Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:38 Bu haber 9668 kez okundu
 
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...
ANKET SONUÇLARIMIZI AÇIKLIYORUZ…
GÜNDEM Haberi
REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...

REKTÖR ÇARIKÇI’YA KAMUOYUNDAN VETO!...

ANKET SONUÇLARIMIZI AÇIKLAYORUZ…

  2014 Rektörlük seçimleri öncesinde (ağa babalarına çok güvenmiş olmalıdır ki )

  Sn. ÇARIKÇI, ‘1(bir) reyde alsam rektör ben olacağım’ dedikoduları arasında o gün rektörlük koltuğuna oturmuştu. Aradan zaman geçti (4 yıl) Sn. Çarıkçı, SDÜ’yü kurucu rektör merhum Prof. Dr. Hasan GÜRBÜZ’den 2014 tarihine kadar görev yapan (Prof. Dr. Lütfi ÇAKMAKÇI, Prof. Dr. Metin Lütfi BAYAR) dönemlerinde ilerleme kaydedilirken, 2014-2019 yılları SDÜ için kayıp yıllar olarak tarihe geçmiştir.

  Zira;

1- SDÜ Dünya Üniversiteleri arasında sürekli gerilemiştir.

2- SDÜ Türkiye Üniversiteleri arasında da 17.sıradan gerileyerek 34.sırada yerini almıştır.

3-  Son 4 yılda YÖK tarafından verilen öğrenci kontenjanlarını dolduramadığı gibi son 4 yılda 60 bine yakın öğrenci eksik kaydedilmiştir.

4- Sn. ÇARIKÇI döneminde SDÜ öğrenci kontenjanlarından dolayı 4 yılda Isparta esnafının ortalama kaybı 1,4 milyar (katrilyon) liradır. Yılda 350 milyon (trilyon) lira, günlük kaybı ise 1 milyon (trilyon) liradır.

5- Sn. ÇARIKÇI döneminde (2014-2019) çok sayıda akademisyen (sadece Tıp Fakültesinde 18 kişi) SDÜ’yü terk etmek zorunda kalmıştır.

6- FETÖ ile mücadele altında zulüm çarkı işletilmiştir. Haksız soruşturma ve açığa alma eylemlerine girişilmiştir. Görev yapan akademisyenlerin psikolojik yapıları ile uğraşılmıştır. Hatta üniversitede görev yapan önemli bir sivil toplum örgütünün sorumlusu bile (FETÖ ile uzaktan yakından ilişkisi olmadığı halde) neredeyse FETÖ’cü ilan edilmek istenmiştir.

7- Sn. ÇARIKÇI, SDÜ rektörlüğünden çok rant çevrelerinin kuklası bir rektör ve yönetimle üniversiteyi yönetmeye çalışan bir rektör görüntüsü vermiştir.

8- SDÜ Tıp fakültesinde sürekli zarar edilmesine göz yummuştur. Son 4 yılda 50 milyon(trilyon) liralık zararın Isparta esnafının vergileriyle ödenen paralarla sıfırlandırma görevini de TBMM Bşk. Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi BİLGİÇ üstlenmiştir.

9-  Tıp Fakülteleri üniversitelerin halka (kamuoyuna) açılan kapı-pencereleridir. Buralarda verilen hizmet üniversiteleri ya yüceltir ya da itibarsızlaştırır. SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde verilen hizmet üniversiteyi yüceltmediği gibi itibarsızlaştırmış ve kamuoyunu sırtında bir kambur haline getirmiştir. Zira her sene 15 milyon (trilyon) liraya varan döner sermaye zararını Isparta kamuoyu ödediği vergileriyle ödemek zorunda bırakılmıştır. (Sn. ÇARIKÇI’ dan her yıl tekrarlanan ve Isparta esnafının vergileriyle karşılanan 15 milyon (trilyon) lira zararın gerekçesi ve çözüm yolları hakkında doyurucu açıklama yapması beklenmektedir)

10- SDÜ’yü  kampus merkezinde Diyarbakırlı Mücahit ASLAN’ ın YDA isimli bir şirketine AVM yapılmasına onay verilmiştir.

