak karşımıza çıkmasına sebep olanda Sn. ÇARIKÇI ve siyasi hamileridir.

 27- Sn. ÇARIKÇI uzaktan kumandalı bir rektör olarak karşımıza çıkmıştır.

 28- SDÜ kurucu rektörü merhum Prof. Dr. Hasan GÜRBÜZ’ ün fabrika ayarlarına dönmemiştir.

 29- FETÖ’nün baş düşmanı veya FETÖ düşmanı olarak bilinen eski SDÜ genel sekreteri Aziz BAYRAK’I kazandığı mahkeme kararına rağmen süründürmeye devam etmiştir.

 30- Tutuklu, FETÖ’cü Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU’ nu 2014 rektörlük seçimlerinde desteklemiş ve FETÖ’cü platformlarda yer almıştır. FETÖ’ cü rektörün danışman öğrencisi olmuş, çalışma arkadaşı ve dekanı olmuş ve hatta FETÖ’cü rektörden teşekkür belgesi almış bir kişi olmuştur.

 31- FETÖ’cü bir dernekten kendi hesabına danışmanlık ücreti yatmış ve hakkında MASAK RAPORU olduğuna dair Isparta kamuoyuna yerleşmiş bir kanaatin ortaya çıkmasına engel olmamıştır.

 

3 AĞUSTOS 2019 TARİHİNDEN BERİ YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ANKET SONUÇLARIMIZI AÇIKLIYORUZ

ANKETİMİZE KATILAN SAYISI: 2000 KİŞİ

ÇARIKÇI’NIN REKTÖRLÜĞÜNÜ ONAYLAMIYORUM: 1320 KİŞİ- YÜZDE 66

ÇARIKÇI’NIN REKTÖRLÜĞÜNÜ ONAYLIYORUM       :   680 KİŞİ- YÜZDE 34

   Değerli Ispartalılar sonuç ortada. Sn. ÇARIKÇI’ yı otokritik yapmaya ve o koltukta oturmanın ne kadar sağlıklı olup olmadığını düşünmeye ve Isparta kamuoyu adına istifaya davet ediyoruz.

   HATIRLATIYORUZ;

   Haber Akdeniz olarak kimsenin özel hayatı ve kişiliği ile bir alıp veremediğimiz yoktur. Bizim derdimiz, SDÜ ve Isparta’nın yüksek menfaatlerini korumaktan ibarettir

    Herkes iyi bilsin ki, Haber Akdeniz;’GELENİ ETEKLEMEK ve GİDENİ DE İTEKLEMEK İÇİN’ gazetecilik yapmamaktadır.

    SN. ÇARIKÇI SİZİ YENİ BİR ANKET YAPMAYA DAVET EDİYORUZ

1- Sn. ÇARIKÇI, Haber Akdeniz bugüne kadar yaptığı anketlerle kamuoyunun sesi, soluğu, gözü-kulağı olmuş ve kimseyi yanıltmamıştır. Yanlı ve yandaş bir anket yapmanın millet hakkını gasp etmekle eşdeğerde olduğunun bilinciyle gazetecilik yapmaktadır

2- Sn. ÇARIKÇI, dilerseniz noter nezaretinde veya görevlendireceğiniz bir veya birkaç kişinin de eşlik edeceği yeni bir anket için var mısınız?

3- Eğer, cevabınız evet ise yeni anketimizi (5000 kişilik)sadece Isparta kamuoyu ile değil SDÜ akademisyenleri için de yapalım.

 

HABER AKDENİZ OLARAK YENİ BİR ANKETİMİZİ BEKLEYİNİZ…

ISPARTA KAMUOYUNCA VETO EDİLEN SN. ÇARIKÇI’NIN

1-AZLİNİ İSTİYOR MUSUNUZ?

2-AZLİNİ İSTEMİYOR MUSUNUZ?

BAŞLIKLI VE TEKETEK (YÜZ YÜZE) YAPACAĞIMIZ ANKETİ YAKINDA BEKLEYİNİZ…

 

Haber Akdeniz

Mehmet Ali ÇELİK   

    

    ÖNEMLİ NOT:                                                                                                                                                                    

1- Rektör ÇARIKÇI’ nın yeniden atanmasında Sn. Cumhurbaşkanı’nın yanıltıldığı kanaati kamuoyunca yaygın olarak dillendirilmekte ve bu atamanın yeniden gözden geçirilmesi beklenmektedir.

