ISUBÜ REKTÖRLÜK YERLEŞKESİ, KAMPÜS ALANI ve REKTÖR İBRAHİM DİLER
ISUBÜ REKTÖRLÜK YERLEŞKESİ, KAMPÜS ALANI ve REKTÖR İBRAHİM DİLER
Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 09:58 Bu haber 473 kez okundu
 
Türkiye'de en iyi yapılan iş Seçim güvenliğidir!
AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve YSK Temsilcisi Recep Özel, 16 Nisan referandumuyla birlikte zirve yapan seçim güvenliğine yönelik spekülasyonlara tepki gösterdi.
ISPARTA Haberi
Türkiye'de en iyi yapılan iş Seçim güvenliğidir!

Recep Özel, "AK Parti'nin en iyi yaptığı işlerden birisi seçimdir. Türkiye, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı başta olmak üzere yurt dışındaki bütün seçim komisyonlarınca örnek gösterilen seçimler yapmıştır. Vatandaşın oyunu emanet olarak görüyoruz, ihanet edemeyiz. 'Nasıl 1 kişiye daha fazla oy kullandırırız'ın derdindeyiz" dedi.    AK Parti Genel Merkezi Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi eski Isparta Milletvekili Recep Özel, seçim güvenliğine ilşikin spekülasyonlara ve tartışmalara tepki gösterdi. Türkiye'de AK Parti'nin yaptığı en iyi işlerden birisinin seçim güvenliğini sağlamak olduğunu belirten Özel, 16 Nisan refarandumu ile birlikte zirve yapan tartışmaların yersiz olduğunu söyledi. 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş için yapılan referandumda mühürsüz oyların geçerli sayılmasına yönelik tartışmaları hatırlatan eski Isparta Milletvekili Özel, YSK'nın kararının ilk olmadığının altını çizdi. Seçmen iradesinin sakatlığa uğramaması için alınan kararın doğruluğuna işaret eden Özel, şu açıklamalarda bulundu:

ALDIĞIMIZ KARAR DOĞRUYDU

"Mühürsüz oyların geçerli sayılmasına yönelik tartışmalar yaşandı. Bu YSK'nin ilk kez aldığı bir karar değildi. Hemen hemen bütün seçimlerde mühürsüz oyların geçerli olmasın dair kararları vardı. Eskiden oylar sayıldıktan sonra bu karar alınıyordu. Biz seçmen iradesinin sakatlığa uğramaması için alınan bir karardı. Doğru bir karardı. Gerekçesi iyi okunursa doğru olduğu iyi anlaşılacaktır. SANDIK KURULU BAŞKANI KUR'A İLE BELİRLENİNCE...

16 Nisan referandumunda birkaç yeni uygulama vardı. Bunlardan kaynaklanan bazı eksiklikler vardı. Bu seçimde ilk kez sandık kurulu başkanları kura ile tespit edildi. Bu seçimde her yerde kura ile sandık kurulu başkanı tespit oldu. Eskiden başkanlar atanırdı. Siyasi partilerin verdiği listeler doğrultusunda GBT'si sorunlu olan, okuma-yazması olmayan sorunlu kişilerden sandık kurulu başkanı olanlar oldu. Pusulalar eskiden 3 gün önce teslim edilirdi.

BİR MEMUR HATA YAPIYORSA SEÇMENİN GÜNAHI NE?

16 Nisan seçiminde pusulalar o gün sabah teslim edildi. Bazı yerlerde mühürleme yetiştiremediler. Mühürsüz pusulalarla oy kullanımı yapıldı. Türkiye genelinde böyle bir eksiklik olduğu bilgisi bize ulaşınca daha sandıklar açılmadan böyle bir karar alalım teklifinde bulunduk. Ben vatandaş olarak sabah kalkmışım, pazar keyfimi bozmuşum. Oyumu kullanmışım. Memurun bir işleminden ötürü benim oyum neden geçersiz olsun ki? Seçmen gerçek, pusula gerçek. Sahtecilik iddiası yok. Sırf bir şekil unsurudan ötürü seçmen iradesini neden sandığa yansıtmayalım? Seçmenin gühanı yok. Oy pusulasının sahte olma ihtimali yok. Filigranlı kağıda basıyor, emniyet sübobu. Yerinde bir karar alınmıştır. Oylar sayıldıktan sonra böyle bir karar alınsaydı daha çok tartışma olurdu. Şaibelerin önüne geçilmiştir. Epey bir süre kurula bizim hakkımızda hakarete varan mesajlar oldu. Bu konuda davalar açıldı.