11- Nisan ayında Haber Akdeniz olarak yaptığımız bir ankette Sn. ÇARIKÇI’ nın yeniden rektör olmasını istemeyen bir kamuoyu varken Sn. bilgiç’in rektör ÇARIKÇI’ nın tekrar rektör olması için büyük bir mücadeleye girişmiş ve bu mücadeleyi kazanmıştır. (Ancak Sn. BİLGİÇ, Sn. ÇARIKÇI’nın yeniden Rektör atanması için Sn. Cumhurbaşkanı’ na üç kez gittiği aksi halde istifa edeceği restini çektiği hususunda yine Isparta Kamuoyuna açıklama yapması beklenmektedir.)

12- Ayrıca Temmuz 2019’da Haber Akdeniz olarak yaptığımız bir ankette de SDÜ AVM inşaatının yüzde 79 oranında Isparta esnafınca istenmediği ortaya çıkmış olmasına rağmen yine Sn. ÇARIKÇI, Sn. Cumhurbaşkanı tarafından yeniden rektör olarak atanmıştır.

13- Sn. ÇARIKÇI kendi döneminde rektörlük kat giriş kapılarına şifreler koyarak giriş-çıkışların daha da zorlaştırıldığı gibi randevu taleplerine ilgi gösterilmemiş hatta telefonlara bile bakılmamış fakülte ziyaretleri askıya alınmış, mesaiye geç gelme alışkanlık haline getirilmiştir.

14- SDÜ Tıp Fakültesi morgunda çıkan tabut sayısı her geçen gün artış göstermiştir.

15- Rektörlük yarışı için Sn. ÇARIKÇI ‘ya SDÜ görev yapan akademisyenler içerisinde Türkiye Üniversiteleri arasında rakip çıkan üniversite olarak tarihe geçerken son iki yıldır mezuniyet törenlerini Atatürk stadyumundan SDÜ kampüsüne alarak yuhalanan bir rektör olarak da SDÜ tarihine geçmiştir.

16- Eylül 2019 da açılacak SDÜ AVM için her kesimden(ITSO, IYAŞ, CHP, BBP, MHP, İYİ PARTİ, VATAN PARTİSİ, SP, GÖKMEN GÖKMENOĞLU…) itirazlar ayyuka çıkmış olmasına rağmen Sn. ÇARIKÇI sessizliğini korumaya devam etmiştir

17- Sn. ÇARIKÇI, Geziciler, Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi üzerinden Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve AK Parti’ye saldırırken FETÖ’cülerle işbirliği tutan bir görüntü veren duruş sergilemiştir.

18-  Sn. ÇARIKÇI, YDA’nın SDÜ’de yaptığı AVM ve Eylül 2019’da açıldığında Isparta esnafının kan    kusacağı iş yeri projesinin ödül törenine katılan;

          a) Eski İzmir Byş. Bel. Bşk. Aziz KOCAOĞLU,

          b) JLL Ülke Başkanı Avi ALKAŞ (yahudi),

          c) Shcindler Gn. Müdürü Zafer KABADAYI

          d) DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali DUMANKAYA,

          e) Gazeteci Sedat ERGİN

          f) Yalçın BAYER gibi isimleri gizleme ihtiyacı içinde bulunmuştur.

19- SDÜ kampus içerisinde yapılmakta olan (eylül 2019’da açılacak) YDA’nın projesinin arkasında kim veya kimlerin olduğu bugüne kadar sürekli kamuoyunda saklanmıştır.

 20-Sn. ÇARIKÇI,  FETÖ’nün darbe girişimine kalkıştığı 15 Temmuz gecesi Kaymakkapı meydanında görünmemiştir.