2- Neredeyse ölüm-kalım savaşı veren TBMM Bşk. Vekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ’in yukarıda kamuoyunca bilinen ve Sn. ÇARIKÇI hakkında (ortaya konan) bilgilere rağmen yeniden rektör atanması için verdiği mücadeleden kimlerin ne kazanıp kaybedeceğinin yüksek takdirini de kamuoyuna bırakıyoruz. Ayrıca Sn. BİLGİÇ’ i Isparta kamuoyuna doyurucu açıklama yapmaya davet ediyoruz.

3- Haber Akdeniz olarak Sn. ÇARIKÇI’ nın yeniden SDÜ rektörü olarak atanmasında Sn. Cumhurbaşkanı’nı yanıltanlar hakkında CİMER ( Tlf: 150) ‘e suç duyurusunda bulunmaya davet ediyoruz.

4- Rektör ÇARIKÇI’ nın Isparta ve SDÜ’ ye vermekte olduğu zararın varlığından rahatsız olan her kesimi (başta Isparta Barosu, ITSO, Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı, AVM sahipleri) Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmaya veya dava açmaya davet ediyoruz.

 

YENİ BİR NOT: SADECE GAZETECİLİK YAPAN HABER AKDENİZ’İN HER YAZISI HUKUK DANIŞMANLARIMIZ AV.GÖKMEN GÖKMENOĞLU VE AV.SÜREYYA SELEK’İN SÜZGEÇİNDEN GEÇMEKTEDİR.