TÜRKİYE, SEÇİMLERİ ÖRNEKTİR

Bugüne kadar Türkiye'de birçok seçim yapıldı. AK Parti'nin en iyi yaptığı işlerden birisi seçimdir. Türkiye, yurt dışındaki AGİT olsun (Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı) bütün seçim komisyonlarınca örnek gösterilen seçimler yapmıştır. Ufak-tefek eleştiriler vardır. Ama Türkiye'de en iyi yapılan işlerden birisi seçim güvenliğinin sağlanmasıdır. Bunun üzerine bir gölge düşürmek kimsenin hakkı değildir.

YSK OYU EMANET OLARAK GÖRÜR ASLA İHANET ETMEZ

YSK'daki üye arkadaşlarımız ve benim temsilci olarak düşüncemiz oy emanettir. Ve bir kişinin bile emanetine sahip çıkmak gerekir. Bir cezaevindeki bir tutuklunun oyunu nasıl kullandırabilirizin çalışması yapılıyor. YSK, oyu kendisine emanet olarak görüyor. Emanete ihanet etme noktasında bir karar, bir işlem yapılamaz. Bu hırsızlıkla eş anlamladır. YSK, Türkiye'deki en güvenilir kurumların başında gelir. Referandum sürecinde muhalefet kendi başarısızlığını bunun üzerine bina etmeye çalıştı. Doğru bir yöntem değildi. Alınan karar doğru bir karardı. Önümüzdreki seçimlere hazırlık açısından çeşitli çalışmalar yapıyoruz." 2019 seçimleri 2002'den bu yana yapılan tüm seçimlerin finali olacaktır Eski Isparta Milletvekili Recep Özel, AK Parti için 2019 seçimlerinin önemine dikkat çekti, kurucu il başkanı sıfatıyla bazı uyarılarda bulundu. AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, eski Milletvekili Recep Özel, 2019 seçimlerinin bu zamana kadar yapılan tüm seçimlerin finali olduğunun altını çizdi. Herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini belirten Özel, şöyle konuştu:

ISPARTA'YI İZLİYORUM

Türkiye siyasetini izlediğimiz gibi tabiki memleketimiz olan, cenazemizin gömüleceği yeri 'gözlemlemiyoruz, izlemiyoruz' desek yalan olur. Siyasetin içinden birisi olarak, aktif siyaset yapan birisi olarak bir vatandaş gibi gözlemlerimiz, yorumlarımız, eleştirilerimiz olacaktır tabiki.

CUMHURBAŞKANLIĞINA FİİLEN GEÇİŞİN TARİHİ 2019'DUR

Önümüzdeki süreç Türkiye açısından, Isparta açısından önemli bir süreç. Önümüzdeki 2019 seçimleri geçmiş bütün seçimlerin finali olacak niteliktedir. Anayasa değişikliği yaptık, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtik. Yapısal değişiklikler ve fiilayatta geçişin süresi Kasım-2019.

PARTİ VE ÜLKE HATIRI, ŞAHSİ HATIRLARIN ÜZERİNDE OLMALIDIR

Parti olarak, Isparta olarak kısır çekişmeleri ve hatıra binayen iş yapmayı kaldıracak bir süreç değil. Önümüzdeki süreç parti hatırının, ülke hatırının şahsi hatırların önünde olacağı bir süreçtir. Evet biz eleştireceğiz, 'doğru şudur' diyeceğiz, başarıya daha iyi nasıl gidebiliriz konuşacağız Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin fiilayata geçmesi için elimzden gelen herşeyi yapacağız. Isparta, halk oylamasında çok güzel bir netice aldı. Bunda katkısı olan herkese teşekkür ederiz. 2019 seçimlerinde el birliği ile daha iyi başarıyı yakalamak için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekir. Partinin kuruluşundan bu yana görev alan herkesle ilgili kalp kırıklıklarını ve gönül kırıklıklarını tamir ederek yolumuza devam etmemiz gerekiyor.

SİYASET İŞİNİ YAPACAK BÜROKRASİ İŞİNİ YAPACAK

Siyasetçiler olarak bürokratik oligarşiyi yenmemiz gerekiyor. Maalesef bürokrasiler siyasetçileri iyi kullanıyor. Senin biraz ayağın tökezlesin başka birinin yanında şekil alıyorlar. Kimin yanında gelecekleri ve koltukları garantili olacaksa onun yanında şekil almasını çok iyi biliyorlar. AK Parti'nin başarısında bürokratlarımızın, müdürlerimizin katkısı vardır. Ancak 'ben koltuğumu nasıl korurum' gibi bir dertlenme yaşamadan, kim AK Parti'nin ve ülkemizin başarısı için ne yapması gerekiyorsa onu yapması gereken bir süreci yaşayacağız. Hiçbir zaman siyaseti bürokrasiye ezdirmemiz gerekiyor. Onlar işini yapacak. Bürokrasi işini yapacak, siyasetçi işini yapacak. Bürokrasi siyasetçinin işine karışmamalı. Siyasetçi üst çıtada politikaları belirler ve uygulanmasını takip eder.