 21-Sn. ÇARIKÇI, 16 Temmuz gecesi saat 02.35’te tepkiye benzer yumuşak bir mesajını twitter üzerinden atması ve geç kalmasıyla karşımıza çıkmıştır.

 22-Sn. ÇARIKÇI 8 Mart 2016 da Osman PAMUK’un katıldığı bir toplantıda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat AYYILDIZ’ın da hazır bulunduğu bir etkinlikte Sn. ERDOĞANa yapılan çirkin hakaretler için bugüne kadar bir işlem yapmamıştır.

 23- Sn. ÇARIKÇI’nın tez danışmanı FETÖ’cü rektör Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU’ndan aldığı(teşekkür belgesi)’ni bugüne kadar iade etmemiştir.

 24- 2015 tarihinden beri rektörlük yapmasına rağmen birden fazla genel sekreter atamış ve kamu kaynaklarını çar çur etmiştir. Vahdettin AYDIN’ı Hikmet ŞAHİN’den ayrı olarak vekaleten genel sekreter yapmıştır.

 25- 2007  tarihinde gazeteci ve televizyon sahibi Tuncay ÖZKAN’ın Türkiye genelinde düzenlediği ve Tayyip ERDOĞAN’ı devirme mitinglerini SDÜ ve sorumluluk yüklenenleri rektör yardımcısı olarak görevlendirmiştir.

 26-Sn. ÇARIKÇI yine o yıllarda üniversitelerde okuyan ve okuma hakkı ellerinde alınan türban eylemlerinin SDÜ deki sorumlularını da rektör yardımcısı olarak atamaktan çekinmemiştir. Yani bugün Cumhuriyet Mitingleriyle Türban eylemlerinde baş sorumlu olarak SDÜ de görev alan(lar) rektör yardımcısı olarak karşımıza çıkmasına sebep olanda Sn. ÇARIKÇI ve siyasi hamileridir.

 27- Sn. ÇARIKÇI uzaktan kumandalı bir rektör olarak karşımıza çıkmıştır.

 28- SDÜ kurucu rektörü merhum Prof. Dr. Hasan GÜRBÜZ’ ün fabrika ayarlarına dönmemiştir.

 29- FETÖ’nün baş düşmanı veya FETÖ düşmanı olarak bilinen eski SDÜ genel sekreteri Aziz BAYRAK’I kazandığı mahkeme kararına rağmen süründürmeye devam etmiştir.

 30- Tutuklu, FETÖ’cü Prof. Dr. Hasan İBİCİOĞLU’ nu 2014 rektörlük seçimlerinde desteklemiş ve FETÖ’cü platformlarda yer almıştır. FETÖ’ cü rektörün danışman öğrencisi olmuş, çalışma arkadaşı ve dekanı olmuş ve hatta FETÖ’cü rektörden teşekkür belgesi almış bir kişi olmuştur.

 31- FETÖ’cü bir dernekten kendi hesabına danışmanlık ücreti yatmış ve hakkında MASAK RAPORU olduğuna dair Isparta kamuoyuna yerleşmiş bir kanaatin ortaya çıkmasına engel olmamıştır.

 

3 AĞUSTOS 2019 TARİHİNDEN BERİ YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ANKET SONUÇLARIMIZI AÇIKLIYORUZ

ANKETİMİZE KATILAN SAYISI: 2000 KİŞİ

ÇARIKÇI’NIN REKTÖRLÜĞÜNÜ ONAYLAMIYORUM: 1320 KİŞİ- YÜZDE 66

ÇARIKÇI’NIN REKTÖRLÜĞÜNÜ ONAYLIYORUM       :   680 KİŞİ- YÜZDE 34

   Değerli Ispartalılar sonuç ortada. Sn. ÇARIKÇI’ yı otokritik yapmaya ve o koltukta oturmanın ne kadar sağlıklı olup olmadığını düşünmeye ve Isparta kamuoyu adına istifaya davet ediyoruz.