Kaynak: Editör:
Etiketler: REKTÖR, ÇARIKÇI’YA, KAMUOYUNDAN, VETO!...,
Yorumlar
Diğer Haberler
KADİM DOSTLAR....
KADİM DOSTLAR....
NARGİLE VE SİGARA İÇİN YENİ DÜZENLEME GELİYOR
NARGİLE VE SİGARA İÇİN YENİ DÜZENLEME GELİYOR
KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIĞA KARŞIYIM
KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIĞA KARŞIYIM
Eyyüp AYDIN...
Eyyüp AYDIN...
'DEFİNE AVCILARI' YAKALANDI
Eyyüp AYDIN...
Eyyüp AYDIN...
MÜSİAD:MİRYOKEFALON DERHAL TESCİLLENMELİDİR
MÜSİAD:MİRYOKEFALON DERHAL TESCİLLENMELİDİR
Müslüm AKTÜRK...
Müslüm AKTÜRK...
AMERİKALI KİM KARDASHİAN
AMERİKALI KİM KARDASHİAN'IN TÜRKİYE BAĞLANTISI!
DİYARBAKIR ANNELERİNE 20 ŞEHİRDEN 117 STK DESTEK VERDİ
DİYARBAKIR ANNELERİNE 20 ŞEHİRDEN 117 STK DESTEK VERDİ
SON DAKİKA! 49 İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
SON DAKİKA! 49 İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
 MİRYOKEFALON ZAFERİNİN TESCİLİNİN GECİKMESİ AHMET KÜRKÇÜ’YÜ DE KÜKRETTİ
MİRYOKEFALON ZAFERİNİN TESCİLİNİN GECİKMESİ AHMET KÜRKÇÜ’YÜ DE KÜKRETTİ
AK PARTİ
AK PARTİ'DEN SON DAKİKA YARGI PAKETİ VE AF AÇIKLAMASI! KİMLER YARARLANABİLECEK?.
Eyyüp AYDIN...
Eyyüp AYDIN...
 REKTÖR ATAMALARI RESMİ GAZETE
REKTÖR ATAMALARI RESMİ GAZETE'DE
4. KEZ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU
4. KEZ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU
KIZILAY
KIZILAY'DAN MENZİL'E 120 MİLYON AVROLUK İHALE
TOKAT’TA DOMATES 20 KURUŞA DÜŞTÜ
TOKAT’TA DOMATES 20 KURUŞA DÜŞTÜ
İZNİK
İZNİK'TE MUHTEŞEM KEŞİF! ÇİFTÇİ BULDU
YARALI HAYVANLARA BAKTI, CEZA ALDI
YARALI HAYVANLARA BAKTI, CEZA ALDI
KAMUYA 425 ŞEHİT YAKINI VE GAZİ ATANACAK
KAMUYA 425 ŞEHİT YAKINI VE GAZİ ATANACAK
Eyyüp AYDIN...
Eyyüp AYDIN...
ŞANLIURFA
ŞANLIURFA'DA GÖBEKLİTEPE BENZERİ YAPILARA RASTLANDI
49 BİN 717 OKUL SERVİSİ VE SÜRÜCÜ DENETLENDİ
49 BİN 717 OKUL SERVİSİ VE SÜRÜCÜ DENETLENDİ
SANDIKLI’DA ARAZİLER TOPLULAŞTIRILDI
SANDIKLI’DA ARAZİLER TOPLULAŞTIRILDI
ASPENDOS OPERA VE BALE FESTİVALİ
ASPENDOS OPERA VE BALE FESTİVALİ'NDE TROYA RÜZGARI ESTİ
RÜZGARDAN ELEKTRİK ÜRETİMİNDE REKOR KIRILDI
RÜZGARDAN ELEKTRİK ÜRETİMİNDE REKOR KIRILDI
82 MİLYON €’YA ANTALYA’YA OTEL YAPIYOR, PLANDA BİR OTEL DAHA VAR
82 MİLYON €’YA ANTALYA’YA OTEL YAPIYOR, PLANDA BİR OTEL DAHA VAR
'ABD İLE ANLAŞAMAZSAK KENDİ PLANIMIZI UYGULAYACAĞIZ'
CUMHURBAŞKANINDAN SANDIKLI’YA MÜJDE
CUMHURBAŞKANINDAN SANDIKLI’YA MÜJDE
YURT İÇİ PETROL ÜRETİMİNDE REKOR
YURT İÇİ PETROL ÜRETİMİNDE REKOR
KYK BORCU OLANLAR DİKKAT!
KYK BORCU OLANLAR DİKKAT!
GÜNAYDIN VE MHP YÖNETİCİLERİ AŞURE ETKİNLİKLERİNİ KATILDI
GÜNAYDIN VE MHP YÖNETİCİLERİ AŞURE ETKİNLİKLERİNİ KATILDI
İSTANBUL-İZMİR OTOYOLU
İSTANBUL-İZMİR OTOYOLU'NDAN 35 MİLYON ARAÇ GEÇTİ
YENİDEN ECZACILAR  ODASI BAŞKANI OLDU
YENİDEN ECZACILAR ODASI BAŞKANI OLDU
KIZILAY
KIZILAY'DA DUDAK UÇAKLATAN MAAŞLARIN ALTINDAN AKP'LİLER ÇIKTI
ÖMER ARAYACAĞINIZA ÖMER OLUN…
ÖMER ARAYACAĞINIZA ÖMER OLUN…
İZLEDİĞİ TÜRK FİLMİ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ
İZLEDİĞİ TÜRK FİLMİ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ
SEN BAKANSIN KARDEŞİM, SORUNU ÇÖZECEK OLAN SENSİN!
SEN BAKANSIN KARDEŞİM, SORUNU ÇÖZECEK OLAN SENSİN!
'LİSTEYİ GÖRDÜM BAZI BAKANLAR GİDİCİ'
54 İL VE KKTC
54 İL VE KKTC'DE FETÖ OPERASYONU
'ÇOK GÖZLÜ GÖK MAVİSİ' GÖZ KAMAŞTIRIYOR
İHLALLER NEDENİYLE BAZI ÜRÜNLERİ GERİ ÇEVİRİLİYOR