AK PARTİ BAŞARININ ÇITASINI YÜKSELTTİ

Isparta'da bu konuya dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bazı hususlar olduğunu düşünüyorum ve gözlemliyorum. Ben Isparta'nın siyasetinde söz sahibi olan milletvekillerimizin, il başkanımızın, il yönetimimimizin, ilçe yönetimlerimizin önümüzdeki sürece hazır olduklarını görüyoruz. Kişisel hatırların hiçbir önemi yok. Biz başarının çıtasını çok yükselttik. Eskiden yüzde 40'larda iktidar olabiliyorduk. Şimdi yüzde 50+1 oy almak zorundayız. Vatandaş ile bağı kuvvetlendirip ondan sonra yüzde 50'nin üzerinde oy alacağız. Yüzde 50+1 hedefi kendimiz koyduk. Bu hedefe ulaşmak için cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde koşmamız gerekiyor. O koşuyorsa biz daha fazla koşmak, onun istediği siyasete uygun hareketler içerisinde olmamız gerektiği düşüncesindeyim. "

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye'de, en, iyi, yapılan, iş, Seçim, güvenliğidir!,
Yorumlar
Diğer Haberler
'YALVAÇ HAMURSUZU' ''COĞRAFİ İŞARET'' YOLUNDA
ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ BORCA’DAN, REKTÖR PROF. DR. DİLER’E ZİYARET
ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ BORCA’DAN, REKTÖR PROF. DR. DİLER’E ZİYARET
İL GENEL MECLİS BAŞKANI KESKİN’DEN ISUBÜ REKTÖRÜ PROF. DR. DİLER’E ZİYARET
İL GENEL MECLİS BAŞKANI KESKİN’DEN ISUBÜ REKTÖRÜ PROF. DR. DİLER’E ZİYARET
BAHÇEŞEHİR AİLESİ  YENİ SEZONA HAZIR
BAHÇEŞEHİR AİLESİ YENİ SEZONA HAZIR
GELENDOSTSPOR
GELENDOSTSPOR ' a GÖNÜL VEREN DEĞERLİ SPOR SEVERLER
TABAKHANE CAMİİNİN ÇEVRE DÜZENLEMESİNİ ISPARTA BELEDİYESİ YAPACAK
TABAKHANE CAMİİNİN ÇEVRE DÜZENLEMESİNİ ISPARTA BELEDİYESİ YAPACAK
1.5 MİLYON HARCANAN KİTAP FUARI BU YIL PARASIZ YAPILACAK
1.5 MİLYON HARCANAN KİTAP FUARI BU YIL PARASIZ YAPILACAK
BAŞKANDAN PROMOSYON MÜJDESİ
BAŞKANDAN PROMOSYON MÜJDESİ
BAŞDEĞİRMEN
BAŞDEĞİRMEN'İN UZLAŞI KÜLTÜRÜ
ÜLKE GENELİNDE İNTERNET GAZETECİLİĞİ ARTIK SAHİPSİZ DEĞİL...
ÜLKE GENELİNDE İNTERNET GAZETECİLİĞİ ARTIK SAHİPSİZ DEĞİL...
VALİ SEYMENOĞLU’NDAN MUHTARLARA ZİYARET
VALİ SEYMENOĞLU’NDAN MUHTARLARA ZİYARET
ŞARKİKARAAĞAÇ BELEDİYE BAŞKANI ÇARKACI’DAN REKTÖR PROF. DR. DİLER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ŞARKİKARAAĞAÇ BELEDİYE BAŞKANI ÇARKACI’DAN REKTÖR PROF. DR. DİLER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ISUBÜ
ISUBÜ'DE KAYITLAR BAŞLADI, ÖĞRENCİLERE ÜST DÜZEY KARŞILAMA
TAM BİR ÖLÜM KAVŞAĞI...
TAM BİR ÖLÜM KAVŞAĞI...
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN, ŞAHSİ İŞLERİ İÇİN MAKAM ARACI KULLANMIYOR
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN, ŞAHSİ İŞLERİ İÇİN MAKAM ARACI KULLANMIYOR
ÖZEL: KUYUCAK BİZE ÇOK ŞEY ÖĞRETTİ
ÖZEL: KUYUCAK BİZE ÇOK ŞEY ÖĞRETTİ
REKTÖR ÇARIKÇI AÇIKLADI İŞTE ISPARTA
REKTÖR ÇARIKÇI AÇIKLADI İŞTE ISPARTA'YA GELECEK ÖĞRENCİ SAYISI