   HATIRLATIYORUZ;

   Haber Akdeniz olarak kimsenin özel hayatı ve kişiliği ile bir alıp veremediğimiz yoktur. Bizim derdimiz, SDÜ ve Isparta’nın yüksek menfaatlerini korumaktan ibarettir

    Herkes iyi bilsin ki, Haber Akdeniz;’GELENİ ETEKLEMEK ve GİDENİ DE İTEKLEMEK İÇİN’ gazetecilik yapmamaktadır.

    SN. ÇARIKÇI SİZİ YENİ BİR ANKET YAPMAYA DAVET EDİYORUZ

1- Sn. ÇARIKÇI, Haber Akdeniz bugüne kadar yaptığı anketlerle kamuoyunun sesi, soluğu, gözü-kulağı olmuş ve kimseyi yanıltmamıştır. Yanlı ve yandaş bir anket yapmanın millet hakkını gasp etmekle eşdeğerde olduğunun bilinciyle gazetecilik yapmaktadır

2- Sn. ÇARIKÇI, dilerseniz noter nezaretinde veya görevlendireceğiniz bir veya birkaç kişinin de eşlik edeceği yeni bir anket için var mısınız?

3- Eğer, cevabınız evet ise yeni anketimizi (5000 kişilik)sadece Isparta kamuoyu ile değil SDÜ akademisyenleri için de yapalım.

 

HABER AKDENİZ OLARAK YENİ BİR ANKETİMİZİ BEKLEYİNİZ…

ISPARTA KAMUOYUNCA VETO EDİLEN SN. ÇARIKÇI’NIN

1-AZLİNİ İSTİYOR MUSUNUZ?

2-AZLİNİ İSTEMİYOR MUSUNUZ?

BAŞLIKLI VE TEKETEK (YÜZ YÜZE) YAPACAĞIMIZ ANKETİ YAKINDA BEKLEYİNİZ…

 

Haber Akdeniz

Mehmet Ali ÇELİK   

    

    ÖNEMLİ NOT:                                                                                                                                                                    

1- Rektör ÇARIKÇI’ nın yeniden atanmasında Sn. Cumhurbaşkanı’nın yanıltıldığı kanaati kamuoyunca yaygın olarak dillendirilmekte ve bu atamanın yeniden gözden geçirilmesi beklenmektedir.

2- Neredeyse ölüm-kalım savaşı veren TBMM Bşk. Vekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ’in yukarıda kamuoyunca bilinen ve Sn. ÇARIKÇI hakkında (ortaya konan) bilgilere rağmen yeniden rektör atanması için verdiği mücadeleden kimlerin ne kazanıp kaybedeceğinin yüksek takdirini de kamuoyuna bırakıyoruz. Ayrıca Sn. BİLGİÇ’ i Isparta kamuoyuna doyurucu açıklama yapmaya davet ediyoruz.

3- Haber Akdeniz olarak Sn. ÇARIKÇI’ nın yeniden SDÜ rektörü olarak atanmasında Sn. Cumhurbaşkanı’nı yanıltanlar hakkında CİMER ( Tlf: 150) ‘e suç duyurusunda bulunmaya davet ediyoruz.

4- Rektör ÇARIKÇI’ nın Isparta ve SDÜ’ ye vermekte olduğu zararın varlığından rahatsız olan her kesimi (başta Isparta Barosu, ITSO, Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı, AVM sahipleri) Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmaya veya dava açmaya davet ediyoruz.

 

YENİ BİR NOT: SADECE GAZETECİLİK YAPAN HABER AKDENİZ’İN HER YAZISI HUKUK DANIŞMANLARIMIZ AV.GÖKMEN GÖKMENOĞLU VE AV.SÜREYYA SELEK’İN SÜZGEÇİNDEN GEÇMEKTEDİR.