İHLALLER NEDENİYLE BAZI ÜRÜNLERİ GERİ ÇEVİRİLİYOR
EYYÜP AYDIN: ÜLKEDE İKİYÜZLÜLÜK PRİM YAPTI!
EYYÜP AYDIN: ÜLKEDE İKİYÜZLÜLÜK PRİM YAPTI!
HAVALİMANINA VALİZLE GELDİ, ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI
HAVALİMANINA VALİZLE GELDİ, ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI
ÜRETİM ARTINCA PATATESİN FİYATI DÜŞTÜ
ÜRETİM ARTINCA PATATESİN FİYATI DÜŞTÜ
KIRMIZI ET ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 7 ÖNEMLİ NOKTA
KIRMIZI ET ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 7 ÖNEMLİ NOKTA
223 ASTSUBAY İÇİN GÖZALTI KARARI
223 ASTSUBAY İÇİN GÖZALTI KARARI
DİYARBAKIR’DA 800 YILLIK İNCİL VE İBRANİCE İŞLENMİŞ FERMAN ELE GEÇİRİLDİ
DİYARBAKIR’DA 800 YILLIK İNCİL VE İBRANİCE İŞLENMİŞ FERMAN ELE GEÇİRİLDİ
SAFRA KESESİNDEN 400 TAŞ ÇIKARILDI
SAFRA KESESİNDEN 400 TAŞ ÇIKARILDI
AV SEZONU KASIM’DA KAPANABİLİR
AV SEZONU KASIM’DA KAPANABİLİR
DEVLET BAHÇELİ
DEVLET BAHÇELİ'DEN BÜLENT ARINÇ'A TEPKİ: NE YAPSA BOŞ!
"İSTİFALARIN DEVAMI GELMEZ"
"İSTİFALARIN DEVAMI GELMEZ"
60 GÜNDE 60 BİN AKP
60 GÜNDE 60 BİN AKP'Lİ GİTTİ
İŞ BANKASI VE ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARINI İNDİRDİ
İŞ BANKASI VE ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARINI İNDİRDİ
HDP
HDP'Lİ KULP BELEDİYE BAŞKANI GÖZALTINA ALINDI
ÇANAKKALE
ÇANAKKALE'DE 104 YILLIK SİPERLER BULUNDU
SUUDİ ARABİSTAN
SUUDİ ARABİSTAN'DAN UMRE DAHİL TÜM ZİYARETLERE EK VERGİ
TERÖRİSTLER TARAFINDAN YOLA DÖŞENEN PATLAYICI İNFİLAK ETTİ
TERÖRİSTLER TARAFINDAN YOLA DÖŞENEN PATLAYICI İNFİLAK ETTİ
ERZURUM’DA BULUNDU!
ERZURUM’DA BULUNDU!
CUMHURBAŞKANI KARARI RESMİ GAZETE
CUMHURBAŞKANI KARARI RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI
SON DAKİKA... METEOROLOJİ
SON DAKİKA... METEOROLOJİ'DEN KUVVETLİ FIRTINA VE SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI
9 BELEDİYE BAŞKANI OLACAK
9 BELEDİYE BAŞKANI OLACAK
ÇORUM VE DENİZLİ ARASINDA LEBLEBİ SAVAŞI
ÇORUM VE DENİZLİ ARASINDA LEBLEBİ SAVAŞI
DENİZE DÜŞEREK ÖLEN YAMAÇ PARAŞÜTÜ PİLOTU TOPRAĞA VERİLDİ
DENİZE DÜŞEREK ÖLEN YAMAÇ PARAŞÜTÜ PİLOTU TOPRAĞA VERİLDİ
HER SABAH AĞZINIZA BUNU KOYARSANIZ DİŞLERİNİZ BEMBEYAZ OLUR!
HER SABAH AĞZINIZA BUNU KOYARSANIZ DİŞLERİNİZ BEMBEYAZ OLUR!
CUMHURİYET
CUMHURİYET'İN 5 ESKİ YAZARI TAHLİYE OLDU...
TÜRKİYE LİSTEYE 34 ÜNİVERSİTE İLE GİRDİ!
TÜRKİYE LİSTEYE 34 ÜNİVERSİTE İLE GİRDİ!
BÜYÜKELÇİ VE DAİMİ TEMSİLCİ ATAMALARI YAPILDI
BÜYÜKELÇİ VE DAİMİ TEMSİLCİ ATAMALARI YAPILDI
TTYD YÖNETİM KURULU BAŞKANI NARİN: TURİZMDEN 100 MİLYAR DOLAR GELİR ELDE EDEBİLİRİZ
TTYD YÖNETİM KURULU BAŞKANI NARİN: TURİZMDEN 100 MİLYAR DOLAR GELİR ELDE EDEBİLİRİZ
KADIN FUTBOLCULAR FECİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ
KADIN FUTBOLCULAR FECİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ
ALMANYA’DA OTOMOBİLLERDE SİGARA YASAĞI HAZIRLIĞI
ALMANYA’DA OTOMOBİLLERDE SİGARA YASAĞI HAZIRLIĞI
İSTANBUL HAVALİMANI
İSTANBUL HAVALİMANI'NDA 320 BİN LİRALIK YILAN DERİSİ ELE GEÇİRİLDİ
7 YÜREKLİ GAZETECİ..
7 YÜREKLİ GAZETECİ..
SARAY
SARAY'DAKİ TOPLANTI ÖNCESİ KRİTİK GÖRÜŞME!
FARUK BİLDİRİCİ’DEN RTÜK BAŞKANI İÇİN ‘GÖREVDEN ÇEKİLME’ ÇAĞRISI
FARUK BİLDİRİCİ’DEN RTÜK BAŞKANI İÇİN ‘GÖREVDEN ÇEKİLME’ ÇAĞRISI
SKANDAL HUTBE MECLİS’E TAŞINDI
SKANDAL HUTBE MECLİS’E TAŞINDI
MİT TIR
MİT TIR'LARININ DURDURULMASI DAVASINDA GEREKÇELİ KARAR AÇIKLANDI
Haber Yazılımı