BAŞKAN TÜTÜNCÜ’DEN FESTİVALE DAVET YALVAÇ’TA DOLU DOLU FESTİVAL
BAŞKAN TÜTÜNCÜ’DEN FESTİVALE DAVET YALVAÇ’TA DOLU DOLU FESTİVAL
ISPARTA BU HAFTA EN KALABALIK GÜNLERİNİ YAŞAYACAK
ISPARTA BU HAFTA EN KALABALIK GÜNLERİNİ YAŞAYACAK
VALİ FUTBOL OYNADI
VALİ FUTBOL OYNADI
ALTERNATİF TÖRENE DE KATILMAYACAĞIZ
ALTERNATİF TÖRENE DE KATILMAYACAĞIZ
BAŞDEĞİRMEN
BAŞDEĞİRMEN'İN "KÖTÜ KOKU SORUNUNU BİZ ÇÖZECEĞİZ" VAADİ YERİNE GELİYOR
 ISPARTA TURİZMİ 12 AYA NASIL YAYILIR?
ISPARTA TURİZMİ 12 AYA NASIL YAYILIR?
ISPARTA BAROSU DA KATILMIYOR
ISPARTA BAROSU DA KATILMIYOR
MAKUL VE MAKBUL TEKLİF BEKLİYORUZ
MAKUL VE MAKBUL TEKLİF BEKLİYORUZ
ISPARTALI KAMYON ŞOFÖRÜ KAZADA ÖLDÜ
ISPARTALI KAMYON ŞOFÖRÜ KAZADA ÖLDÜ
ISPARTASPOR’UN SUYU DAVRAZ’DAN
ISPARTASPOR’UN SUYU DAVRAZ’DAN
TÜTÜNCÜ;
TÜTÜNCÜ; 'BAŞARILI BAŞKAN VELİ GÖK'ÜN HER ZAMAN YANINDAYIZ'
SÜTÇÜLER‘İN YENİ BAŞKANI İSMAİL YURDABAK
SÜTÇÜLER‘İN YENİ BAŞKANI İSMAİL YURDABAK
BELEDİYEDEN MUHTARLARA DEPREM EĞİTİMİ
BELEDİYEDEN MUHTARLARA DEPREM EĞİTİMİ
DİREKLİ’DE İNTİHAR
DİREKLİ’DE İNTİHAR
YALVAÇ
YALVAÇ'TA DAMAT DEHŞETİ
BELEDİYE
BELEDİYE'NİN RİNG ARACI İLE ÜCRETSİZ YEŞİLADAYA'YI GEZİYORLAR.
EN GÜZEL CEZA
EN GÜZEL CEZA
SELÇUKLU, HAMİDOĞULLARI, OSMANLI ULUBORLU’ SUNDA ÇOCUK OLMAK BİR BAŞKADIR..
SELÇUKLU, HAMİDOĞULLARI, OSMANLI ULUBORLU’ SUNDA ÇOCUK OLMAK BİR BAŞKADIR..
LAVANTA TURİZMİ BAYRAMDA REKOR KIRDI
LAVANTA TURİZMİ BAYRAMDA REKOR KIRDI
YÜZÜNÜ OKUTUP KAÇAN PERSONELLER VAR
YÜZÜNÜ OKUTUP KAÇAN PERSONELLER VAR
SÜTÇÜLER YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR
SÜTÇÜLER YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR
NİHAYET TUR SEPETİNDE ISPARTA DA VAR
NİHAYET TUR SEPETİNDE ISPARTA DA VAR
ISPARTA’DA ZABITALAR ARTIK YAKA KAMERASI İLE DOLAŞACAK
ISPARTA’DA ZABITALAR ARTIK YAKA KAMERASI İLE DOLAŞACAK
ESKİ BAŞKANDAN BOMBA AÇIKLAMA !!!
ESKİ BAŞKANDAN BOMBA AÇIKLAMA !!!
ISPARTA
ISPARTA'DA SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENİYOR
TARİHİ ESERLERİN GÖZYAŞLARI
TARİHİ ESERLERİN GÖZYAŞLARI
KILIÇDAROĞLU
KILIÇDAROĞLU'DAN BAYKAL'A BAYRAM ZİYARETİ
REKTÖR ÇARIKÇI’YI ISPARTA KAMUOYU NİÇİN İSTEMİYOR ?
REKTÖR ÇARIKÇI’YI ISPARTA KAMUOYU NİÇİN İSTEMİYOR ?
SEÇİMDE VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ
SEÇİMDE VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ
800 YILLIK GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA DEVAM ETTİ
800 YILLIK GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA DEVAM ETTİ
HERKES MEMLEKETİNDE YAŞASA ISPARTA’ NIN KAÇ NÜFUSU OLURDU
HERKES MEMLEKETİNDE YAŞASA ISPARTA’ NIN KAÇ NÜFUSU OLURDU
BAŞDEĞİRMEN
BAŞDEĞİRMEN'DEN TOPLU KONUT AÇIKLAMASI
TURİZMİ BÜYÜTECEĞİZ
TURİZMİ BÜYÜTECEĞİZ
DAHA GÜÇLÜ OLARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
DAHA GÜÇLÜ OLARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN İŞÇİLERİNE MORAL VEREN KONUŞMA