Kaynak: Editör:
Etiketler: REKTÖR, ÇARIKÇI’YA, KAMUOYUNDAN, VETO!...,
Yorumlar
Diğer Haberler
Doğaseverler Faselis Antik Kenti
Doğaseverler Faselis Antik Kenti'ne yürüdü
Uludağ
Uludağ'da kaybolan iki arkadaşı arama çalışmalarında dördüncü güne girildi
Karaköy
Karaköy'de başörtülü kadına saldırının iddianamesi kabul edildi
Karaköy
Karaköy'deki başörtülü kadına saldırının failine 12 yıl 8 aya kadar hapis istemi
ASELSAN denizlerde
ASELSAN denizlerde 'fersah fersah' ilerliyor
Milli Saraylar bünyesinde danışmanlık ve ihtisas komiteleri kurulacak
Milli Saraylar bünyesinde danışmanlık ve ihtisas komiteleri kurulacak
Müslüm AKTÜRK...
Müslüm AKTÜRK...
Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 Kasım
Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 Kasım'ı 'Milli Ağaçlandırma Günü' ilan etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: Fatih gemisi kısa sürede sondaja başlayacak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: Fatih gemisi kısa sürede sondaja başlayacak
Erdoğan
Erdoğan'dan 'öğrenim kredisi' müjdesi
Kadın astsubay adaylarının zorlu eğitimi
Kadın astsubay adaylarının zorlu eğitimi
Elektrik üretiminde yerli ve yenilenebilir kaynak hedefine ulaşıldı
Elektrik üretiminde yerli ve yenilenebilir kaynak hedefine ulaşıldı
Cumhurbaşkanlığı
Cumhurbaşkanlığı'ndan ABD'nin 2018 Yılı Terör Raporu'na tepki
Terör örgütü yöneticilerini ihbar edene 10 milyon liraya kadar ödül
Terör örgütü yöneticilerini ihbar edene 10 milyon liraya kadar ödül
Dolmabahçe Sarayı on binlerin ziyaretine hazırlanıyor
Dolmabahçe Sarayı on binlerin ziyaretine hazırlanıyor
Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi yeniden inşa edilecek
Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi yeniden inşa edilecek
Barış Pınarı Harekatı
Barış Pınarı Harekatı'nda dini ve tarihi yapı hassasiyeti
Hava Harp Okulu darbe davasında 8 ağırlaştırılmış müebbet
Hava Harp Okulu darbe davasında 8 ağırlaştırılmış müebbet
Kızıltepe Belediyesine görevlendirme
Kızıltepe Belediyesine görevlendirme
PKK
PKK'nın sözde 'Metina alan sorumlusu' etkisiz hale getirildi
'2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı' yayımlandı
Gri listedeki terörist etkisiz hale getirildi
Gri listedeki terörist etkisiz hale getirildi
Eski Danıştay üyesi Bülent Olcay
Eski Danıştay üyesi Bülent Olcay'ın hapis cezasına onama
Adil Öksüz
Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım edenler hakkında iddianame kabul edildi
Kepez’de istihdam buluşmaları
Kepez’de istihdam buluşmaları
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda FETÖ soruşturması
Genelkurmay Başkanı Güler mevkidaşı Gerasimov ile telefonda görüştü
Genelkurmay Başkanı Güler mevkidaşı Gerasimov ile telefonda görüştü
9 ayda 125 bin 538 sürücü alkollü araç kullanırken yakalandı
9 ayda 125 bin 538 sürücü alkollü araç kullanırken yakalandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse güvenli bölge sahamızı genişleteceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse güvenli bölge sahamızı genişleteceğiz
Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor
Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör koridorunu dağıtarak kararlılığımızı tüm dünyaya gösterdik
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör koridorunu dağıtarak kararlılığımızı tüm dünyaya gösterdik
Tarımda üretim artışına teknoloji katkısı
Tarımda üretim artışına teknoloji katkısı
Generalin derdest edilmesi talimatını firari albay vermiş
Generalin derdest edilmesi talimatını firari albay vermiş
İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünden soruşturma
İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünden soruşturma
SDÜ DÖNER SERMAYESİ KİMİN İÇİN DÖNÜYOR!
SDÜ DÖNER SERMAYESİ KİMİN İÇİN DÖNÜYOR!
OSMAN KORKMAZ:  TÜRK- İŞ OLARAK KESİNLİKLE MALAZGİRT GİBİ MİRYOKEFALON’UN DA DEVLET TÖRENİYLE KUTLANMASINI İSTİYORUZ
OSMAN KORKMAZ: TÜRK- İŞ OLARAK KESİNLİKLE MALAZGİRT GİBİ MİRYOKEFALON’UN DA DEVLET TÖRENİYLE KUTLANMASINI İSTİYORUZ
Ad ve soyadında düzeltme için son hafta
Ad ve soyadında düzeltme için son hafta
YPG/PKK, Aynularab
YPG/PKK, Aynularab'da tünel ve hendek kazıyor
METEOROLOJİ
METEOROLOJİ'DEN SON HAVA DURUMU TAHMİNLERİ
YARGI REFORMU STRATEJİ BELGESİ
YARGI REFORMU STRATEJİ BELGESİ'NİN İLK PAKETİ KABUL EDİLDİ
MAKÜ
MAKÜ'DEKİ 'CİNSEL TACİZ' DOSYASI YÖK'ÜN GÜNDEMİNDE
TÜRKİYE
TÜRKİYE'DE 40 BİN 'LORD' VE 'LADY' VAR
MİRYOKEFALON SAVAŞI’NIN VUKUBULDUĞU TZYBRİTZİ, CYBRİLCYMANİ VEYA SYBRİZE GEÇİDİ NERESİDİR?
MİRYOKEFALON SAVAŞI’NIN VUKUBULDUĞU TZYBRİTZİ, CYBRİLCYMANİ VEYA SYBRİZE GEÇİDİ NERESİDİR?
22 İLDE EKOLOJİK KORİDOR OLUŞTURULACAK
22 İLDE EKOLOJİK KORİDOR OLUŞTURULACAK
KAMUOYU KURUM VE KURULUŞLARINA !...
KAMUOYU KURUM VE KURULUŞLARINA !...
SON DAKİKA! AYTEN ENE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
SON DAKİKA! AYTEN ENE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
SUUDİ ARABİSTAN
SUUDİ ARABİSTAN'DA İLK KADIN FUTBOL LİGİ BAŞLADI
BİN 500 KİLOGRAM ANZER BALI SATIŞA SUNULDU
BİN 500 KİLOGRAM ANZER BALI SATIŞA SUNULDU
KEKİK NEDİR? DÜNYA BUNU NEDEN GİZLİYOR ?
KEKİK NEDİR? DÜNYA BUNU NEDEN GİZLİYOR ?