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN İŞÇİLERİNE MORAL VEREN KONUŞMA
TOPLUMUMUZU BİR ARADA GÖRMEK İSTİYORUZ
TOPLUMUMUZU BİR ARADA GÖRMEK İSTİYORUZ
BAYRAM’IN EN GÜZEL GÖRÜNTÜSÜ
BAYRAM’IN EN GÜZEL GÖRÜNTÜSÜ
BAŞKAN PALA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN PALA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN ÖZATA SON NOKTAYI KOYDU
BAŞKAN ÖZATA SON NOKTAYI KOYDU
MİLLETVEKİLİ CESUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
MİLLETVEKİLİ CESUR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
KEÇİBORLU
KEÇİBORLU'DA BÜYÜK VİZYON KOZMETİK OSB KURULUYOR
ITSO BAŞKANI TUTAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
ITSO BAŞKANI TUTAR’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
MİLLETVEKİLİ ÖZEL
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN BAYRAM MESAJI
SICAK HABER
SICAK HABER
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
KEKİĞİN KOKUSU GELDİ...
KEKİĞİN KOKUSU GELDİ...
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
SDÜ REKTÖRÜ PROF.DR. İLKER ÇARIKÇI  GEZİ EYLEMLERİNİ VE GEZİ EYLEMCİLERİNİ DESTEKLEMEKTEDİR.
SDÜ REKTÖRÜ PROF.DR. İLKER ÇARIKÇI GEZİ EYLEMLERİNİ VE GEZİ EYLEMCİLERİNİ DESTEKLEMEKTEDİR.
BELEDİYE-İŞ’TEN BAŞDEĞİRMEN’E TEŞEKKÜR
BELEDİYE-İŞ’TEN BAŞDEĞİRMEN’E TEŞEKKÜR
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
ISPARTA’DA PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ
ISPARTA’DA PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ
ÖZGÜR TANDOĞAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
ÖZGÜR TANDOĞAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
BALKONDAN UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPARKEN YAKALANDILAR
BALKONDAN UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPARKEN YAKALANDILAR
SÜTÇÜLER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÜSTÜN
SÜTÇÜLER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÜSTÜN'E VEDA...
REKTÖR DİLER
REKTÖR DİLER'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN  BAYRAMDA OTOBÜS JESTİ
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN BAYRAMDA OTOBÜS JESTİ
SÜTÇÜLER BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN VEFAT ETTİ
SÜTÇÜLER BELEDİYE BAŞKANI ÜSTÜN VEFAT ETTİ
AKSU BELEDİYE  BAŞKANI’NIN ACI GÜNÜ
AKSU BELEDİYE BAŞKANI’NIN ACI GÜNÜ
MUHTARLAR ARITMA TESİSİLERİNİ YERİNDE İNCELEDİLER!..
MUHTARLAR ARITMA TESİSİLERİNİ YERİNDE İNCELEDİLER!..
BELEDİYEBELEDİYE BAŞKANI NİKAH KIYARKEN DEPREM OLUNCA
BELEDİYEBELEDİYE BAŞKANI NİKAH KIYARKEN DEPREM OLUNCA
AĞLASUN MÜFTÜLÜĞÜNÜN ORGANİZE ETTİĞİ YAZ KUR
AĞLASUN MÜFTÜLÜĞÜNÜN ORGANİZE ETTİĞİ YAZ KUR'AN KURSLARI KAPANIŞ PROGRAMI
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN BELEDİYE PERSONELİNE İZİN VERDİ
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN BELEDİYE PERSONELİNE İZİN VERDİ
Haber Yazılımı