26 MESLEKTE DAHA BELGE ZORUNLULUĞU
26 MESLEKTE DAHA BELGE ZORUNLULUĞU
ÜÇ GÜNDE 2.5 MİLYON MÜKELLEFİN BANKA HESAPLARI BLOKE EDİLDİ
ÜÇ GÜNDE 2.5 MİLYON MÜKELLEFİN BANKA HESAPLARI BLOKE EDİLDİ
ÇİN, EN ÖNEMLİ  ORTAKLARIMIZDAN BİRİDİR
ÇİN, EN ÖNEMLİ ORTAKLARIMIZDAN BİRİDİR
MİRYOKEFALONDAN SDÜ TARİH BÖLÜMÜDE SORUMLUDUR
MİRYOKEFALONDAN SDÜ TARİH BÖLÜMÜDE SORUMLUDUR
FACEBOOK
FACEBOOK'A 1 MİLYON 600 LİRALIK VERİ İHLALİ CEZASI
MİLLİ SPORCU ŞAHİKA ERCÜMEN
MİLLİ SPORCU ŞAHİKA ERCÜMEN'DEN ALTIN MADALYA
METEOROLOJİ
METEOROLOJİ'DEN SON DAKİKA UYARISI!
TÜRKİYE GENELİNDE RADARLA HIZ DENETİMİ
TÜRKİYE GENELİNDE RADARLA HIZ DENETİMİ
TURİZMİN MERKEZİ
TURİZMİN MERKEZİ '16 MİLYON TURİST' HEDEFİNE KOŞUYOR
RENK DEĞİŞTİRMESİYLE ÜNLÜ TUZ GÖLÜ
RENK DEĞİŞTİRMESİYLE ÜNLÜ TUZ GÖLÜ
SON DAKİKA... YARGI REFORMU PAKETİ MECLİS
SON DAKİKA... YARGI REFORMU PAKETİ MECLİS'E GELİYOR
POLİS OLMANIN ŞARTLARI DEĞİŞİYOR
POLİS OLMANIN ŞARTLARI DEĞİŞİYOR
BAŞKANLARDAN HÜRRİYET
BAŞKANLARDAN HÜRRİYET'E ZİYARET
ELEKTRİĞE BÜYÜK ZAM!
ELEKTRİĞE BÜYÜK ZAM!
KAMUDA
KAMUDA 'GELİR' DÖNÜŞÜMÜ
YAPILAN ALIŞVERİŞTEN BANKA SORUMLU
YAPILAN ALIŞVERİŞTEN BANKA SORUMLU
ÇADIR, DÜDÜK, EL FENERİ VE BATTANİYE SATIŞLARI KATLANDI
ÇADIR, DÜDÜK, EL FENERİ VE BATTANİYE SATIŞLARI KATLANDI
TÜRKİYE YILDA 214 MİLYAR LİRALIK GIDA İSRAF EDİYOR
TÜRKİYE YILDA 214 MİLYAR LİRALIK GIDA İSRAF EDİYOR
YABAN KEÇİSİ AVLAYANA 23 BİN LİRA CEZA
YABAN KEÇİSİ AVLAYANA 23 BİN LİRA CEZA
KKYDP’DE SÜRE UZATILDI
KKYDP’DE SÜRE UZATILDI
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KARŞILIKSIZ BURS
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KARŞILIKSIZ BURS
TCMB FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ
TCMB FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ
'KIRMIZI CEVİZ'İN FİDANINA TALEP ARTIYOR
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ JAPONYA HEYETİNİ AĞIRLADI
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ JAPONYA HEYETİNİ AĞIRLADI
BANKADA PARASI OLANLAR DİKKAT!
BANKADA PARASI OLANLAR DİKKAT!
DİYARBAKIR ANNELERİNE 81 İLDEN KADIN DESTEĞİ
DİYARBAKIR ANNELERİNE 81 İLDEN KADIN DESTEĞİ
ARABADA SİGARA İÇEN SÜRÜCÜLERE CEZA KESİLİYOR
ARABADA SİGARA İÇEN SÜRÜCÜLERE CEZA KESİLİYOR
TARIM ARAZİSİNDE 1 KİLOMETRELİK YARIK OLUŞTU
TARIM ARAZİSİNDE 1 KİLOMETRELİK YARIK OLUŞTU
HABER MÜDÜRÜMÜZ SN. LOKMAN KUMCU İZMİR / FOÇA
HABER MÜDÜRÜMÜZ SN. LOKMAN KUMCU İZMİR / FOÇA 'DA
AK PARTİLİ YEREL YÖNETİCİLER AFYON
AK PARTİLİ YEREL YÖNETİCİLER AFYON'DA BULUŞTU
AKDENİZ
AKDENİZ'DE 5 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
Haber Yazılımı